To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - Adminka + zmiany na servie

Brutal_Demon - 2012-11-03, 15:04

Dobrze rozumiem, ?e oni podpierdalaj? si? do naszego serva? ?e ?le rz?dzimy i wgl? bo je?li tak to co za ?cierwa, jakby ka?dy si? przejmowa? opini? jaki? nobów gimbusów które p?acz? bo s?usznie ich wyjebano to wszystko by by?o zabite dechami, przecie? na naszym servie jest porz?dek, mamy sta?ych bywalców (a to dobrze ?wiadczy) i ostatnio Klanowiczów przyp?ywa W?A?NIE ze sta?ych bywalców, pewnie jakiego? naszego admina czasem poniesie, ale kurwa nie do tego stopnia i cz?stotliwo?ci, zwyczajny trolling ciot których nikt nie kocha.
batar183 - 2012-11-03, 15:14

pisze ogólnikowo - natomiast g4g.pl znikn?? tylko z naszego, ale ci?gn? go dalej za j?zyk, bo te? mi si? nie podoba forma przekazu tego, tak?e po?yjemy zobaczymy
tyr8338 - 2012-11-03, 16:33

Po cholere nam wogole jakies dopiski kto nam server hostuje?:D Niech nam placa za reklame jak chca jakies dopiski w nazwie serwa :)
Kretsonn - 2012-11-03, 18:35

Ludzie wpisuja w wyszukiwarce G4G.pl i wyskakuje im nasz serw, wiec jest to potrzebne. ;p
Wodzu - 2012-11-03, 19:21

Nasz serwer raczej istnieje na zasadzie "Ulubione", jaki? tam procent wbija przez g4g.Powiem Wiciu ju? w kurwi? mnie po raz który? i nie zamierzam robi? mu reklamy jak nie chce.Bulimy za serwa a on nam takie teksty czy to ogólnie czy nie usun?? swoj? gównian? nazw?.Wkurwia mnie to ?e jak mu co? nie idzie wypierdala to na swoich klientów, jak tak dalej pójdzie d?ugo nie poci?gnie bo to ?e ma konkurencyjn? cen? niestety wszystkiego nie za?atwia.


Prawda jest taka ?e nasz serwer robi wi?kszy szum ni? jego serwy i te prostackie konkursy,w tej chwili nazwa g4g nie robi jemu reklamy tylko nam .

Ma?a ciekawostka:
G4G.pl -PageRank 2
PTT-Klan.pl - PageRank 2

Przy aktywno?ci przynajmniej wi?kszej cz??ci naszych Klanowiczów na naszej stronie z ?atwo?ci? by?my przeskoczyli G4G w rankingu Google .Co za tym idzie taki Wiciu prosi o reklamowanie go na stronce i role si? odwracaj?, ale jak wida? nie ka?dy to rozumie a raczej wszyscy maja to w dupie.

Ps.No mo?e nie wszyscy ostatnio N3SC wykaza? si? inicjatyw? i z ci?gn?? mas? ludzi do nas .

qoobeq - 2012-11-04, 02:17

Na stronce g4g nawet nie ma nas na liscie hostowanych serwów. Jakas grubsza konspira?


Edyta:
Wodzu, czy mi si? wydaje, czy g4g nie ma ju? w ofercie 64slotówek?

PS. Wygl?da na to, ?e mamy znowu G4G w nazwie serwa. WTF?
Tego Wicia chyba z lekka popierdoli?o.

A tak swoj? drog? Wodzu, to czy nam potrzebne to g4g w nazwie serwa? Przecie? dla tego ciecia to reklama, a my ?adnych bonusów z tego nie mamy. Nie s?dze, ?eby kto? szuka? serwa po nazwie g4g, jak kto? wcze?niej sugerowa?.

tyr8338 - 2012-11-04, 10:08

Tez mam podobne wrazenie co qoobek, ze 99.9% ludzi ktorzy u nas graja maja totalnie w pupie kto hostuje server i nawet nie wie co to g4g :D Servy sie wyszukuje przez szukajke na battlelogu wg trybu i slotow - jesli serv ma dobry ping to nikogo nie obchodzi kto go hostuje...

Jakos temu pajacowi z g4g jeszcze chyba sie nie udalo zauwazyc, ze mozemy przejsc do konkurencji jak sie dlaej bedzie zachowywal jak rozkapryszona pannica.

batar183 - 2012-11-04, 12:18

qoobeq napisa³/a:
Na stronce g4g nawet nie ma nas na liscie hostowanych serwów. Jakas grubsza konspira?


Kurw jebana :wow: ma? fakt, no to mnie chujek wkurwi?

N3SC - 2012-11-09, 18:53

Ja mia?em :D
Harakiri - 2012-12-29, 08:32

Panowie je?eli macie admina i kogo? zabijacie, wywalacie lub banujecie to wpisujcie ZAWSZE powód dlaczego to robicie.


Najgorzej jest jak komu? dacie perma, nie wpiszecie powodu i nie wygl?da na cheatera. Za miesi?c mo?e odwo?a si? od bana i co mu odpowiemy ? Dlaczego dosta? tego bana ?



W tym przypadku chodzi mi o gracza "amin_london" dosta? bana wczoraj oko?o 23:30

Na cheatera nie wygl?da(http://www.team-des-fra.f...p?p=amin_london), powodu nie ma

batar183 - 2012-12-29, 14:22

dosta? bana za rozpierdalanie pojazdów na respie. Wcze?niejszy kick nie pomóg? - o go?ciu nie zapomn? jakby si? odezwa? bo rozjeba? mi sprzed ryja helk? :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group