To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pomoc Techniczna - Nowe sluchawki

StoQroCia - 2012-12-16, 17:34
Temat postu: Nowe sluchawki
Siemanko jak wiecie od ponad miesciaca nie mam "g?osu" spowodowane jest to oddaniem headsetu na gwarancje.
I teraz mam problem gdyz gwarancja zosta?a uznana lecz sluchawek nie da sie naprawi? , w zamian za to mam sobie wybra? nowa pare s?uchawek w gotówce nie mniejszej jak463z? .
Oczywiscie s?uchawki moga byc drozsze ale wia?e sie to z dodatkowa dop?ata.
Dodatkowa kwota która jestem w stanie przeznaczyc to 250 z? ,chyba ze znajdziecie cos naprawde "wyjebanego i wartego wiekszej goótwki" wtedy pewnie bym sie skusil.
S?uchawki do obej?enia na stronie http://www.komputronik.pl...mikrofonem.html
Sam osobicie nie mam zadnego pomyslu mam nadzieje ,?e mi jakis podsuniecie.
Czekam na rady naszych klanowych ekspertów w tej dziedzinie :P

SniperPatryk - 2012-12-16, 17:53

To moje s?uchafony . U?ywam kilka lat, niezawodne !

Gor?co polecam, SniperPatryk :D

StoQroCia - 2012-12-16, 18:36

niemoga byc tansze jak 463 zl :P
qoobeq - 2012-12-16, 18:48

Senki PC360 :)
Maj? swoje minusy, ale jako?? d?wi?ku dupe urywa.

StoQroCia - 2012-12-17, 10:01

Wacham sie miedzy :

1 Razer Tiamat 7.1 + Mikrofon Gaming (749z?)
2 Mad Catz TRITTON AX PRO+ 5.1 (699z?)
3 Creative Sound Blaster Recon 3D Omega Wireless (688z?)
4 Sennheiser PC 360 G4ME (669z?)
5 Logitech G930 (667z?)

Jak widac prawie jedna cena nie mam pojecia co wybrac :(
Im d?u?ej zwlekam tych pózniej bede mia? :cry:

qoobeq - 2012-12-17, 13:27

1. Tiamat ma wbudowany mikrofon (chowany), który wygl?da tandetnie, si? pewnie upierdzieli po miesi?cu a na jutjubie pono? znajdziesz test tego chujowego mika. (Czy?by dlatego osobny mik w tym zestawie?). Anyway,.chyba pierwsze s?uchawki z prawdziwym 7.1, nigdy nie sprawdza?em jak to dzia?a. Review mówi? o zajebistym d?wi?ku.

2. Nie mog?em znale?? review najnowszego modelu na necie. Pono? poprawili troch? model z 2011.

3. Bezprzewodówki? No nie wiem, martwi?bym si?, czy nie b?d? za ci??kie. Plus, je?eli stereo to bra?bym Senki.

4. S?uchawki, które u?ywam od jakiego? tygodnia. Maj? swoje minusy (mo?e si? po prostu czepiam) - mik si? nie odczepia (mi to akurat nie przeszkadza, ale jakby? chcia? podpi?? je pod ipoda to z mikiem raczej kupa); g?bki w s?uchawkach s? zbyt sztywne jak na mój gust i na pewno mniej komfortowe ni? Razery Carcharias (generalnie tragedii nie ma, ale b?d? bada? temat wymiany na bardziej mi?kkie). Teraz plusy - najlepszy bez dwóch zda? d?wi?k jaki uda?o mi si? wydyma? z kompa; mikrofon, który si? wycisza jak go podniesiesz; w po??czeniu z Recon3d, zajebiste Dolby Virtual Surround; bardzo dobra jako?? wykonania.

5. Dok?adnie to samo co w punkcie 3.

StoQroCia - 2012-12-17, 15:10

dzieki qubek w koncu solidna odpowiedz i puki co tez jestem za senkami :P
SniperPatryk - 2012-12-17, 17:41

Sitek ma jakie? bezprzewodowe s?uchafony, pewnie powie Ci czy nie ci??? na uszach :P Ewentualnie zrobisz cykl na si?ce, na ma??owiny xD
StoQroCia - 2012-12-19, 20:46

S?uchawki które zamwi?em beda dostepne w styczniu :<
batar183 - 2012-12-19, 21:37

To zmie? sklep. Co zamówi?e? ?
jajeczkoo - 2012-12-20, 09:39

Ja mam creativa sound blastery ale nie wirless generalnie do grania sie nadaja wszystko jest ok niestety do muzyki juz nie za bardzo, dlatego zmieniam je na moje stare pionieery jak slucham muzyki. Dobre sluchawki to cal! po recablingu i w miare tanie.
Wojtass123 - 2012-12-20, 12:32

rwij_papucie napisa³/a:
Dobre sluchawki to cal! po recablingu i w miare tanie.

Posiadam, polecam.

StoQroCia - 2012-12-20, 19:26

Batar niemoge zmienic sklepu bo tu mam uznana gwaranje.
jest koniec roku i firmy nie sprowadzaj juz sprzedu a te s?uchawki co zamierzam miec to senki 360.
Doplacam 200 zl i mam sluchawki za 670 zl

Suseel - 2012-12-20, 22:26

Stokrocia wez juz wkoncu kup te sluchawki bo wiecznie cos mi na czacie piszesz i mnie to bardzo rozprasza w grze :D
StoQroCia - 2012-12-20, 23:41

Suseel napisa³/a:
Stokrocia wez juz wkoncu kup te sluchawki bo wiecznie cos mi na czacie piszesz i mnie to bardzo rozprasza w grze :D


Im d?u?ej nie mam s?uchawek tym lepiej dla ciebie :tak: .
Nawet nie wiesz jaka reprymende ci szykuje za te ciag?e biadolenie na tsie :devil2:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group