To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - Tomasz775

Tomasz7 - 2012-05-10, 22:37
Temat postu: Tomasz775
Witam!
W zesz?ym tygodniu w sobot?( by?o ju? kilka minut po pó?nocy) gra?em sobie na serwerze PTT Klan na mapie "Wielki Bazar" od strony USA chcia?em sobie poje?dzi? Lav'em, bo ostatni gram sporo piechot?. Od strony amerykanów by?o ok, sko?czy?em jako pierwszy gracz ze statami 35/4, nast?pnie nadesz?a pora rewan?u gra?o mi si? jeszcze lepiej, bo wed?ug mnie BMP je?dzi si? lepiej ni? Lav'em. Na czacie tera?a rozmowa o mnie, ze niby jestem cheat'er, ale ja to ola?em i po kilku minutach zosta?em wyrzucony z gry i ujrza?em taki komunikat.
http://imageshack.us/photo/my-images/513/sdaq.png/
Jak sprawdzi?em w raporcie to si? okaza?o, ze mia?em bardzo wysoki wynik 42/2.
Poczu?em si? poszkodowany jak to zobaczy?em poniewa?, jestem do?wiadczonym graczem i dal mnie nie jest problem sko?czy? mecz z takim wynikiem szczególnie jak si? ma znajomego który naprawia? mi wóz. Jazda z dodatkowymi pociskami u?atwia mi niszczenie pojazdów wroga, a dzi?ki termowizji szybciej mog? dostrzec wroga piechot?.
Prosi?bym o zdj?cie bana :)
Mój nick: Tomasz775
Czas: z soboty na niedziel? kilka minut po pó?nocy

Harakiri - 2012-05-11, 14:46

Cze??


Pami?tasz mo?e nick admina który da? Ci bana ? Bardzo by to u?atwi?o znalezienie osoby odpowiedzialnej za to :)

Pozdrawiam

Tomasz7 - 2012-05-11, 15:57

Z tego co dobrze pami?tam to by? wodzu, ale nie jestem pewien. Je?liby si? okaza?o, ze to nie on to mog? Tobie wysala? raport z meczu i sobie zobaczysz który admin wtedy gra? :)
Wodzu - 2012-05-14, 21:41

Ban polecia? po czterech rundach, gdzie gracze protestowali przeciwko tobie.Sam te? oceni?em twoj? gr? po tych wypowiedziach i dla dobra ogó?u czyli dla wszystkich u?ytkowników naszego serwera zosta?e? wyrzucony.

PS.Nikt nie ma zamiaru tu czegokolwiek udowadnia? dla dobra naszych u?ytkowników serwera nie zdejm? bana.

Orenos - 2012-05-15, 10:12

Od kiedy kto? kto jest po prostu bardzo dobrym graczem nie mo?e gra? na naszym serwerze?Przecie? to bezsensu...
Brutal_Demon - 2012-05-15, 11:36

Hipokryta, gdyby to Ciebie zabija? non stop ten dobry gracz, pierwszy by? by? ?eby go wyjeba? + rage.
Orenos - 2012-05-15, 14:00

Nie wiesz tego.Poza tym i tak jak mówi? , aby kogo? kickn?? to nikt mnie nie s?ucha.
Tomasz7 - 2012-05-15, 14:22

@Wodzu
Dobra ja was rozumiem was, wasz serwer wasze zasady... wyrzucacie kogo chcecie.
@ Brutal_Demon
Ciebie nie kumam, Ty chyba nie wiesz ze kole? który siedzi w lavie/ bmp ma przewag? nad piechota tym bardziej, jak ogarn?li?my prawie wszystkie punkty oprócz jednego na który nie chcia?em wje?d?a?, bo bym od razu pad?... Wola?em gn?bi? dzieci które p?aka?y na czacie i tego co dobrze pami?tam to wi?kszo?? waszego zespo?u siedzia?, kampi?a a pó?niej oczekiwa?a na mnie a? wjad? na ten punkt.

Uwa?asz, ze skoro mam wysoka range i zabijam ka?dego kto wejdzie mi pod luf? to nale?y go wywala? z serwa?!?

PS. Ban bez dowodów to nie ban... czuje si? i jestem niewinny.

Brutal_Demon - 2012-05-15, 14:50

No i rozpisa?e? si? i po co skoro ja nawet o Tobie nie wspomnia?em? Przytoczy?em klasyczn? reakcje hipokryty Orenosa, w BF'a nie gram od czterech miesi?cy, nawet mnie tam nie by?o, nie wiem kto tam wtedy na serwie gra? ale wida? im si? nie chcia?o, wiem na co sta? PTT.
tyr8338 - 2012-05-15, 19:45

Nie znam bezposrednio tego gracza, ale widzialem go nieraz na naszym serwie raz zabijal on mnie raz ja jego... nie podejrzewalem go nigdy o zadne cheaty ... mam nadzieje, ze ban zostanie zdjety chyba, ze jest pewnosc co do cheata... Staty jakie zrobil to nic niesamowitego jak sie wmiare kompetentnie jezdzi i druzyna pomaga, sam ostatnio zrobilem 35 killstreaka na seine jak ludzie z klanu w druzynie byli,a zadnym pr0 czy czitem nie jestem :P
Tomasz7 - 2012-05-15, 19:54

@Brutal_Demon
Komentujesz jakby? by? najwi?kszym poszkodowanym.
@tyr8338
Na takiej mapce jak si? przejmie 3 podstawie punkty to mo?na wycisn?? sporo wi?cej, tylko ze jak si? potrafi lata? tylko jetem tak jak wodzu to si? nie dziwie...

PS. Takie podej?cie - Jeste? za dobry w***erdalaj, nie potrzeba nam tutaj takich graczy.

Brutal_Demon - 2012-05-15, 20:09

Blablabla, ju? wyros?em z pierdolenia o skillu bo wiem kto komu ty?ek skopie, ju? mia?em robi? konsensus ale nie lubi? jak kto? ocenia kogo? przy zerowej wiedzy w temacie, nie powiem kto tu po drabinie na dywan wchodzi? gdy PTT wchodzi?o na obce servy i po obu stronach pierwsze miejsca by?y nasze. Jak dyskusja b?dzie trwa? dalej mam propozycje zci?gn?? bana, w ko?cu nikt nie b?dzie tam o nim pami?ta?, jak te noby znowu b?d? p?aka?, ?e jest czitem, no to znowu ban a potem znowu zdj?? i tak w kó?ko, ludzie si? zmieniaj?, zapominaj?, ró?nie graj?, genialne. Powinni?my za to pobiera? haracz. ;)

[ Dodano: 2012-05-15, 20:21 ]
Eee? ?e kurwa co Tomasz? nie popierdoli?y Ci si? nicki albo co? innego?
Wchodz? w temat, nawet o Tobie kurwa nie pisa?em, wspomnia?em jedynie o sytuacji Orenosa i wspomnia?em jakie jest PTT. Po wypowiedzi Tyra, pomy?la?em, aaa zrobimy jakie? rozwi?zanie, mam dobre zamiary itd. ale nie kurwa, co ja pacze, "Komentujesz jakby? by? najwi?kszym poszkodowanym." pisz? kurwa ma?o tego, ?e cokolwiek o Tobie, bo mam wysrane kim Ty jeste?, ale po to bo ka?dy szuka rozwi?zania a to te? jest obowi?zek Admina, ale widz?, ?e masz ma?? wiedz? o tym, nie wiem czy z twojej strony to NIEPOROZUMIENIE czy objaw G?UPOTY, ale ja to pierdole. Odda?em swój g?os jako psycholog Klanowy, Detektyw i ?rodkowy palec Wodza.

Tomasz7 - 2012-05-15, 20:38

Teraz to i tak ju? takie gadanie, wodzu powiedzia? nie i tyle.
Orenos - 2012-05-15, 22:28

U nas nie panuje ?aden totalitaryzm ,a Wodzu nie jest ?adnym Józefem Stalinem, wi?c mo?e zmieni zdanie.
Tomasz7 - 2012-05-15, 23:20

Boze, nie b?d? wam stwarza? problemu. Prawdziwego cheat'era to admin chyba na oczy nie widzia?. Temat chyba do zamkni?cia :)
@Brutal_Demon
Nie chce nic mówi?, ale s?ownictwo to masz troch? nie na miejscu :p

Je?eli kogo? obrazi?em w tym w?tku to przepraszam :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group