To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 2 - Triki BF2

CapoSVD - 2009-07-16, 11:53

Jedyne co mnie interesuje w tych skryptach to szybkie padanie i wstawanie bo to sie przydaje. A tak poza tym to BF2 jest sam w sobie nierealny wi?c poco go unierealnia? (niewiem czy istnieje takie s?owo ^^) jeszcze bardziej
Brutal_Demon - 2009-07-16, 12:02

A ja powiem tak nie b?d? nigdy tych syf?w u?ywa? jak i pewnie niekt?rzy BO NIE, nie podoba mi si? to wszystko, a poza tym p??niej b?dzie wi?ksza satysfakcja gdy si? nie zostanie w tyle i i tak b?dzie w dup? klepa?o tych co maj? u?atwienie, mam nadzieje, ?e ju? zostanie jak jest bo jak si? pogorszy sprawa z tymi p?atnymi skryptami na bf2 (legalnymi) i og?lnie, z czituchami itd. to nie wiem czy b?dzie sens gra? w BF-a
CapoSVD - 2009-07-16, 12:15

Brutal_Demon napisał/a:
A ja powiem tak nie b?d? nigdy tych syf?w u?ywa? jak i pewnie niekt?rzy BO NIE, nie podoba mi si? to wszystko, a poza tym p??niej b?dzie wi?ksza satysfakcja gdy si? nie zostanie w tyle i i tak b?dzie w dup? klepa?o tych co maj? u?atwienie, mam nadzieje, ?e ju? zostanie jak jest bo jak si? pogorszy sprawa z tymi p?atnymi skryptami na bf2 (legalnymi) i og?lnie, z czituchami itd. to nie wiem czy b?dzie sens gra? w BF-a


Podzielam zdanie Brutala

PiTeRsOn - 2009-07-16, 15:47

Fakt, dlatego jak ktos sie mnie pyta co mam ;) Odp: bf2.exe ;)
Anonymous - 2009-07-16, 20:28

A ja niegram juz w to bo ta gra za bardzo smierdzi juz cheaterstwem configami etc.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group