To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Media - HITMAN 4 - Fast play - Mission 1. - Professional

Brutal_Demon - 2012-07-21, 22:39
Temat postu: HITMAN 4 - Fast play - Mission 1. - Professional
http://www.youtube.com/wa...H0VC3cnWeU&hd=1

Niebawem wyjdzie ukochany Hitman: Absolution, wi?c warto przypomnie? sobie poprzedni? ods?on? w profesjonalnym stylu.

2:24

Harakiri - 2012-07-22, 00:27

strasznie na ?atwizn? poszed?e? w tej misji, jak zawsze przechodzi?em to lubia?em po kolei ich elimiowa? garot? i lookanie przez dziurk? od klucza :)


Z pi?? razy przechodzi?em Blood money z tego dwa razy na profesjonalnym, niestety z tego co widz? to nowego hitmana strasznie upraszczaj? i ju? to nie b?dzie to samo :/

Brutal_Demon - 2012-07-22, 00:59

1. W?a?nie ca?y myk polega na zabiciu celów przez "wypadek" przy (w najlepszym wypadku) nie zabiciu nikogo innego, a Ty mi mówisz o prostocie i garocie w pierwszej misji ;p przez dziurki nie patrz? bo pami?tam JESZCZE wszystko na pami?? do misji z kasynem.
2. Oj tam pierdzielisz, widzia?e? 17 minut gameplayu i mówisz, ?e upraszczaj?, b?dzie dobrze, b?dzie zajebi?cie wr?cz! mam takie przeczucie, a te wiesz, "upraszczacze" na pewno b?d? wp?ywa? na ocen? misji no i jeszcze poziomy trudno?ci (przypomnia? mi si? ten "rentgen" ?e widzia?o si? oprawki ludzi przez ?ciany, to faktycznie przesada ;p ), tak?e my?l? ?e tego nie spieprz? ;D

I to spowolnienie czasu z zaznaczeniem celów rodem z Call of Juarez chyba i mo?e Splinter Cella, ?aden specjalista nie b?dzie u?ywa? takich bajerów ;D kupi? na stów?, jestem cichym fanem Hitmana, niby sie nie podniecam ale ka?d? cz??? obczai?em.

P.S Jak ju? przejd? gr?, a za oceny b?dzie kupa kasy, ?e b?de móg? ulepszy? ca?e EQ to wtedy sie bawie, zabijam po cichu wszystkich ze ?rubokr?ta albo co?, wiesz, wiele scenariuszy mo?na uknu? xD ... nie, wcale nie jestem chory.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group