To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

League of Legends - Miodziek

Miodziek - 2012-11-15, 22:35
Temat postu: Miodziek
Nick summonera: Miodzio
Wiek: 25
Jaki typ postaci preferujesz: Top/Mid
Ulubione postacie: Nidalee, Vlad, Chogath, Kassadin
Jak d?ugo grasz: od bety
Headset: y
Team Speak 3: y
Mumble: y
Sk?d o nas si? dowiedzia?e?: Leagueoflegends.pl
Co? o sobie: 1800 elo s2, w s3 w pierwszych 15 meczach tez mialem szczescie i jestem spowrotem na 1800. Wczesniej gralem tylko i wylacznie soloQ teraz pogra?bym w druzynie.

Spirit - 2012-11-16, 16:10

Witamy w szeregach. Ts3: ptt-klan.pl has?o na kana?y sekcji LoL-a: sona.
Spirit - 2012-11-16, 21:47

Nieprzyj?ty. \\ Na wniosek jego samego.
Wodzu - 2012-11-16, 22:02

Widz? ju? kolejn? rekrutacj? gdzie po jednym dniu widnieje odpowied? "nie przyj?ty" ,brak jakichkolwiek wyja?nie?.

Co wy wyprawiacie ?!

Jak tak zamierzacie przeprowadza? rekrutacj? co za tym idzie robi? nam z?? reputacj?, niestety b?d? zmuszony zamkn?? t? sekcj? b?d? znale?? odpowiedzialnego lidera.

Spirit - 2012-11-16, 22:10

Wodzu skoro go?ciu mówi, ?e spada i b?dzie jutro, a po minucie odchodzi z dru?yny to co mam robic? Sam powiedzia?, ?e odchodzi po jednym meczu.

Tak?e Wodzu zanim mnie zaczniesz opieprza? do dowiedz si? o szczegó?y ok? Go?? sam powiedzia?, ?e jednak odchodzi to co, mia?em czeka? 2 tyg. a? napisze, ?e jest nieprzyj?ty?
Nie lubi? by? opierdalanym bez powodu ;]

lesiu825 - 2012-11-16, 22:12

Skoro ludzie odchodz? bez z teamu bez s?owa to dlaczego maj? z nami gra?? i jak po jednej grze stwierdzaj? jak my gramy? ...
Wodzu - 2012-11-16, 22:18

Chodzi o to by? popar? kilkoma s?owami wypowiedz "nie przyj?ty" bo to nikomu nic nie mówi, a wychodzi na to ?e zainteresowany pisze o rekrutacje a na nast?pny dzie? ma wypad .

Opisz sytuacj? nie wysy?asz telegramu to jest forum nikt nie liczy za d?ugo?? tekstu.

Spirit - 2012-11-16, 22:23

Aha rozumiem. OK zajm? si? tym.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group