To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - Javelin i nie tylko

Hinnergy - 2012-03-20, 12:24
Temat postu: Javelin i nie tylko
Pytanie do do?wiadczonych graczy, którzy s? obyci z Javelinem. Wczoraj go sobie odblokowa?em i rzuci?a mi si? w oczy razu pewna rzecz. Tor lotu pocisku jest domy?lnie wybierany na "top",ale przy d?u?szym namierzaniu z top zmieni?o si? na direct. Mo?e kto? mi wyt?umaczy? zale?no?? jaka tutaj jest? Dzisiaj dla przyk?adu pociski nie lecia?y "top" tylko "direct" i nawet d?u?sze namierzanie nie chcia?o tego zmieni? tak jak to nast?pi?o wczoraj.

Drugie pytanie to tycz?ce walki z czo?gami. Wiadomo realistyka realistyk?,ale czy mechanika gry uwzgl?dnia fakt,?e walni?cie w ty? czo?gu bardziej zaboli? Bo ja mam dziwny odruch,?e staram si? waln?? klientowi w ty?ek i chce mie? pewno??,?e moje za?o?enie jest s?uszne.

batar183 - 2012-03-20, 12:49

Przyk?adowa stronka z dok?adnym rozpisem CLICK

Jak ?atwo zauwa?y? wal?c w ty? czo?gu mo?na ?ci?gn?? mu nawet 61HP - co jest bardzo przydatne na polu walki - zawsze zachodzi sie pojazd od ty?u lub jak sie nie da to od boku - ngdy w przód bo szkoda ammo

DenekDNE - 2012-08-08, 12:34

Zajebista stronka!!!Dzi?ki Batar ;)
sweep - 2012-08-08, 13:03

Pocisk leci "topem" kiedy pojazd jest namierzony laserem. Kiedy namierzasz bez lasera samym javelinem rakieta leci po lini prostej "direct" jak to nazwa?e?.
GlaDi - 2012-11-30, 20:41

Dobrze jest po?o?y? kilka min ko?o stoj?cego czo?gu, je?li sytuacja na to pozwala. Wtedy niszczymy go jedn? rakiet?. :spoko:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group