To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

SPARINGI - PTT vs xXx

Wojtass123 - 2013-01-20, 12:38

@Up
Wszystko okej moon, z dowódcami jestem jak najbardziej za! B?dzie ich 4, b?d? wydawali rozkazy i nie b?dzie rozpierdolu na tsie. A poza tym z tego co s?ysza?em, na esl nie ma sensu gra? supportem ani snajperem. A jak zabraknie Ci amunicji to podnosisz j? z trupa.

SniperPatryk - 2013-01-20, 13:10

Batar, mówi?e? mi na tsie, ?e pewnie b?dziesz w tych godzinach na ts i móg?by? zabra? gdyby brakowa?o nam osób czy co? tego typu. Ch?tni s?, wi?c mo?esz grza? zadek w fotelu przed TV ;)

Taktyki itp. to pustalamy na ts. Bede dopiero w domu przed 18 to wtedy pogadamy, na razie kontynuuje wczorajszy melan? :P

MoonCrash - 2013-01-20, 13:18

Wojtass123 napisa³/a:
@Up
Wszystko okej moon, z dowódcami jestem jak najbardziej za! B?dzie ich 4, b?d? wydawali rozkazy i nie b?dzie rozpierdolu na tsie. A poza tym z tego co s?ysza?em, na esl nie ma sensu gra? supportem ani snajperem. A jak zabraknie Ci amunicji to podnosisz j? z trupa.

Czamu nie ma sensu? dla mechanikow raczej support bedzie konieczny bo rpgi szybko sie koncza a nie kazdy biega z rpg'ami;p
Tak czynaczej przydalo by sie by poruszac sie troche bardziej taktycznie czyli najpierw jedna osoba idzie reszta oslania,jak dotrze do jakiejs osony to reszta rusza, taki swego rodzaju rekonesans by nie wycieli calej druzyny.

Brutal_Demon - 2013-01-20, 14:34

Jak b?dzie chaos to si? po prostu opierdoli ludzi, nie jeste?my dzie?mi.
joksikPDG - 2013-01-20, 14:38

ja mysle ze jak beda rozmawiac tylko dowodcy to lipton, bo np ja czy ktos inny wyczaimy szybciej przeciwnika niz strzeli i co nie bede mogl dac info

najlepsza opcja bylaby taka:

kazda ekipa na swoim kanale a dowodcy kazdej druzyny moga rozmawiac miedzy soba, ale nie wiem na ile ts3 ma mozliwosci. ew dowodcy moga uruchomic 2 program glosowy mumble lub ventrilo i tam nie beda musieli uzywac przycisku tylko na czulosc glosu.

MoonCrash - 2013-01-20, 14:49

joksikPDG napisa³/a:
ja mysle ze jak beda rozmawiac tylko dowodcy to lipton, bo np ja czy ktos inny wyczaimy szybciej przeciwnika niz strzeli i co nie bede mogl dac info

najlepsza opcja bylaby taka:

kazda ekipa na swoim kanale a dowodcy kazdej druzyny moga rozmawiac miedzy soba, ale nie wiem na ile ts3 ma mozliwosci. ew dowodcy moga uruchomic 2 program glosowy mumble lub ventrilo i tam nie beda musieli uzywac przycisku tylko na czulosc glosu.

No wla?nie mi o to chodzilo, tylko raczej ts nie ma takiej mozliwo?ci. Chyba ze recznie kazdy sobie da "mute" dla wszystkich ktorzy nie sa z w jego druzyny. Dowodcy by jeszcze dodatkowo slyszeli innych dowodcow po za czlonkow tylko swojego squadu!
Na koniec tylko nie zapomnijcie od mutowac wszystkich:P

Brutal_Demon - 2013-01-20, 14:53

To samo jak co roku, je?li wszyscy ogarn? swoje emocje i nie b?d? zg?asza? byle pierdni?cia a faktycznie zwi?z?e lokacje wrogów, a dowódcy b?d? wydawa? tylko rozkazy to b?dzie dobrze, pogaduszki i uwagi po meczu. TS nie ma takiej funkcji jak mówisz Joksik, mo?na jednak nada? dowódcom g?ównego speakera i je?li jednocze?nie odezwie si? i dowódca i "nie-dowódca" to "nie-dowódca" zostanie lekko przyciszony na czas jak mówi dowódca.
joksikPDG - 2013-01-20, 15:14

to robimy tak jak moon napisal, mute na osoby ktore nie sa w danym squadzie
Kretsonn - 2013-01-20, 15:31

Ogarn?? to trzeba.
To jest only infantry, czy z pojazdami ?
Podzieli? si? na teamy. W ka?dym teamie powinien by? jeden mechanik.
Max. 3 supportów na ca?? dru?yn?.
reszta ci?nie medyków. (je?li kto? chce to bierze m320 lub kusz?)
Ogarni?tych dowódców dru?yn oraz komunikacja miedzy nimi.
Przed meczem warto wej?? gdzie? i ustali? podzia?.[/scroll]

Wojtass123 - 2013-01-20, 16:09

Krecik, z tego co widzia?em w zasadach na esl m320 jest tylko dozwolone z dymem
KnockOut - 2013-01-20, 16:18

b?d? o 18 30 na ts
Kretsonn - 2013-01-20, 16:20

Wojtass123 napisa³/a:
Krecik, z tego co widzia?em w zasadach na esl m320 jest tylko dozwolone z dymem


Je?li na zasadach ESL gramy to m320 i kusza odpada.

SniperPatryk - 2013-01-20, 17:14

Kretsonn napisa³/a:

To jest only infantry, czy z pojazdami ?[/scroll]


Pisa?em, full warfare du?y conquest.

sweep - 2013-01-20, 18:31

Kretson czytaj 1 posta albo zas?u?ysz na kopa w dzi?s?o :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group