To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - Botus_Maximus

Botus_Maximus - 2012-01-09, 17:54
Temat postu: Botus_Maximus
Dnia 2012-01-09 poniedzia?ek, zosta?em zbanowany na waszym serwerze LINK do meczu , mój nick to Botus_Maximus. Prosz? o od banowanie, poniewa? dosta?em bana nies?usznie, a przyjemnie mi si? gra na waszym serwerze.
Dzi?kuje

Sentinel-Shiva - 2012-01-09, 18:12

By?em na tym serwerze wtedy z tego co pami?tam rozgrza?e? admina w akcji gdzie wykona?e? tripple kill na naszej trójce stoj?c odwrócony do ostatniego z nas.?ycz? unbana ;]
Botus_Maximus - 2012-01-09, 18:26

Nie pami?tam akcji, ale nie przecz?, ?e by? tripple kill, nie mieli?cie ?adnego przej?tego punktu, biegli?cie jak boty w rz?dku, jeden za drugim, to a? szkoda nie bi?, wystarczy patrze? przed siebie i bam bam bam :p Có?, na usprawiedliwienie swojego skilla mog? doda?, Link. Powiecie co z tego ? A to, ?e cheater nie ma du?o znajomych, bo nikt sie z takim nie trzyma i nie mo?liwym jest, ?eby tak d?ugo konto funkcjonowa?o. Poza tym przypominam, ?e to gra i cz?sto si? dziej? rzeczy niemo?liwe :p
Wodzu - 2012-01-09, 19:00

Powiem ?e sytuacja by?a na prawd? dziwna, przyjmijmy ?e to wina pingu. Z mojej perspektywy wygl?da?o to jak gra na aimie 3 heady w 1 sec. by? mo?e to wina netu.

Ban z ci?gni?ty oby ju? nie by?o takich dziwnych historii.

Pozdr.

Orenos - 2012-01-09, 19:08

Po samym k/d wida? , ?e nie cheat ;P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group