To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - Propozycja map

bahama_mama - 2013-03-04, 21:12
Temat postu: Propozycja map
Witam,

Jak wiekszosc uwazam ze nie powinno byc mapy Damavand Peak na naszym 64 slotowym serwerze. Jest to po prostu mapa nie do pogrania. Rowniez Teheran jest chyba malo potrzebny. Powodem jest po prostu slaba grywalnosc tych map.

W miejsce wyjebanych map proponuje:

Wszystko co jest bez dwoch wspomnianych map

+

Sekwana - 2x (niekoniecznie od razu po sobie)

+

Back to Karkand

+

Sharqi Peninsula


Na tyle na ile sie orientuje jest to zdanie wiekszosci zdecydowanej klanu (i pewnie nie tylko). Bylo wiele glosow, Wodzu ostatnio powiedzial zeby zalozyc temat tak wiec jest..

Od siebie dodam ze dla ludzi, ktorzy powiedza ze 'sewer sie wyludni' zmiany map (np, z dodatku back2karkand) nie musza byc na stale w map liscie. Moga byc dodawane gdy jestesmy ekipa na serwie i glownie bedzie to robione dla nas bo chyba obecna map lista juz kazdy rzyga..

Qba1818 - 2013-03-04, 21:22

Demavand i teheran to nie takie z?e mapy.... Map lista i tak si? nie zmieni bo przerabiali?my to 923874982147918247192874918274912847 razy i nic si? nie zmieni?o.
Brutal_Demon - 2013-03-04, 21:34

Ja tam jestem za z wyj?tkiem Sekwany, sory za s?ownictwo ale wypierdala? mi z tymi bagietkami, co nie wejd? na serwer to musz? trafi? na t? map?, co do teheranu i demamawuwendu pick to si? zgadzam, z naciskiem na demawament bo tam jest taka liniowa mapa.

Poni?sze popieram
Cytat:
Moga byc dodawane gdy jestesmy ekipa na serwie i glownie bedzie to robione dla nas bo chyba obecna map lista juz kazdy rzyga..

sweep - 2013-03-04, 22:06

zostawi?: 1x demavand i 1x sekwane

wywali?: teheran i czark

ewentualnie doda?: sharqi i karkand

MoonCrash - 2013-03-04, 22:08

sekwana x1, po jednej rundzie juz patrzec na nia nie moge.
Dla mnie damavand i teheran moga byc, wszystko po 1 rundzie.
+1 na strike at karkand

qoobeq - 2013-03-04, 22:33

1. Sekwana ju? od jakiego? czasu jest x1
2. Co do "dywanu" pozostan? w opozycji, ja t? mapk? po prostu lubi?.
3. Ja nie lubi? nie zbalansowanych kana?ów, gdzie Ameryka?ce wygrywaj? w 90% przypadków.
4. Co do dorzucenia Karkandu na sta?e jestem na nie - ostatnio Wodzu przypadkiem zostawi? Karkand w map li?cie na nast?pny dzie? i serw sta? pusty mimo ?e Firestorm by? jak zawsze jako mapa startowa.
5. Jestem na tak, za wrzuceniem Karkandu wieczorem, kiedy gramy razem, nie koniecznie ka?dego dnia.
6. Id?c tym tropem oto moja propozycja: zostawmy map list? taka jaka jest i zróbmy na przyk?ad "pi?tek z Karkandem" i ewentualnie "?rod? z Armored Kill" i/lub inny wieczór z End Game, mapy wrzucane od 19:00 do wypustoszenia serwa.

aimathead - 2013-03-04, 22:33

Teheran jest OK, Demavand do wyjebana tu sie zgodze - przy 64 graczach to jest porazka
BloodMR - 2013-03-04, 22:39

By?o to wa?kowane tysiac razy, ale i tak batar powie, ze takie dzialania nie maja sensu zeby przekladac z podstawki na dodatki bo sie serwer wedlug niego wyludnia i tyle. Pewnie batar zaraz zamknie temat bo sie gleboko mylilmy i musimy napierdalac przez caly czas na podstawce :brawo:
qoobeq - 2013-03-04, 22:51

BloodMR napisa³/a:
By?o to wa?kowane tysiac razy, ale i tak batar powie, ze takie dzialania nie maja sensu zeby przekladac z podstawki na dodatki bo sie serwer wedlug niego wyludnia i tyle. Pewnie batar zaraz zamknie temat bo sie gleboko mylilmy i musimy napierdalac przez caly czas na podstawce :brawo:

Tu akurat Batar ma racj?, dorzucasz mapy z dodatków na sta?e, tracisz po?ow? graczy. Patrz: ostatnio Wodzu zostawi? w map li?cie Karkand i w weekend serw sta? pusty, gdzie zawsze startowa? od 9 rano.

Kubaa1809 - 2013-03-04, 22:51

Ja bym da? dla rozlu?nienia raz Metro, mimo, ?e jest liniowa jak Damavand Peak, a zamiast Teheranu albo Damavand Peak da? jedn? map? z Aftermath, np Pa?ac Azadi
BloodMR - 2013-03-04, 23:27

I wlasnie dlatego qoobeq tak rzadko gram na naszym serwerze bo tymi mapami to sie juz doslownie rzyga, ale podejrzewam ze taki serwer jak my mamy to raczej ludzie sie nie zra?a o to ze dodali?my mapy z DLC, a co wiecej kupia sobie dodatki zeby na naszym grac, zartuje oczywiscie z tym, ale nie wydaje mi sie zeby byla taka tragedia o jakiej tu piszesz :)
qoobeq - 2013-03-04, 23:44

Ja te? jestem za innymi mapkami, ale w formie w?a?nie wieczorów z jednym dodatkiem, powiedzmy dwa razy w tygodniu.
SniperPatryk - 2013-03-05, 02:43

Kuba ma racj?.... nie wchodz? w gr? pojedyncze mapy z dodatków.

Kiedy? o 19 zawsze by? Karkand i by?o ok. Serio rozbujajmy to troch?, a nie, ?e Harakiri zaraz napisze "bo spadli?my w tym tygodniu o kilkana?cie pozycji"(sic!).

Proponuj?:

1. "Zabij Kaca z Aftermath" od 11 do 14 (soboty)
2. "Niedzielne Afterparty z Armored Kill" 15-18(19)
3. "Inwazyjna ?roda z Karkandem" 18-21

Jestem za tym, aby przetestowa? to zanim wejdzie NOWY DODATEK !!
Tu nie ma nic wi?cej do my?lenia i zastanawiania si?, bo statystyki i tak rozjad? si? razem z wej?ciem END GAME. :drunk:


PS @Kuba1809 Chyba nigdy nie widzia?e? jak wygl?da Metro na naszym 64 public ;) To jak granie Bazaaru tylko na Alejce. Demavand i Teheran to przyjemne mapki ;)

batar183 - 2013-03-05, 08:54

Odno?nie map listy - co ustali wi?kszo??* zrobi si? na serwerze.

Ale jedna pro?ba z mojej strony odno?nie tego - ustalmy sobie w miar? "sta??" maplist?.
Dziennie inny dodatek na serwerze nie wchodzi w gr?, bo to jest oko?o 2~3 tygodni i bedzimy jedynymi graczami na serwerze, w taki sposób nie da si? wyrobi? sta?ych (STA?YCH) bywalców.


*gwazdka dla uwagi o co mi chodzi z wi?kszo?ci?. W g??bokim powa?aniu mam dorzucane w tym temacie "Cztery grosze" osób, które kilku groszy nie potrafi? wrzuci? na serwer.
Czytaj nie ma Ci? na tej li?cie (wiadomo co to za lista) - nie trud? si? propozycjami ;)
macieksun;
bloodmr;
Harakiri;
MrSanchez;
ARTURO7511;
AMRAC;
Paziek;
Spirit;
Luk;
Broniu;
amigoksg;
Keriger;
Kretsonn;
El Golako;
ABajzel ;
Kulf0n ;
N3SC ;
Rampalt ;
MLOBO84 ;
zbyho ;
DENZ ;
STOQROCIA ;
qoobek ;
jacekmaje1 ;
wiedzmin_wawa ;
Wojtass123 ;
Morfeusz ;
RokusBalboa ;
Tyrion8338 ;
HINNERGY ;
QBA1818 ;
Blacha83 ;
Mikoziq ;
R0GALINI0 ;
aimathead ;
rwij_papucie ;
Konfucjusz2000 ;
joksikPDG ;
siciuwyspaPL ;
Blacha83 ;
TORO_POLAND ;
QuakeSter ;

bahama_mama - 2013-03-05, 11:45

Batar, a co ma skladka do propozycji map ? Sa gracze, ktorzy sa w klanie dopiero od tygodnia czy od miesiaca ale to nie znaczy chyba ze nie moga zabrac glosu ? Niektorzy pewnie sa przed wyplata czy ich kasa jest w drodze a to nie zmienia faktu ze moga miec jakis dobry pomysl. Od dawna slychac ze ludzie chcieli jakis zmian na map liscie stad temat.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group