To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - Pro?ba o odblokowanie

RobikPaly - 2012-06-24, 23:10
Temat postu: Pro?ba o odblokowanie
Witam. Otó? wczoraj wieczorem jak zwykle gra?em na serwerze PTT-klanu i oko?o 18 wyskoczy? mi b??d PunkBustera. Nigdy nie korzysta?em z ?adnych cheatów, gdy? uwa?am to za nieuczciwe. Sam próbuj? gra? jak najwi?cej w Battlefilda 3 aby rozwija? swoje umiej?tno?ci i zdobywa? kolejne punkty.

Ku mojemu zdziwieniu dzi? chc?c wej?? na serwer zobaczy?em b??d. Nie wiem czy to jest jaki? ban tylko na serwerze PTT, ale nie mog? wej?? na prawie ?aden inny serwer. Gdy poszuka?em odpowiedzi na ró?nych forach zobaczy?em ?e PTT u?ywa te? do banowania serwisu GGC-Steam. Gdy wszed?em na ów serwis zobaczy?em, ?e to w?a?nie tam zosta?em zbanowany.

Bardzo prosz? o zdj?cie mi ów blokady je?li jest to mo?liwe, gdy? przysi?gam, ?e ?adnych cheatów nie u?ywa?em ani na serwerze PTT ani na ?adnych innym.

Pozdrawiam Serdecznie

Harakiri - 2012-06-25, 16:25

Cze??

My niestety nie mamy mo?liwo?ci zdj?cia banów na?o?onych przez GGC - musisz napisa? do nich wiadomo??.

Znalaz?em nawet link do strony z Twoim banem

http://www.ggc-stream.com...f60149ed6f18669

Masz tam opcj? " That's my GUID. I want to appeal this ban! " opisz ca?? sytuacje co robi?e?, co mia?e? w??czony w momencie w którym otrzyma?e? bana i czekaj na odpowiedz.

Pozdrawiam

batar183 - 2012-06-25, 17:30

Harakiri napisa³/a:
GGC - musisz napisa? do nich wiadomo??.


Co i tak nie pomaga w ogóle, gdy?...

RobikPaly napisa³/a:
gdy? przysi?gam, ?e ?adnych cheatów nie u?ywa?em ani na serwerze PTT ani na ?adnych innym.


Takich t?umacze? w pro?bie o odwo?anie maj? kilkaset dziennie na skrzynk?.
A taki program jak GGC czy PB rzadko si? myli chyba, ?e idzie float - masowe bany.
A przypadki - zak?adaj?c, ?e jeste? uczciwym graczem - administratorzy z GGC czy PB zlewaj? ciep?ym moczem. Musia?by? mie? silny dowód na twoj? uczciwo?? - screny z czasu zaj?cia - jeszcze z gry, b?d? filmik.

Wi?c jedyna opcja jaka Ci pozostaje to kupi? nowy egzemplarz gry. Odwo?anie nic nie da.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group