To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - Admin jak zosta?

laska z polski - 2012-11-29, 01:41
Temat postu: Admin jak zosta?
Jak ju? wi?kszo?? graczy zauwa?y?a jetem praktycznie codziennie na serwie do pó?nych godzin nocnych moje pytanie zwi?zane z tym tematem brzmi "kogo po?echta? aby dosta? admina :P " a tak serio jakie? wymagania??
SniperPatryk - 2012-11-29, 03:35

jakkolwiek d?ugo jeste? jak na razie jestem na nie ;) Trzeba troch? d?u?ej pogra? na serwie, ogarn?? sta?ych bywalców itp. ;)
batar183 - 2012-11-29, 07:22

Pierwszy i najwa?niejszy pkt. na li?cie wymaga? to regularnie (co miesi?c) "pisa? posty" w tym temacie. http://www.forum.ptt-klan...der=asc&start=0
tyr8338 - 2012-11-29, 08:45

Daj sie poznac jako osoba zrownowazona i niedajaca sie latwo sprowokowac / wyprowadzic z rownowagi + znajaca mechanike bf3 oraz majaca kilkumiesieczny staz membera oraz wesprzyj serwer - mysle, ze przy spelnieniu tych warunkow nikt z kierownictwa nie bedzie przeciwny zebys zostal adminem...
sweep - 2012-11-29, 16:14

Po pierwsze primo! musisz wybuli? troch? kasy na serwer, po drugie primo! jak ju? chcesz si? podlizywa? to najlepiej Wodzowi (patrz pierwsze primo), po trzecie primo ultimo! musisz jeszcze przej?? z nami wiele "wyjazdów integracyjnych" aby?my ci? mogli pozna?, poza tym trzeba zapracowa? na swoj? "pozytywna opini?" a czas jest najlepszym na to ?rodkiem.
Kretsonn - 2012-11-29, 16:45

O jakich wyjazdach mowa :D ???
sweep - 2012-11-29, 17:52

Kretsonn napisa³/a:
O jakich wyjazdach mowa :D ???

Widzisz kret, nie byle? wi?c nie wiesz :P

Kretsonn - 2012-11-29, 18:00

Zero info :(
sweep - 2012-11-29, 18:11

Nie no jaja sobie robie, chodzi mi o wypady klanowe na inne serwery, taki spontan :D Cho? nie pami?tam czy tez by?e? :P
Rampalt - 2012-11-29, 18:25

HAH Wyjazdy , krecik dobre :jupi:

Do tematu to , tak jak mówi? pograsz , poznacz sta?ych kamperów na serwie , wp?acisz itd.

Apropo wp?at to zobacz ten http://www.forum.ptt-klan.pl/viewtopic.php?t=1767 temat i wywnioskuj co trzeba "mie?" i "zrobi?" dla klanu .

Suseel - 2012-12-05, 22:50

Heh tez mialem o to pisac i zapytac, ale widze ze Laska mnie uprzedzi?. Z wp?atami rusze tak od konca grudnia poki co na L4 siedzialem i ciezko bylo za to wyzyc a jak juz pisalem dzis w innym temacie regularnie przez ostatni miesiac gra nas niewielu bo ludzie porozbijali sie na inne gry i zazwyczaj nie mamy Admina na serwie a pozniejszym wieczorem to juz w ogole samowola totalna panuje wiec te? sie bede o Adminke stara?.

Co do wypowiedzi Tyriona "Daj sie poznac jako osoba zrownowazona i niedajaca sie latwo sprowokowac / wyprowadzic z rownowagi " to przeczy Ona kilku Naszym Adminom :wink:


buzka ;*



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group