To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Przydatne strony www. - Connection booster xD

PiTeRsOn - 2009-05-06, 09:06
Temat postu: Connection booster xD
Jak wiadomo kazdy z nas narzeka na swoje lacze... znalazlem cos co moze Wam pomoc w tej sprawie... nic nie zaszkodzi sprobowac a powiem (bynajmniej w moim przypadku) ze warto... 5x szybszy internet :?: Kazdy by chcial... :mrgreen: KLIKNIJ i sam zobacz :!:

Chyba nie musze tlumaczyc calego programu gdyz jest bardzo latwy w wykorzystaniu... po zainstalowaniu po prostu go wlaczacie i robicie test lacza ktory zawarty jest w programie... zapamietujecie wartosc sekundowa po czym wychodzicie z testa i kilkacie apply the boost internet(cos w tym rodzaju :P ) i restart kompa z programu... po wlaczeniu kompa znow otwieracie program i robicie test ;) Powinno byc wszystko wporzadku ;)

W moim przypadku:
WEB TEST NR 1 2,578125
WEB TEST NR 2 0,421875

Jest jeszcze opcja dla graczy ktorej nie probowalem osobiscie(podobno dziala) 8)

Rozwiazanie rejestracji klucza: Jesli Twoj serial jest taki 1611434340 To Twoj klucz jest taki:

1611434340 /15 = 107428956 + 171103 = 107600059

W pliku jest zawarty tutorial jak sie robi klucz zas jest napisane slangiem i nie spotkalem ani jednej osoby ktora by to zrozumiala ;)



P.S. Wstawilem rowniez na forum PTG... pozytywy :!:
/a wstawi?e? na expertach ? do takich rzeczy jest w?a?nie tamte forum a nie klanowe
«?wiat idzie do przodu, tylko niektorzy nie potafia go zaakceptowac»

Pozdrawiam
=PTT=Piterson_PL®[/b]

Anonymous - 2009-05-06, 11:39

z tego co mi wiadomo to "przyspieszacze lacza" dzialaja na zasadzie oszukiwania programow do testowania ww.
PiTeRsOn - 2009-05-06, 11:45

Maniek napisał/a:
z tego co mi wiadomo to "przyspieszacze lacza" dzialaja na zasadzie oszukiwania programow do testowania ww.


zobacz a nie gadaj :> ;)

Brutal_Demon - 2009-05-06, 12:44

Piszcie jak kto? zauwa?y r??nice, ja to przetestuje jak wr?c? na chat? i zdam relacje.
PiTeRsOn - 2009-05-06, 13:10

Zdajcie relations...

P.S. Wodzu spokojnie :mrgreen: na expertach tez bedzie tylko nie chcialem zostawiac nie dzialajacych linkow... bo juz jeden problem byl z przyklej.pl gdyz link zgasl po 2h... :> :arrow: wstawione...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group