To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - Madzia a BF3

SniperPatryk - 2012-09-16, 22:26
Temat postu: Madzia a BF3
https://www.youtube.com/w...ture=g-logo-xit polecam, b?d? lajwy, Madzia ogarnia. "jest ogólnie grafika, muzyka, fabu?a i wszystko" I w tym momencie w?adowanie komu? RPG'a w dup? staje si? co najmniej niestosowne :P
Brutal_Demon - 2012-09-17, 09:05

O nie, to ta wie?niara.
BloodMR - 2012-09-17, 10:51

Powiem krótko i na temat, s? rzeczy których kobieta nie powinna robi? :D
MOORFEUSZ - 2012-09-17, 14:02

Ja pierdole... madzia, która graj?c w minecrafta zachowuje si? jak upo?ledzona 10latka
Harakiri - 2012-09-17, 14:51

Takie co? to powinno si? wysy?a? na shoutboxie, a nie nowy temat zak?ada?

filmik widzia?em ju? par? dni temu...

batar183 - 2012-09-17, 15:41

ja pierdole. wystarczy mie? na imi? madzia i mie? w miar? kobiecy g?os i 130tysiaków wy?wietle?.

Jam jest kurwa BATAR ... i jak mam 100 na filmiku to ciesz? jap? przez 2 dni :D

btw. Madzia say"planuje tylko narazie nagranie singla"
to kurwa Battleflaj 3 ma singla ?? :| Dajcie linka 8)

Brutal_Demon - 2012-09-17, 16:18

Batar approved ;p

J? ogl?daj? gimbusy które jaraj? si? tym, ?e laska spyta si? ich o godzin?.
Gdy ja by?em gimbusem... ;D

co wiecej moje kontakty say:
- nagrywa?a Amnesie w taki sposób, ?e najpierw przechodzi?a dany poziom (pewnie dwa metry od kompa) a potem przechodzi?a TO SAMO tyle ?e nagrywa?a, no i wtedy si? nie ba?a bo ju? wiedziala co sk?d wyskoczy.
- Minecraft: te zagadki, labirynty, czy jak oni to zw?, widzia?em przelotnie par? filmów gdzie z innymi "s?awnymi YTberami" przechodz? te mapki... poziom trudno?ci jak murzyn z bananem... jak mo?na by? tak niepe?nosprytnym.
Tyle wiem, nic wi?cej. ;p

aimathead - 2012-09-17, 18:46

Wow. To LvLCap, moj battlefieldowy guru ma po 50 tysi?cy :) ... ale to dobrze, niech dupa nakreca gimbusow na battlefielda, bedzie wiecej swiezego miesa do koszenia :twisted:
Konfucjusz2000 - 2012-09-18, 13:18

nawet spoko filmik - szkoda tylko, ?e zapomina prze?adowywa? bro? i lata z dwoma nabojami po mapce:D ch?tnie bym zobaczy? jak gra w sieci np. na naszym servie:D

armored kill - eeej co? mi wystaje z samochodu, czy to lufa?? - dlaczego nie mog? zaci?gn?? r?cznego - czo?g zje?d?a mi z górki...\

bitch please:D

MOORFEUSZ - 2012-09-18, 20:42

Haha, chyba przez ten filmik dzieciaczki pokupywa?y bf'a bo dzisiaj na serwie chyba z 15 osób nie mia?o 20 lvla i spotka?em pi?? 1 levelowców.
qoobeq - 2012-09-19, 14:22

Harakiri napisa³/a:
Takie co? to powinno si? wysy?a? na shoutboxie, a nie nowy temat zak?ada?
filmik widzia?em ju? par? dni temu...


Kwa, nie przyznawa?bym si? do tego na Twoim miejscu stary :P

aimathead napisa³/a:
Wow. To LvLCap, moj battlefieldowy guru ma po 50 tysi?cy :)


Lvl ma ju?ponad 120k widzów.

MOORFEUSZ napisa³/a:
Haha, chyba przez ten filmik dzieciaczki pokupywa?y bf'a bo dzisiaj na serwie chyba z 15 osób nie mia?o 20 lvla i spotka?em pi?? 1 levelowców.


Tak fajnie ju? dawno mi si? nie gra?o :D

PS. Nie wiem kto ten syf ogl?da BTW. Ta Ziuta piszczy jak Chihuahua mojego s?siada, "inteligencjom" rozpierdala mój imperatyw, i jaja dam sobie uci??, ?e z butów wystaje jej s?oma.

aimathead - 2012-09-19, 14:47

Te qoobeq, m?dralo, mówimy o ??cznej liczbie widzów czy o liczbie wy?wietle? filmu zaraz po emisji? Czytaj no ze zrozumieniem :>
tyr8338 - 2012-09-28, 20:30

Lvlcap ma na filmiku o m16 400.000 wyswietlen z miecha temu, teraz wiecej pewnie :D Ja nawet nie wiem co to za laska wy jej nie lubicie, a ogladacie jej filmiki i gadacie o niej :D D World is strange:P
aimathead - 2012-09-29, 10:53

U mnie pokazuje ze ma 81 tys :> Ciekawe kiedy morfi zacznie spamowac linkami do filmow swojej nowej ukochanej gwiazdy :rotfl:
MOORFEUSZ - 2012-09-29, 12:40

Idiot..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group