To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 2 - serwer nierankingowy/rankingowy

zbyho - 2008-09-17, 21:36

Wodzu wysla?em kas? za jaki? czas sprawdz konto czy przelew dotar? 30.z?.
Wodzu - 2008-09-18, 15:22

Ok dosz?o.
Pro?ba do reszty klanowicz?w jak wp?acicie ,piszcie tutaj tak jak Zbyho i Bocian dali zna?.B?d? wiedzia? ?e trzeba sprawdzi? konto :)

bocian_mucha - 2008-09-28, 13:22

ktos w ogole wplaca pieniadze na serwer?
GiF.PL - 2008-10-07, 02:13

Witam.
Z przykro?ci? oznajmiam, i? niestety nie widz? teraz siebie jako aktywnego uczestnika w tej zabawie :| od lipca zasiad?em do Battlefielda ze trzy razy mo?e. Wszystko wskazuje na to, ?e w najbli?szym czasie nic si? u mnie nie zmieni. Wi?c niestety nie b?d? si? dok?ada? do serwera :(
Szkoda mi, ?e sytuacja jest w?a?nie taka lecz trudno. Rozs?d?cie jak uwa?acie. Nie obra?? si? je?li trzeba b?dzie opu?ci? klanowe szergi i ust?pi? miejsca aktywnym. Je?li zdarzy mi si? zasi??? do gierki to w zupe?no?ci zadowol? si? jakim? publikiem.

Tester - 2008-10-08, 19:18

Ja r?wnie? nie wp?ac?, zrywam z BF'em... nie wiem czy na zawsze, ale forum b?d? odwiedza?. Tymczasem prosz? o przeniesienie mnie do Weteran?w. Pozdro.
Wodzu - 2008-10-11, 18:48

Ok panowie przenosz? was do weteran?w .
HaWoK(PL) - 2008-11-10, 15:12

Ja tez sie zrzuce tylko musze wpisac nr.konta miedzynarodowego nie?Jak mieszkam za granica. Wysle za pare dni jak tylko dostane wyplate. Pisze sie na 100% ,ale lepiej Infantry i Conquest rankingowy to by bylo git!!
G3O - 2008-11-10, 16:13

To fajnie ze sie dorzucasz. Gdyby reszta tez byla taka chetna to juz bysmy mieli serverek na dluzej wykupiony :D
Wodzu - 2008-11-10, 23:21

Puki co s? w ?r?d nas ludzie na kt?rych mo?na liczy? i serwer jest .Ka?dy Klan kt?ry chce si? liczy? na scenie BFa musi taki posiada? .My nie urwali?my si? z choinki ,mamy d?ug? przesz?o?? ka?dy cz?onek klanu jest fachur? je?li chodzi o gr? BF2 .Znamy t? gr? z ka?dej strony dlatego tworzymy wspania?? dru?yn
HaWoK(PL) - 2008-11-11, 02:47

No i wszystko jasne!! :) BATTLEFIELD FOREVER!! hehe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group