To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 2 - Battlefield Play4Free

paziek - 2010-11-05, 11:30
Temat postu: Battlefield Play4Free
Przed chwil? EA zaprezentowa?o now? gr? - "Battlefield Play4Free". Wygl?da to jak BF2 (te same mapy i ubranka), ale max 32 graczy i grafika oraz zapewne silnik z BC2. Trudno powiedzie?, czy r?wnie? uproszczony system dowodzenia tak jak w BC2, czy raczej to co by?o w BF2.

http://battlefield.play4free.com

Tester - 2010-11-05, 11:51

Po pierwsze... Nieeeeeeeeeeeeeeeee kurwa nieeeeeeeeeeeeeee !!!
Po drugie widz? tu tylko naszego kochanego starego Karkanda.
Po trzecie: ?MIER? EA !!! :evil:

Luk - 2010-11-05, 13:34

To samo co bf2 ,nawet muzyka jest z bf2 tylko ze troche przerobiona
Brutal_Demon - 2010-11-05, 13:51

No nie wiem... s?dze, ?e i tak to zjebi?, zreszt? powiedzmy sobie szczerze, cho? BF2 by? bardzo zajebisty, to jako? nie mam ochoty do niego wraca?, mam mi?e wspomnienia o nim i niech tak zostanie... aha i uwa?am, ?e robi? to dlatego ?eby nie straci? klient?w kt?rym nie spodoba? lub znudzi? si? BC2
paziek - 2010-11-05, 15:14

Znalaz?em jeszcze kr?tki gameplay http://www.youtube.com/watch?v=RC8O3-QaXdY
Premiera jest planowana na chyba pocz?tek 2011. 30 listopada b?dzie zamkni?ta beta, na kt?r? ma si? gwarantowany wst?p, je?li wygrasz chocia? jedn? rund? w BF: Heroes :)

Tak czy siak, gra b?dzie darmowa + pewnie item mall jak w BF Heroes jest. Takie raczej 4fun ani?eli do gry na ESL. Je?li robi? j? dla os?b, kt?rym si? znudzi?o BC2 to dzi?ki dla nich, bo mi si? w?a?nie znudzi?o i ch?tnie spr?buj? tego czego?. ?eby nie by?o, to t? gr? robi inne studio, kt?re si? mie?ci w pobli?u zdaje si? DICE.

batar183 - 2010-11-05, 15:17

Robi? to zapewne, aby mie? jakiego? F2P obok BF:Heroes, w kt?rym napewno po czasie -jak si? przyjmnie- wprowadz? jakie? mikro op?aty za lepszy sprz?t/konta premium/etc. Ostatnimi czasy model F2P rozwija si? coraz pr??niej i gry stoj? na wysokim poziomie jako?ci i w niekt?re tytu?y nawet si? fajnie pyka(?o)(nie wszystkie rzecz jasna)ale ka?dy znajdzie co? dla siebie, no a EA nie ma ?adnej takiej marki (chyba) na rynku.

Mi tam ten BF powiewa, ale jak b?dzie dawa? veterana jak Heroes to czemu nie :D
Wiadomo, ?e rewolucji nie b?dzie :D ale nie osiwieje chyba jak se to sprawdze :) "Mom tako nadzieja":P

nirvana - 2010-11-05, 16:03

EA ma kilka takich gierek. Niestety ich poziom pozostawia wiele do ?yczenia. Need for speed World jest dla mnie ?a?osny, BF heros nudzi si? po 5 rundach , Tiger Woods PGA Tour Online to nie m?j ?wiat, i Fifa online kt?ra jest zajebista. Generalnie mam z?e przeczucia co do tego BFa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group