To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Więcej o grach w które gramy i grali¶my - Gothic 3 Forsaken Gods

G3O - 2008-11-25, 09:48
Temat postu: Gothic 3 Forsaken Gods
Siema gra ktos juz w to ??

Ja wlasnie zaczalem i stwierdzam ze jest fajne ;) lepsze na pewno niz czyste g3.




Calkowity czas sciagania 3.39 GB to 57minut 40 sekund :)

avantic26 - 2008-11-25, 10:28

?adny transfer :P
bodeek - 2008-11-25, 11:12

G3O jakiego masz neta ?
G3O - 2008-11-25, 20:57

256 kb/s :D ( patrzac po speed tescie i transie z torrentow az dziwne :D ) Mam net osiedlowy z netii. Sciagalem forsakena w godzinach szczytu 13 : 00 :D
BODZIU_RAT - 2008-11-25, 23:45

G3O podales w swoim opisie link/obrazek do predkosci twojego neta w odleglosci 100 mil.
Pokaze ci jaka ja mam w prawie takiej samej odleglosci ~ 150 mil



Podaj mi link z ktorego sciagales gre a podam ci koncowy wynik po zassaniu.
Nie chodzi mi o chwalenie sie ,ale o to ze na dany serwer mozesz miec rozne predkosci , wielka roznica jest sciaganie plikow a otwieranie stron.
Mam osiedlowe [lan] polaczenie ze stalym ip [zaden modem]

G3O - 2008-11-26, 15:58

Jesli naprawde chcesz pograc w forsaken'a to wbijaj na www.polishleech.pl .

Niema sie czym chwalic , ja poprostu bylem w szoku ze na laczu 256kb/s mam taki trans :D

Niewiem jakie masz lacze ale wynik na speedtescie ladnie wyszedl ;)

lakimakromedia - 2008-12-13, 01:09

Powiem ci tylko tyle geo ze masz polaczenie, w ktorym gdy nie ma za duzo ludzi/godzin szczytu transfer ci sie zwieksza/zmniejsza :P . Ja mam lacze 2Mb/s, a w pewnych godzinach chodzi jak 8Mb, albo 512kb :P .
A godziny szczytu to sa po godz. 18 :D do jakiejs 22-23.00 :D a nie wczesnym popoludniem ^^

A to moje nie pelne 8Mb o 1 w nocy :D [choc w tym samym czasie na wp pokazyje mi 2.7 Mb ;]

www.twojeip.wp.pl
2,74Mb/s


Ciekawe Bodziu ze mieskzasz blizej Bydgoszczy, a pokazuje ci ze masz dalej niz ja choc to ja mam dalej xD

A co do samej gry - wymagania tak samo wysokie jak w podstawie, i nadal to ta sama nie podobajaca mi sie gra ^^

HaWoK(PL) - 2008-12-13, 02:20

Co ty gadasz!!!!! Nie mam narazie Forsaken Gods bo musze kupic kompa a tymczasowo to smigam na zasranym laptopie,ale nie wazne!! Nie dokonczylem jeszcze G3 ale mam savy ,ale reszte mam za soba!!I byly fascynujaco zajebiste:)Jak ty mozesz mowic nie podobajaca sie gra!!! Ta gra to jest cud miod i orzeszki !!! !!!!! hehe ale wolnosc slowa musi byc:)
lakimakromedia - 2008-12-13, 15:54

Powiem tak.
Gier tj jak diablo nie lubie bo to siekanka nic wiecej. Z kolej druzynowa siekanka to juz co innego ^^ typu buldurs gate ;) . A Commandosi i tak sa nie do doscignieacia.
Lubie japonskie rpg, ale tych smiesznych europejsko-amerykanskich nie znosze ....
Taki G3 to samo chodzenie czasem jakas walka od niechcenia i nic wiecej.
Nawet widokow tam nie fajnych, zadnej ciekawej architektury ... [jakie zajebiste ruiny czy zamek - nic poporstu].
... dobra nie gadam wiecej bo to do niczego nie prowadzi :P
Ale i tak najlepszy rpg w jakiego gralem to Vagrant story i kij wam w pupe ^^

G3O - 2008-12-14, 11:39

Zadnych fajnych widoczkow ? Zadnych ruin / zamkow ?? Czy ty piszesz o tej samej grze co my :D ?? Gothic 3 i FG ma wiele ladnych widokow i budynkow ( ruin ) .
lakimakromedia - 2008-12-16, 15:32

tak pisze o tej samej grze :P dla mnie ruiny z G3 to nie ruiny :P to zaledwie namiastka stworzenia ruin :D a zamki ? jakie tam zamki widzieliscie? tam sa zaledwie jakies badziewiaste zameczki z piasku :D bez urazy :P ale naprwde mnie widoki w G3 nie zachwycily ;) [a widzialem/gralem na najwyzszych ustwaieniach graficznych]
HaWoK(PL) - 2008-12-17, 02:43

To juz jak tak marudzisz to wez se zagraj na full ustawieniach w Oblivion !! i dodatki do niego!! tam sa widoczki ze who hoo !!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group