To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - [Prosba o unban]Zenirum

zenirum - 2012-03-08, 19:54
Temat postu: [Prosba o unban]Zenirum
Witam, dostalem bana kilka dni temu na serwerze ptt g4g za (jak mi sie wydaje) nikomu nieszkadzace zabawy z c4 :) Przepraszam jesli komus popsulem zabawe:( Jesli dostalem bana 10dniowego to nieszkodzi, poczekam :)
Orenos - 2012-03-08, 21:09
Temat postu: Re: [Prosba o unban]Zenirum
zenirum napisa³/a:
Witam, dostalem bana kilka dni temu na serwerze ptt g4g za (jak mi sie wydaje) nikomu nieszkadzace zabawy z c4 :) Przepraszam jesli komus popsulem zabawe:( Jesli dostalem bana 10dniowego to nieszkodzi, poczekam :)


Mo?esz rozwin?? co robi?e? z tymi c4?

batar183 - 2012-03-08, 21:30
Temat postu: Re: [Prosba o unban]Zenirum
zenirum napisa³/a:
...dostalem bana...

Ban jest permamenty*

zenirum napisa³/a:
nieszkadzace zabawy z c4...

Je?li dla ciebie plantowanie C4 na w?asnej helce po to aby zajeba? dla "zabawy" 4 kolesi ze swojego teamu jest nieszkodz?ce, to sorry... Widzisz dla mnie Teamkilling to najwi?ksze noobostwo jakie mo?e by? w grze - masz pecha bo akurat admin czytaj - Ja pilotowa?em.

Bana nie ?ci?gn? bo mnie taka zabawa nie bawi jw.

zenirum - 2012-03-09, 00:47

Rozumiem zdenerwowanie aczkolwiek na swoja obrone moge napisac, ze po pierwsze c4 nawrzucalem z nudow podczas countdownu, a po drugie nie wiedzialem, ze na serwerze z wylaczonym FF detonacja C4 spowoduje jakikolwiek efekt (nie do wiary jak czlowiek sie cale zycie uczy:O). I jesli moge ugryzc to z innej strony - osoby o gorszych przewinieniach dostaja ostrzezenia i bany czasowe - mysle wiec ze kara powinna byc adekwanta do czynu:) I w koncu na wasz serwer przeciez nie ma zakazu gry dla noobow (takich jak ja :) )
NeMo - 2012-03-09, 01:41

zenirum napisa³/a:
...c4 nawrzucalem z nudow podczas countdownu, a po drugie nie wiedzialem, ze na serwerze z wylaczonym FF detonacja C4 spowoduje jakikolwiek efekt...


Serwer jest po to by umila? rozgrywk? i cieszy? si? gr? a nie po to by ja psu? np. robi? to tacy jak ty. Dobrze wiesz za co bana dosta?e?, rozegra?e? ju? 100h i jak mo?esz nie wiedzie? ?e c4 równie? robi tak?e teamkill to tak jakby? sobie powrzuca? c4 na samochód i przy nim zdetonowa? i jak? g?upot? zrobi?e?. Pami?taj ?e jak teraz b?dziesz gra? na innym serwerze to admini nie ?pi? ;)

Orenos - 2012-03-09, 10:01

A ja nie wiedzia?em ?e c4 mog? spowodowa? teamkill na serwerze z wy??czonym FF ...
zenirum - 2012-03-09, 10:31

100h to moze duzo a moze malo, gram dla funu dla odstresowania sie po pracy, a nie zeby poznac kazda drobna mechanike gry. Jak juz pisalem nie bylo moja intencja TKowanie kogokolwiek. Idac takim tokiem rozumowania mozna by z miejsca dawac bany z spamowanie rpg,etc. (o ile nie jest to zastrzezone w regulaminie). Panowie naprawde jestem milym i nieszkodliwym graczem, ktory ceni sobie gre zespolowa, staram sie przemowic do waszego rozsadku i obiecuje poprawe :( Jesli sie nie uda to coz - popatrzcie sobie jak szybko po premierze zmniejsza sie ilosc graczy bf3, niepotrzebne bany tylko przyspieszaja ten proces :(
Orenos - 2012-03-09, 11:05

Nie s?dz? , aby ten gracz zas?ugiwa? na perma, skró? go Batar do dwóch dni.....
batar183 - 2012-03-09, 12:35

Zastanawia mnie tylko jedno - otó? skoro nie wiedzia?e? ?e C4 przewraca helk? przez co rozwala si? o ziemi?, to dlaczego czeka?e? na detonacj? od wystarowania rundy a? polec? wy?ej - w tym jak rudna ruszy?a odrazu lecia?em 1 metr nad ziemi? ?eby nas nie wywróci?o po czym wyl?dowa?em > wysiad?e? > sta?e?, ja w helce czeka?em po czym zrobi?em zryw do góry > i zaraz w tym momencie zdetenowa?e? C4 - odrazu poszed? ban. Wi?c skoro jak odlicza?o nudzi?o Ci si? i porozrzuca?es C4 to po kiego czeka?e? a? wzbije si? w powietrze z detonacj?.
Kto? tu leci w przys?owiowego chuja - zamiast gada? jak facet to kr?cisz jak baba.

Niech Ci b?dzie bana zmieniam na 10 dni, ale drugiej szansy nie dostaniesz wi?c zapami?taj sobie, ?e na naszym serwerze gramy tak aby wszystkim gra?o si? mi?o.
^^gwoli zasady nie czy? drugiemu...

zenirum - 2012-03-09, 20:43

Dziekuje za unban.
Aby odpowiedziec - mnie zastanawialo dlaczego heli leci tak wolno, pomyslalem ze pilot jest jakims (bez urazy) noobem. Nie lubie czekania to wyskoczylem i pobieglem na piechote. A c4 trzeba bylo sie pozbyc - OCD :)
EOT

NeMo - 2012-03-09, 23:06

Dobra my?l "zenirum" hahaha :D Zapraszamy za 10 dni i do wspólnej gry ;)

Admini czuwaj? :mg: 8)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group