To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

SPARINGI - ESL: Dru?yna BC2. Przemy?lenia co dalej z lig? ?

batar183 - 2011-01-08, 12:58
Temat postu: ESL: Dru?yna BC2. Przemy?lenia co dalej z lig? ?
Jak zapewne widzicie ostatnimi czasy wog?le nie gramy w lidze, wi??e si? to chyba z wyczerapniem materia?u i ch?ci je?li chodzi og?lnie o gr? w BC2 a co dopiero gra? PCW, treningi, etc. Dlatego chcia?bym si? dowiedzie? kto chc? jeszcze gra? w lidze ? Bo nie wiem czy mam ustawia? mecze, jak nie b?dzie sk?adu. Ju? nawet o treningach nie wspominam bo 8 os?b uzbiera? to b?dzie cud, jednak jaki? tam poziom nadal prezentujemy. Niech si? wypowie ka?dy kto chcia?by dalej co jaki? czas gra? ESLa.

ps. Jest te? 'nowy' ladder taki, do kt?rego ?atwiej potrenowa? co? i ?atwiej uzbiera? sk?ad bo 2vs2 Squad Rush i z tego co widz? on obecnie cieszy si? w?r?d innych klan?w najwi?kszym zainteresowaniem, je?li kilka os?b b?dzie dalej ch?tnych na ESL to mo?na si? tam zapisa? i w tym gronie porobi? pod ten ladder treningi, bo wiadomo ?e 2vs2 to zupe?nie inna gra i taktyka. Mo?na te? -jak wi?kszo?? klan?w robi- do tego laddera stworzy? poddru?yn?. Czekam na wasze wypowidzi

szpilok - 2011-01-08, 13:26

ja chce grac w lidze
2 vs 2 moze byc ciekawe :)

MrSanchez - 2011-01-08, 19:57

2 V 2 NO KUR%^ zajebiscie JA SIE NA TO PISZE moze byc swietnie!
a pozostale ligi tez moge grac

proponuje zebrac 4-6 osob ktore nadal chca grac i trudno bede robil treningi na taka liczbe osob :) jakos damy rade.

Ja chetny jestem jak dla mnie bad company jest najlepszym FPS odkad mam kompa i nie zamierzam przestac w niego grac :)

sweep - 2011-01-08, 21:45

Polskie ligii ja tam nie, w europejskie jak mam czas to wejd? zawsze, jak nie mam... no c??, tak?e wszystko jedno byle euro (no mo?e pr?cz przeciwko benqu i paranoia team :P ).
Wodzu - 2011-01-08, 23:31

Jak dla mnie brakuje turniej?w ,pami?tam za czas?w bf2 turnieje by?y na porz?dku dziennym przynajmniej w lidze CB jak i by?y organizowane przez inne klany .Tak sobie pomy?la?em ?e mo?e my by?my taki turniej z organizowali.
Luk - 2011-01-09, 11:38

Jak nie b?dziemy mieli grac z czituchami to ja ch?tny ;p Najbardziej to bym pogra? CQ :) 8v8
Brutal_Demon - 2011-01-09, 12:40

Luk napisał/a:
Najbardziej to bym pogra? CQ :) 8v8


haha oczywi?cie Luk ja te? bym zagra? 8v8 ale troche przeg?e? pa?ke ;p xD w bf2 to jeszcze by?o mo?liwe, no i napocz?tku BFBC2 pami?tam...

Luk - 2011-01-09, 13:08

Na cb ludzie jeszcze graja CQ http://clanbase.ggl.com/rating.php?lid=10613 mo?e uda?oby si? co? ugra
Brutal_Demon - 2011-01-09, 13:15

tylko czy nas si? da ugra? xD
Luk - 2011-01-09, 14:16

Brutal uwierz w nas xD wiem ze to ci??kie ,ale spr?bowa? nie zaszkodzi ;)

Zrobi? ankiet? wieczorem i wyjdzie czy si? zapiszemy ,ale uprzedzam ze musi by? min. 8 glosow na tak ,aby ankieta przesz?a.

Jamalfaiom - 2011-01-18, 10:25

Panowie,

W?a?nie otrzyma?em maila od ESL, ?e wyklucz? nas za brak aktywno?ci, je?eli nie rozegramy jakiego? meczu w ci?gu 13 dni.
Mo?e ustawmy co? - ja ch?tnie zagram.

Fatii - 2011-01-26, 11:39

ja otrzymalem ze mnie usuna z listy jak nie zagram a kompa jak niebylo tak nima ;/
oczywyscie z checia sie pisze na jakies powazne granie, treningi, ligi itp. 2 vs 2 , 4 vs 4, 8 vs 8 a nawet 16 vs 16 xDD

Brutal_Demon - 2011-01-26, 15:08

oh to wspaniale Fati... radze wi?c odwiedzi? temat w kt?rym jak to Luk powiedzia?, ZAINTERESOWA?O SI? SPRAW? 10 os?b w czym chyba tylko 6 s? za, lub na odwr?t, a z tym 16 v 16 to Ci? ponios?o co? ;p
Fatii - 2011-01-26, 17:20

wiesz wypisywalem juz 4, 8 to i 16 wypadalo xD a co do wypowiadania sie w innych tematach to tak:
wczoraj napisalem w tym temacie, dzis znalezienie go zajelo mi okolo 30 minut wiec jak widac to z forum nie jestem obeznany ale dzieki za info o jakims temacie ^^ poszukam xD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group