To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - Odbanowanie

Sucharr - 2012-01-31, 17:21
Temat postu: Odbanowanie
Twój nick Sucharr
Nick banuj?cego W0DzU
Co? od siebie Wszystko zacz??o si? od tego ?e pan z ''dru?yny Wodza'' robi? mojej dru?ynie baserape helikopterem.Kilku graczy pisa?o ?eby admin co? z tym zrobi? lecz W0dzu mia? to w...Z nerwów wzi??em jeta i polecia?em na ich respa.Po czym jak rozwali?em ukochany samolot wodza to odrazu dosta?em bana bez upomnienia.Lecz gdy nam robili baserape to mia? to gdzie?.
Prosz? o odbanowanie.

Orenos - 2012-02-01, 10:45

Nie chce mi si? wierzy? , ?e ch?opaki wam baserapa robili na okr?g?o jednym ?mig?owcem - w ko?cu jest co? takiego jak dzia?ko przeciw lotnicze.Ale w zaistnia?ych okoliczno?ciach , mo?na wzi?? twoje dzia?ania jako dzia?ania w afekcie, wi?c moim zdaniem ban powinien zosta? zdj?ty.
Sucharr - 2012-02-01, 15:28

Mapa kana?y Nousahr.. By?em Ruskiem a oni nie maj? tego dzia?ka..
Orenos - 2012-02-02, 16:20

Zosta?e? odbanowany ?
Sucharr - 2012-02-02, 17:31

Niestety nie.
Brutal_Demon - 2012-02-02, 20:06

Czemu wszyscy milcz??
jacekmaje1 - 2012-02-02, 20:59
Temat postu: Re
odbanujcie go?cia :D
Alkaida - 2012-02-02, 21:17

Gdyby ban by? s?usznie przydzielony to by zosta?y dawno temu temat zamkni?ty, ale przez co? takiego to samemu si? przyznaje ?e dano nies?usznie bana.
batar183 - 2012-02-02, 22:10

Sucharr napisa³/a:
...Wszystko zacz??o si? od tego ?e pan z ''dru?yny Wodza'' robi? mojej dru?ynie baserape helikopterem. Kilku graczy pisa?o ?eby admin co? z tym zrobi? lecz W0dzu mia? to w...Z nerwów wzi??em jeta i polecia?em na ich respa.Po czym jak rozwali?em ukochany samolot wodza to odrazu dosta?em bana bez upomnienia.


Za górami za lasami...
^^ zapomnia?e? doda?.

Alkaida napisa³/a:
Gdyby ban by? s?usznie przydzielony to by zosta?y dawno temu temat zamkni?ty, ale przez co? takiego to samemu si? przyznaje ?e dano nies?usznie bana.


Gdyby Sherlock Holmes widzia? twoje posty powiesi?by si? chyba.

Z tego co wiadomo mi wersja Wodza jest inna i nie chce mu si? traci? czasu na przekomarzanie: "A nie bo tak a nie bo tak", co to kurwa przedszkole.

Baserape to baserape jak kole? robi to nie jest wymówka ?e ja te? mog? - kole? mia? szcze?cie bo admin wszysktiego nie widzi ty? mia? pecha bo udupi?e? wodza.

Ban ?ci?gniety, ale zasady zasadami - nie da si? wszystkich upilnowa? - co nie znaczy ?e wolno mi wszystko. Wi?c podzi?kuj i pilnuj si? bo nast?pna wpadka i temat na forum ju? nie pomo?e.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group