To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

SPARINGI - W sprawie SQUADU na turnieje.

lordrodzyn - 2011-11-20, 15:46
Temat postu: W sprawie SQUADU na turnieje.
Witam. Po d?u?szym zastanowieniu doszed?em do wniosku, ?e nie ma sensu robi? 1nego sk?adu gdy? turnieje z regu?y odbywaj? si? 8on8 , 6on6 , 4on4. Dlatego oferuje stworzenie przeze mnie drugiego sk?adu, nie tam jakiej? rezerwy poprostu 2giego sk?adu(niekoniecznie gorszego od pierwszego) który trenowa?by taktyki, gra? mecze sparingowe, ligi, turnieje. Chcia?bym podkre?li? ?e by?em juz clanliderem w róznych klanach ktore odnosi?y sukcesy g?ownie w Wolfa:ET i MoH 2010, chodzi mi o granie conajmniej 3-4 sparingow w tygodniu, 2 obowi?zkowe treningi tygodniowo, wprowadzanie na bierz?co ?wie?ych taktyk ustalanych wspólnie, ka?de pomys?y beda brane pod uwage. Ch?tnych prosze o dopisywanie sie w tym temacie b?d? moim zdaniem prostszym sposobem b?dzie zgadanie sie na TSie. B?diemy jednym klanem ale z 2 sk?adami, to by?o by co? pi?knego, razem trenowa? nikt wtedy nie pozna?by naszych taktyk chocia?by na treingach czy sparach.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI CO WY NA TO

OBOWI?ZKOWE JEST BYCIE CONAJMNIEJ NA DWOCH TRENINGACH TYGODNIOWO KTORE BEDA USTALONE PO ZEBRANIU SK?ADU TAK?E CI KTORZY NIE MAJA TYLE CZASU NA GRE NIECH NAWET NIE PISZA ZE CHCA DOLACZYC NO CHYBA ZE NA REZERWE CHOC DLA MNIE JEST TO SMIESZNE! TYLE W TEMACIE!

NeMo - 2011-11-20, 15:50

Mo?esz mnie dopisa? i liczy? na mnie :spoko:
paziek - 2011-11-20, 16:04

Ja w sumie chcia?em pogra? jako? taktycznie, to mog? to by? i sparingi. Ile mia?by trwa? taki trening, jak cz?sto b?d? (czy mi wpasuje dwa razy w tygodniu) i co tam b?dzie trenowane?
lordrodzyn - 2011-11-20, 16:48

Treningi beda ustalane ?eby pasowa?o wszystkim jak ju? zbiore chetne osoby to sie tak ustali zeby jak najwiecej osob moglo w tym dniu, sparingi to wiadomo jak bedziemy gotowi najpierw nastrajam sie na ustalenie taktyk typu nazwy miejscowek zeby nie bylo hasel typu czolg za drzewem tylko np na dany obszar damy jakas nazwe do nauczenia i wtedy latwiej powiedziec gdzie co i jak no oczywiscie trenowane tez beda taktyki obrony baz jak i ich ataku pilnowanie swoich pozycji, nazwy pozycji wczesniej ustalonych. takze jezeli obowiazujesz sie dojsc do skladu czeka Cie kucie miejscowek co wielu nie bedzie sie podobalo ale uwierzcie warto.
Luk - 2011-11-20, 18:16

Utworzy?em wam podgrup? na ESL http://www.esl.eu/pl/bf3/...3/team/6379118/

Lordrodzyn dostaniesz tam uprawnienia jak tylko do??czysz do squadu.

Go1ona - 2011-11-20, 21:04

mnie mozecie dopisac do 1 czy 2 grupy, jak bede potrzebny bede grac

[ Dodano: 2011-11-20, 21:18 ]
dopiszcie jeszcze kubolka, on tez bedzie chcial byc w tym skladzie

[ Dodano: 2011-11-20, 21:20 ]
co do treningow, taktyk jak najbardziej na tak - do zobaczenia w 2 skladzie :)

lordrodzyn - 2011-11-20, 22:48

a kiedy bedziesz golona ?
kubolek - 2011-11-21, 02:31

hehehehe widze ze ktos juz o mnie pomyslal :D jestem na tak!!
NeMo - 2011-11-21, 12:45

Ah ta wzajemna mi?o?? w klanie :) :jupi:
lordrodzyn - 2011-11-21, 16:40

Og?aszam zbiorke wszystkich chetnych na granie w tym sk?adzie w ?rode o godzinie 21
amigoksg - 2011-11-22, 21:19

Z racji ograniczonej ilosci czasu wieczorami, na ta chwile nie jestem wstanie zagwarantowac swojej obecnosci na treningach/sparingach. Zatem na ta chwile prosze mnie nie brac pod uwage.
NeMo - 2011-11-24, 00:06

Oczywi?cie treningu nie by?o ka?dy samowolka inni graj? w BF3 a lordrodzyn co anga?owa? si? w 2 sk?ad gra? sobie w Skyrim'a. W zwi?zku i? taka sytuacja mia?a miejsce to powód mój jest taki a nie inny rezygnuje i wypisuj? si? z ESL ze squadu 2.
amrac - 2011-11-24, 10:43

Nemo nie rezygnuj tylko sam wez to w swoje rece bo lordowi ewidentnie sie odechcia?o. Wiec zbie? sk?ad za niego. Za niedlugo pare nowych rekrutów podejzwewam ze dolaczy do nas to juz bedzie sk?ad. Scena BF3 sie dopiero rozkreca!! Troche cierpliwosci panowie kur... :P
paziek - 2011-11-24, 10:50

Ja nadal jestem ch?tny. Ale jak o 21, to powinno by? o 21, a nie o 22, bo chyba oko?o tej wpad? rodzyn, a ja ju? zaj?ty czym innym :)
NeMo - 2011-11-24, 14:41

Ja w swoje r?ce nie wezm? tego ci??aru bo na g?owie mam studia od pi?tku (ostatni rok). "rodzyn" podpad?e? i ty dobrze o ty wiesz ?e zapomnia?e? bo gra?e? sobie w "skyrima", a nie wkr?caj innych bajek komu? innemu ?e nie da?e? rady czy co? innego.
Potrzeba ogarni?tego cz?owieka co tym wszystkim si? zajmi?, mówi? te? ?e rodzynowi nie mo?na da? jeszcze szansy...
Jak si? wszystko u?o?y na dobre i b?da treningi wtedy moge by? w 2 sk?adzie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group