To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

SPARINGI - ESL: PTT vs. Brothers of Blood

batar183 - 2010-11-19, 22:33
Temat postu: ESL: PTT vs. Brothers of Blood
Attention Soldiers,

Mecz w polskim laderze, jednak jeszcze na 100% nie wiem czy jutro( bo raczej b?d? problemy ze sk?adem no i o 20:00 wko?cu przyda?oby si? pokaza? na treningu) czy w niedziele o 21:00 bo takow? propozycj? wys?a??m do przeciwnika.

Data: 20:11.10 tj. Sobota (jeszcze jutro do 15 b?d? si? stara? potwierdzi?*), godz. 20:00
Serwer: Do ustalenia,
Link do Meczu


*niestety czeka mnie jutro d?uga przeprawa na bitych 70 urodzinach Babci :/ ,oczywi?cie mam "ochot? po byku", ?eby tam i??, szczerze to nawet nie wiedzia?em, ?e tak? wielk? rodzin? mamy XD Wi?c jutro mnie nie ma na trenigu, no i jak b?dzie mecz(czyt. jak przeciwnik nie zgodzi si? prze?o?y?, lub nie da znaku ?ycia to b?dziecie musieli gra? jutro i kto? z dost?pem do Guardiana na ?semce b?dzie musia? czuwa?(paziek b?d? sanchez)- ja wszystko ustawi? ale mapy ju? nie wywr??e jak? chc? i telepatycznie rundy nie zrestartuje :D )

End of Transmission

sweep - 2010-11-20, 11:39

Batar ile ta twoja babuszka lvl 70 obchodzi tych urodzin w tym tygodniu? xD
..ale tak na serio te? mnie w sobot? nie ma, praca do 21:30 I'm afraid.

batar183 - 2010-11-20, 13:50

no w czwartek mia?a urodziny, wi?c "na kawie" rodzinka by?a, a dzi? pirdolna impreza :/

Co do meczu, panowie je?li te noobki b?d? dzi? gra?y to to jest okazja jaka si? rzadko trafia oni maj? wszystkie mecze przegrane przewa?nie 0:4 nawet z teamami z kt?rymi my wygrywamy 4:0, wi?c szkoda by?oby nie wstawi? si? na ten mecz. Mam nadzieje, ?e sobie poradzicie z ogranizajcj? jak mnie nie ma i zagracie ten jeden mecz bez nia?ki :P
Przed wyj?ciem ustawie jakby co nasz serwer has?o standardowe i kto? musi screeny porobi? !!

szpilok - 2010-11-20, 14:04

ja zagram tylko niebede mial mikro
nirvana - 2010-11-20, 15:28

Ja mog? si? postara? zjawi? ale nic nie obiecuje.
batar183 - 2010-11-20, 15:32

ok Szpilok super, jakby? m?g? porobi? zdj?cia to by?oby jeszcze lepiej(ready+wynik rundy-8 screen?w w sumie). Ja przed chwil? gada?em z Pa?kiem on ok 19.30 ustawi serwer(dla przypomnienia: Friendly fire OFF; autobalans OFF, spotowanie OFF, Kill Cam OFF, te 4 opcje) i b?dzie tam nad wami czuwa?, te? chyba zagra, w ka?dym b?d? razie zr?bcie dzi? trening jakby nie przyszli-odbijanie wytycznej, jutro te? mo?na pogra? tak(jeden team siedzi na MComie drugi stara si? odbi? go)
?atwy meczyk ale mimo wszystko...Powodzenia panowie. Do jutra


edit. jakby nie przyszli taki screen potrzebny, 20~30 min po czasie:

MrSanchez - 2010-11-20, 20:52

jest maly problem a mianowicie ja jestem .... i to by bylo na tyle nawet screena nie mozemy zrobic z 4 osobowym skladem....
batar183 - 2010-11-21, 15:54

Jak si? potoczy?y wczoraj sprawy w zwi?zku z tym meczem ? Mo?e kto? da? info ?
paziek - 2010-11-21, 16:02

Siedzia?em na serwerze od 19:40 do 20:10 i nikt nie przyszed?. Na kana? na moment wszed? El Golako, a p??niej Sanchez. O godzinie 20:10, licz?c Virusa, kt?ry siedzia? na innym kanale, by?o nas 3. Wtedy te? zrezygnowa?em z dalszego czekania.
szpilok - 2010-11-21, 16:18

mi wczoraj net siadl
wesz?em tylko u kumpla na forum i przeczytalem post od sancheza


Wynik: Brothers of Blood: nie pokaza? si? na klan?wce



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group