To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Bad Company 2 - Bad Company 2: Vietnam

batar183 - 2010-12-04, 17:58
Temat postu: Bad Company 2: Vietnam
Tak si? malutkimi kroczkami zbli?a Vietnam przez co ko?czy sie czas do namys?u, wi?c si? zastanawiam kto kupuje ten dodatek ?
Czy my?licie o PreOrderze- dzi?ki kt?remu dostanie si? gr? 18 a nie 21 grudnia ?
Czy waszym zdaniem warto za 5 mapek, kilkana?cie gun?w, 2 stare "rozklekotane" czo?gi jeepa, kt?rego 4 ?o?nierzy w 5 minut potrafi rozebra?, UH60 z Armatami i chi?ski? tax?wk?(tr?jko?owca) zap?aci? 50 z?otych ?

Si? sam zastanawiam i mam mieszane uczucia, w sumie kasa mnie tam tita, ale czy b?dzie z kim pogra? panowie klanowicze. Niezbyt lubi? samemu gra? zreszt? jak wi?kszo??, dlatego ku?wa nie wiem co robi? :D Dorad?cie i powiedzcie co robicie sami :) Czy jest szansa si? z kim? spotaka? w Vietnamie ? :P

Alkaida - 2010-12-04, 18:56

Mnie tam na pewno tam nie spotkasz, poniewa? szkoda mi kasy na to.
Orenos - 2010-12-04, 19:04

szkoda ci ok 5 dych na w?a?ciwie ca?kowicie now? gr? , brawo ;P

PS.Ja kupuje , ?eby nie by?o... dla mnie jest to ca?kowicie nowa gra , bez por?wnania z addonami typu Northen Strike do 2142 , zapewne te? b?d? dodane nowe mapy do niej , wi?c s?dz? , ?e warto wyda? te liche 5 dych... albo dosta? Vietnama na ?wi?ta , jak kto woli ;P (ja wybieram ?wi?ta , gdy? i tak sam musz? pokupowa? prezenty rodzinie ;D )

Virussek - 2010-12-04, 19:53

ja raczej nie kupuje ,jakos mnie nie ciagnie , tylko 5 nowych map , a boje sie ze nie odczuje zadnej roznicy podczas grania co w podstawke ,inny wyglad broni a to samo. imo ja raczej nie
paziek - 2010-12-04, 20:08

Orenos napisał/a:
szkoda ci ok 5 dych na w?a?ciwie ca?kowicie now? gr? , brawo ;P

PS.Ja kupuje , ?eby nie by?o... dla mnie jest to ca?kowicie nowa gra , bez por?wnania z addonami typu Northen Strike do 2142 , zapewne te? b?d? dodane nowe mapy do niej , wi?c s?dz? , ?e warto wyda? te liche 5 dych... albo dosta? Vietnama na ?wi?ta , jak kto woli ;P (ja wybieram ?wi?ta , gdy? i tak sam musz? pokupowa? prezenty rodzinie ;D )
M?wisz starym, co maj? tobie kupi?? Bleh!


Co do Vietnamu - na razie nie kupuj?. Jak zobacz? wi?cej broni w akcji na YT, to mo?e si? jeszcze raz zastanowie. Tak to nie, bo to jest p?atny MOD. Wola?bym ju? narz?dzia do modyfikacji i co? od spo?eczno?ci. Do tego, jak odpalasz serwer, to albo Vietnam, albo podstawka. FU DICE!

kihan - 2010-12-04, 21:22

ja kupie:) poniewaz ida swieta wiec bedzie kaska :) moze pare dni po premierze ale bede;) xDD
sweep - 2010-12-04, 22:51

No ja tam w sumie te? czekam jak si? ludzie zbior?, tak?e bataszczak jak kupisz to i ja pewnie kupie, p?ki co musz? si? jeszcze wy?y? na tych 4 nowych mapkach :P
Brutal_Demon - 2010-12-04, 23:54

Orenos napisał/a:
szkoda ci ok 5 dych na w?a?ciwie ca?kowicie now? gr? , brawo ;P

PS.Ja kupuje , ?eby nie by?o... dla mnie jest to ca?kowicie nowa gra , bez por?wnania z addonami typu Northen Strike do 2142

upad?e? na g?ow? Orenos! mo?e i jest to lepsze ni? Northem Strike do 2142 lub Special Force do Battlefield 2.... LECZ! nie jest to jak Battlefield 2 do Battlefield 2142, a nawet 1942, DICE robi ludzi w chuja, ludzie troch? po marudz?, a potem dalej daj? si? robi? w chuja, jak dla mnie to ta sama gra tylko inne modele broni, ?o?nierzy i pojazd?w... przysz?o mi nawet na my?l uczucie gdy w Fallocie 3 co jaki? czas my?l? i widz? Oblivionia(The Elder Scrolls) (chod? i tak dla mnie Fallout 3 wymiata).

Nie kupuje.

Orenos - 2010-12-05, 00:18

W Obliviona i F3 mam w choler? przegranych godzin ;D Ja szczeg?lnego deja vu nie mia?em w F3 (por?wnuj?c go do Obliviona) ;P


PS.Nie upad?em na g?ow? ;(

Brutal_Demon - 2010-12-05, 01:03

Tak si? sk?ada, ?e ja te?, w obu wszystkie dodatki posiadam/?em i robi?em wszystko co si? da, wi?c albo mnie k?amiesz albo jaja sobie robisz, m?wi?c, ?e nie widzisz podobie?stwa.

M?w co chcesz ale tak naprawd? Fallout to Oblivion w kt?rym strzelasz i masz V.A.T.S nawet niekt?re obiekty cho?by z otoczenia s? wzi?te z Obliviona, tekstury, tym bardziej powiniene? mie? skojarzenie z Oblivionem po tym w jaki spos?b machasz elektrycznym mieczem Chi?skiego Genera?a po przej?ciu misji Anchorage.

Orenos - 2010-12-05, 02:26

Te? mia?em wszystkie dodatki do obu gier, no i dobra , przyznam , ?e model walki wr?cz by? prawie , ?e identyczny jak w Obku, no i niekt?re tekstury, system b?yskawicznego przemieszczania si? , ale mi chodzi?o , ?e nie mia?em takiego deja vu , ?e wchodz? do jakiej? lokacji , a tu - "Co to kurwa, Oblivion? "
BloodMR - 2010-12-05, 12:02

Na chwile obecna jeszcze nie wiem, bo ostatnio cieniutko z pieni?dzmi. Jak podo?am z kasa mam zamiar kupi?, chocia? sam jestem tego zdania, ze DLC powinno by? darmowe ;D
Brutal_Demon - 2010-12-05, 12:03

No a? tak to nie, ale czu? Obliviona.

no i do tematu, ten Vietnam nie jest, jak Fallout do Obliviona, bliiii?ej.

Tester - 2010-12-05, 12:12

Ja nie widz? sensu w kupowaniu Vietnamu... 4-5 map i tylko klimat inny, bollshlaha i tyle :P
Tomjech - 2010-12-09, 17:47

Ja pewnie kupie bo zakocha?em si? w BF:BC 2 :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group