To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - Calebos

aimathead - 2012-11-11, 21:10
Temat postu: Calebos
Wnosze o ukaranie wyzej wymienionego gracza przynajmniej tygodniowym banem. Wiem, ze czesc z was sie nie zgodzi, ze z czescia was sie kumpluje, ale to co ten osobnik ostatnio wyczynia, przekracza wszelkie pojecie.

Przyklady z dzis:
Sekwana. Wchodzimy z rwij_papucie na serwer. RU domonuje US 600 do 200 ticketow. Wcisnieci w respa tak, ze nie moga sie ruszyc. Wchodzimy do druzyny przegrywajacej. Rwij grzecznie prosi Calebosa o zmiane strony i pomoc... i zaczynaja sie obelgi pod jego adresem. Malo tego, Calebos wjezdza sobie czolgiem na respa US, zdejmuje pare osob, cofa i tak w kolo macieju nie dajac nawet szansy sie zrespic. Dostaje za to kicka, po czym wraca na serwer i kontunuuje gre w RU.

Teheran. Biegniemy do czolgu, Calebos widzi, ze nie bedzie pierwszy, wiec wyciaga RPG i JEB! Za chwile podejscie drugie. Tym razem jest pierwszy, widzi, ze ja tez biegne wiec cofa i objezdza mnie do okola zostawiajac na respie.

Caspian - pare dni temu. Calebos siedzi w czolgu na respie, niszczy helke na ktora czeka pare osob + sciaga jeepy. Prosze na tsie zeby ktos z adminow zaregaowal. Nikt nic nie robi...

To jest tylko czesc jego wystepkow, nie wspominam juz tutaj o obrazaniu nas i innych graczy. Narzekaniu na balans czy mapy.

Brutal_Demon - 2012-11-11, 21:14

Dlatego admini nie zawsze powinni by? mili a powinni by? bezwzgl?dni (pami?tacie agresywnego Brutala w BC2? ;p ), mówcie zawsze o takich sytuacjach, to reakcja b?dzie szybsza.

Zaraz pewnie odpowiednie osoby wymierz? mu kar?.

SniperPatryk - 2012-11-11, 21:31

A papucie nie ma mo?liwo?ci banowania ? Je?eli ma to czemu go nie wyjebali?cie ?
Qba1818 - 2012-11-11, 22:42

Rwij ma adma, wi?c nie wiem po co ten temat.... A co do Calebosa jest strasznie denerwuj?cy, ale to sta?y bywalec na naszym serwie wi?c trzeba czasem delikatnie przymkn?? oko.
aimathead - 2012-11-11, 22:45

SniperPatryk napisa³/a:
A papucie nie ma mo?liwo?ci banowania ? Je?eli ma to czemu go nie wyjebali?cie ?


Nie wiem czy ma taka mozliwosc i czy to nie wykracza poza jego kompetencje. Wedlug mnie to nie nam o tym decydowac. Napisalem tutaj po malej naradzie na TS, zeby uzyskac popracie wiekszej liczby osob. Sam niejednokrotnie przymyka?em oko na zachowanie tego szczyla ale dzisiaj juz przegial palke.

MOORFEUSZ - 2012-11-11, 22:59

Równie? jestem za banicj? tej osoby. Gram troche na naszym serwie :P i znam styl gry calebosa.
aimathead - 2012-11-11, 23:07

Qba1818 napisa³/a:
Rwij ma adma, wi?c nie wiem po co ten temat.... A co do Calebosa jest strasznie denerwuj?cy, ale to sta?y bywalec na naszym serwie wi?c trzeba czasem delikatnie przymkn?? oko.


O Qba, to Ciebie prosilem o zrobienie z nim porzadku i Ty wlasnie odmowiles. Wyobraz sobie ze ja tez jestem "stalym bywalcem" bo na serwerze gram okolo pol roku i dwa miesiace jestem w klanie i nie pozwole sobie zeby jakis dzieciak obrazal mnie, moich kolegow czy innych graczy. Jesli ktos nie potrafi sie stosowac do regulaminu to powinien poniesc tego konekwencje, to jest chyba oczywiste prawda?

Qba1818 - 2012-11-11, 23:58

Cytat:
O Qba, to Ciebie prosilem o zrobienie z nim porzadku i Ty wlasnie odmowiles.

Nie przypominam sobie takiej sytuacji.
Cytat:
Wyobraz sobie ze ja tez jestem "stalym bywalcem"
chwa?a Ci za to, tylko , ?e z tego co wiem ostatnio s? du?e problemy z rozkr?caniem serwa,nie mówi?c o utrzymaniu go pe?nym , a Ty chcesz zbanowa? pewne miejsce na serwie( tu patrz Calebos) na tydzie?, po czym pewnie ju? na nasz serw nie wróci i jestem przekonany, ?e przy okazji narobi nam gnoju na forum ogólnym BF3.

Cytat:
i nie pozwole sobie zeby jakis dzieciak obrazal mnie

z tego co mi wiadomo go?? ma 29lat, wi?c z takim podej?ciem dziwi? si?, ?e nie kaza?e? jeszcze Morfiemu, Krecikowi czy Jackowi mówi? sobie per Pan.

Brutal_Demon - 2012-11-12, 00:03

No ok niby racja, ale z drugiej strony, nie mo?emy tak bardzo dawa? sob? pomiata?, przymyka? oko ok, ale kole? przesadza je?li rozpierdala helki z sojusznikami, mo?e kicki?
SniperPatryk - 2012-11-12, 00:10

To jak ju? si? licytujemy to ja dorzuc?, ?e na serwie gram d?u?ej ni? Aim :P
Tak serio to: Calebosa pami?tam od zawsze, owszem bywa chamski, ale to wierny gracz. Zobacz, wraca nawet jak si? go wyjebie czyli pos?uszny. A taka cecha to teraz rzadko?? :D

Qba1818 - 2012-11-12, 00:15

Cytat:

No ok niby racja, ale z drugiej strony, nie mo?emy tak bardzo dawa? sob? pomiata?

Zgadzam si? , ale jak dla mnie to powinno wygl?da? zawsze tak samo: ostrze?enie na czacie, kill,i potem kick. Po 3 kickach ban, a nie teraz po paru godzinach od zdarzenia wrypa? mu bana ot tak, ?eby si? zdziwi? jak jutro b?dzie chcia? pogra?....

batar183 - 2012-11-12, 07:37

Ode mnie te? w tamtym tygodniu dosta? kicka za baserape. Tak?e potraktujmy to jako 2 przewinienie. Nast?pny raz zamiast kicka dajcie bana na 10 dni.

Sta?y tym bardziej powinien szanowa? nasze zasady.

Adminów zapraszam do tematu:
http://www.forum.ptt-klan.pl/viewtopic.php?t=1562

aimathead - 2012-11-12, 14:36

SniperPatryk napisa³/a:
To jak ju? si? licytujemy to ja dorzuc?, ?e na serwie gram d?u?ej ni? Aim :P


Przebijam, mam wiecej godzin na serwerze :P

Oba, on moze miec i 50 lat. Umyslowo zatrzymal sie gdzies na poziomie gimnazjum. Nagminne uprzykrzanie gry innym, z czystej zlosliwosci nie przystoi chyba doroslej osobie, prawda? Dla Ciebie to jest jeden gracz, a ilu przez takiego delikwenta, zrazonych jego zachowaniem wyjdzie z serwera i znajdzie sobie jakis inny?

batar183 - 2012-11-12, 14:48

aimathead napisa³/a:
SniperPatryk napisa³/a:
To jak ju? si? licytujemy to ja dorzuc?, ?e na serwie gram d?u?ej ni? Aim :P


Przebijam, mam wiecej godzin na serwerze :P




http://www.gametracker.co...0/top_players/?


And who is the fAcking boss ?

MOORFEUSZ - 2012-11-12, 15:09

batar183 napisa³/a:
aimathead napisa³/a:
SniperPatryk napisa³/a:
To jak ju? si? licytujemy to ja dorzuc?, ?e na serwie gram d?u?ej ni? Aim :P


Przebijam, mam wiecej godzin na serwerze :P


Obrazek

http://www.gametracker.co...0/top_players/?


And who is the fAcking boss ?


No i jasno wida? ?e JA.

Sorry musia?em..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group