To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - CQ64: Zwi?kszenie ilo?ci ticketów

Harakiri - 2012-08-18, 12:31
Temat postu: CQ64: Zwi?kszenie ilo?ci ticketów
Jo?

Od pewnego czasu zauwa?y?em ?e nawet gdy dru?yny s? ?le zbalansowane ( statystycznie co druga runda ) i jednej ekipie uda si? przej?? wszystkie flagi to z regu?y przy ~ 100 kuponach wszystko si? odwraca - niestety wtedy jest ju? za pó?no i runda jest przegrana.


Dlatego proponuj? zwi?kszy? ilo?? ticketów na naszym serwerze 64 z 145 % do 200 %

MOORFEUSZ - 2012-08-18, 14:02

Ja jestem raczej przeciw tej zmianie bo osobi?cie wole pogra? sobie pare mapek w krótszym czasie a nie ?rn?? jakie? kufno typu demavand przez 40 minut. Jak dla mnie ta ilo?? ticketów co teraz jest, jest idealna.
tyr8338 - 2012-08-18, 18:32

na duzych mapach jestem przeciwko tej zmiane rundy beda trwac po godzinie, natomiast na bazarze i seine byloby to swietne jakby zwiekszyc tickety bo rundy sa duzo krotsze niz np firestorm. Seine i bazar trwaja po 15 minut, wieksze mapy po 30 i wiecej...
Kretsonn - 2012-08-18, 22:34

Ja jestem za bazarem sekwan? i karkandem. Ooooo i jeszcze kana?y.
KnockOut - 2012-08-19, 21:19

Jak dla mnie ilo?? kuponów jest ok bo równie? wole pogra? na kilku mapach ni? przez 40 50 min wa?kowa? jedna. Dra?ni mnie tylko czasem ten balans bo do?? cz?sto zdarza si? dominacja do respa
tyr8338 - 2012-08-20, 03:11

W takich sytuacjach jak jest admin to powinien recznie przeniesc pare osob z gory listy zazwyczaj to wystarcza zeby w nastepnej rundzie bylo ok - sam tak robie tyle, ze czasem komenda fmove jest zbugowana i tylko zabija gracza bez przeniesienia co czasami sie konczy jekami na serwerze ;)
qoobeq - 2012-08-20, 13:41

tyr8338 napisa³/a:
W takich sytuacjach jak jest admin to powinien recznie przeniesc pare osob z gory listy zazwyczaj to wystarcza zeby w nastepnej rundzie bylo ok - sam tak robie tyle, ze czasem komenda fmove jest zbugowana i tylko zabija gracza bez przeniesienia co czasami sie konczy jekami na serwerze ;)


Te? bym j?cza? gdybym by? na górze listy i dosta?bym fmove do przegrywaj?cej dru?yny.

Ps. U?ywaj @tb-fmove i @tb-move

N3SC - 2012-08-21, 21:27

Jestem za zwi?kszeniem ilo?ci tiketów ale zarazem usuni?ciu kilku map i dodaniu na sta?em map z dodatku a nie tylko po 19 - po co teheran, szczyt i wyspa chark lepiej dac karkand i oman na sta?e
batar183 - 2012-08-22, 16:43

tyr8338 napisa³/a:
recznie przeniesc pare osob z gory listy zazwyczaj to wystarcza zeby w nastepnej rundzie bylo ok - sam tak robie


W tym momencie gratyfikujesz noobów, a zra?asz do naszego serwera dobrych skillowych graczy, bo ja jak mnie admin przenosi do dru?yny przegrywaj?cej zazwyczaj wyra?am swoj? "pochlebn?" opinie o serwerze i adminie, po czym uciekam z serwera zanim dostan? bana za wulgi oraz dodaje serwer do listy "never again". Tak?e ta sztuczka mo?e i dzia?a ale na bardzo krótk? met? i w efekcie przynosi negatywne skutki. Ja chce gra? z kim? kto mnie umie zajeba?, a nie biegam po mapie i mam 40 killi i 3 deady bo same nooby i p?aczki graj?, co po 15 minutach gry snajperem w okolicach respa widz?c wynik 300:23 dla przeciwnej dru?yny pisza "zjebany balans" ... fakt czasem jest zjebany, ale przenoszenie topki to nie rozwi?zanie

N3SC napisa³/a:
... usuni?ciu kilku map i dodaniu na sta?em map z dodatku a nie tylko po 19 - po co teheran, szczyt i wyspa chark lepiej dac karkand i oman na sta?e


Wyspa chark - delete ? jedna z lepszych map w bf3 WTF 0.o

Jak wywalisz te 3 mapy to nie b?dzie w co gra? na serwerze.

B2K na sta?e na serwerze = serwer na sta?e pusty. 40% ca?o?ci ?redniej dziennej graczy online ma b2k - na chwil? obecn? serwer b?d?c pe?nym po przerzuceniu na b2k jako? bangla bo po?owe wyjebie ale jest w miar? pe?ny. W miar? pe?ny si? da jeszcze rozkr?ci?. Od podstaw z b2k nie rozkr?cisz - taka brutalna prawda.

Po za tym co kraj to opinia ja omanu nie cierpi? - ale to tak btw.

MOORFEUSZ - 2012-08-22, 19:03

batar183 napisa³/a:
ja omanu nie cierpi?


Moja krew :P

tyr8338 - 2012-08-23, 06:54

Batar mozliwe,ze masz racje jesli chodzi o to przenoszenie, ale czasem nie ma wyjscia. Ostatnio np. wszedl ichiro zobaczyl, ze jest w druzynie ktora cala poprzednia rudne miala problem z respa wyjsc wiec sie przeniosl szybko do wygrywajacej... przenioslem go spowrotem, a on faktycznie zrobil ragequita, ale akurat 63 osoby byly zadowolone, bo runda sie okazala zbalansowana jak poprzenosilem pare osob jeszcze ;)


Staram sie znalesc zloty srodek w tej sytuacji i nie przesadzac z przenoszeniem jesli nie ma naprawde duzej potrzeby to zrobic, bo bycie w druzynie kilka rund pod rzad przegrywajacej o 300 i nie mogacej wyjsc z respa tak samo odstrasza od serwera,a moze i bardziej niz jeki jakiegos ragera, sfrustrowanego, ze sie musi postarac zamiast farmic kille na n00bach ;)

N3SC - 2012-08-23, 16:09

Robi si? troche pusty bo ca?kowicie przechodzi na b2k , pozatym co to za problem wyrzuci? 2 mapy i da? 2 z b2k i zobaczy? jak si? serwer b?dzie sprawowa?
batar183 - 2012-08-23, 20:33

Bo ilekolwiek map z b2k = serwer w przegl?darce oznaczony jako b2k czytaj kole? bez dodatku nie wejdzie - nawet jak w tym momencie b?dzie lecia? sobie firestorm


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group