To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - Snajperzy na serwie

sweep - 2013-03-31, 23:32

A ja jestem za ograniczeniem pojazdów do ... 1 MAVa i 1 EBOTa na dru?yn?.
MoonCrash - 2013-04-01, 10:33

Ja chce ograniczenia ilosci samolotow do 0, bo mnie wkurwia jak mi jeta zabieraj?;p
jajeczkoo - 2013-04-01, 11:53

Dobra temat chyba trzeba zamknac bo sie jaja z niego robia. Czyli zostaje jak jest bo kazdy wymysla co innego. Proponuje do tego wszystkiego p-lotke wypierdzielic i tu chyba mnie nawet Wodzu poprze :D .
MoonCrash - 2013-04-01, 12:10

Tak serio, nie da sie cos zrobic z centurionem na kanalach? za kazdym razem jakis cfaniak siedzi tam cala runde i nawala na pol mapy i w piechote...
sweep - 2013-04-01, 13:17

Nie da si?, testowa?em ro?ne mo?liwo?? nie raz :)
Btw, ja tak na powa?ne z tymi pojazdami - chocia? na bazarze, sekwanie i ewnetualnie na demavandzie mo?na by je wy??czy? - lepiej by sie bez nich gra?o :P

qoobeq - 2013-04-03, 05:06

Tak na powa?nie, to nie da si? ograniczy? liczby snajperów w BF3. Mo?na ca?kowicie zakaza? u?ywania snajperek i kara? po fakcie -> zabijesz ze snajperki, dostajesz kicka z serwera.

Limitu na liczb? snajperów w BF3, tak jak to mo?na by?o zrobi? w BC2 nie da rady zrobi? (no chyba, ?e co? si? ostatnio zmieni?o w temacie). Ale o ile wiem, to nie ma sposobu na to, ?eby ograniczy? to z jakim kitem kto? si? respi.

Nie mo?na ograniczy? u?ywania Centuriona, Mo?dzierza, zbijania MAVem, gdy? od strony serwera raportowane jest to jako zabicie przez 'DEATH', dok?adnie tak samo jak kille z ka?dego pojazdu, wliczaj?? helki i samoloty. Nie mo?na te? kara? za jebanie RPGiem w piechote, bo BF3 nie rozró?nia, czy z zabi?e? kolesia który siedzia? w czo?gu, btr, czy chowa? si? ze strachu za ?mietnikiem.

Nie mo?na te? przypisywa? liczby ticketów do poszczególnych map/trybów gry a ustala si? je odgórnie procentowo dla ca?ej map listy. Co mnie niezmiernie wkurwia bo np. chetnie zobaczylbym na naszym serwie rush na Dywanie na 64 graczy, ale przy naszym 165% conquestowym ticketowaniu atak b?dzie mia? jakie? 125 ticketów (jednym s?owem obro?cy zawsze wygrywaj?). Zwi?kszenie liczby ticketów na Bazaarze i zredukowanie w tym samym czasie na Teheranie albo Kana?ach oczywi?cie te? nie jest mo?liwe. Nie mo?na równie? wy??czy? pojazdów na jednej mapie. Albo wszystkie mapy bez pojazdów albo ?adna.


UPDATE:
Co do ostatniego akapitu, mo?na to obej?? MapManagerem. Teoretycznie mo?liwe jest ustawienie ró?nej ilo?ci ticketów pod ró?ne mapy, wy??czenie pojazdów lub dobranie respa pojazdów na poszczegó?nych mapach. Teoretycznie, bo po skonfigurowaniu pluginu i przerzuceniu pustego serwa przez map list? gówno dzia?a?o. Mo?liwe, ?e to przez to, ?e runda nie ko?czy?a si? w 'naturalny sposób'. Przetestuj? to dzisiaj jak pojawi? si? jakie? boty. O ile dobrze pami?tam, kto? te? wspomian? co? o b??dach w pluginie.

batar183 - 2013-04-03, 10:05

qoobeq napisa³/a:
O ile dobrze pami?tam, kto? te? wspomian? co? o b??dach w pluginie.


Ten plugin "nie lubi" si? z innymi pluginami na naszym serwie, jak. Adaptive server size, Server kills i True balancer - zawsze który? z nich si? zawiesza? najcze?ciej sam Ultimate Map Menager - zostawiaj?c serwer na 1 mapie w ko?o macieju - dopóki ja albo Harakurum nie zauwa?y? i nie resn?? maplisty. Tak?e nie w??czaj go !! :D

qoobeq - 2013-04-03, 10:32

kk, przyj??em.
Przejrz? pó?niej forum, czy jest co? na ten temat.

SniperPatryk - 2013-04-03, 12:29

Chcia?bym tylko zwróci? Wam uwag?, ?e Ankieta pyta o
Cytat:
Czy ograniczy? liczb? snajperów do 2 na ca?? dru?yn? ?


Dru?yna w Battlefield 3 to te 4 noobki, które biegaj? razem po mapie (takie jest za?o?enie). Na 32-osobowy zespó? sk?ada si? co najmniej 8 takich dru?yn. Co za tym idzie, na 32 osoby graj?ce w Zespole Mog?oby by? 16 snajperów, JE?LI! by?oby ograniczenie do 8 dru?yn (wiemy, ?e ka?dy mo?e sobie za?o?y? kolejn? dru?yn?).

Nie wiem czy osoba tworz?ca ankiet? (Rampalcica tak ?) nie?wiadomie pope?ni?a b??d, czy rzeczywi?cie ,w tym momencie, na naszym serwerze >50% graczy to Recony.

EDYTA: wiem, ?e si? przypierdzielam :P

jajeczkoo - 2013-04-03, 16:37

SniperPatryk napisa³/a:
Chcia?bym tylko zwróci? Wam uwag?, ?e Ankieta pyta o
Cytat:
Czy ograniczy? liczb? snajperów do 2 na ca?? dru?yn? ?


Dru?yna w Battlefield 3 to te 4 noobki, które biegaj? razem po mapie (takie jest za?o?enie). Na 32-osobowy zespó? sk?ada si? co najmniej 8 takich dru?yn. Co za tym idzie, na 32 osoby graj?ce w Zespole Mog?oby by? 16 snajperów, JE?LI! by?oby ograniczenie do 8 dru?yn (wiemy, ?e ka?dy mo?e sobie za?o?y? kolejn? dru?yn?).

Nie wiem czy osoba tworz?ca ankiet? (Rampalcica tak ?) nie?wiadomie pope?ni?a b??d, czy rzeczywi?cie ,w tym momencie, na naszym serwerze >50% graczy to Recony.

EDYTA: wiem, ?e si? przypierdzielam :P


W temacie o snajperach wypowiedzia? sie SniperPartyk z nicku smiem twierdzi? ?e jeste? stronniczy :D .

Czyta?a Krystyna Czubuwna dziekuje za uwage.

Rampalt - 2013-04-03, 17:04

Tak snajpuchu chodzi?o mi o ZESPÓ? . :wink:

Tylko dlaczego u naszych niemieckich s?siadów na serwach wy?wietla si? " only 2 snipers allowed on TEAM ? "

qoobeq - 2013-04-03, 17:23

Dzia?a to tak (za?ó?my nasz serwer):
- pocz?tek rundy - komunikat, ?e w zespole mo?e by? dwóch snajperów.
- ka?dy respi si? kim chce - mamy 17 snajperów na 32 w USA
- pierwszy snajper (nazwijmy go Patryk) zabija kogo? ze snajperk? -zostaje mianowany przez skrypt snajperem
- drugi snajper zabija kogo? no?em - gówno si? dzieje
- trzeci snajper, zabija kogo? pistoletem - gówno si? dzieje
- czwarty snajper (powiedzmy M00rfi) zabija kogo? ze snajperki - zostaje mianowany drugim snajperem
- od tej pory tylko Patryk i Morfi mog? zabija? ze snajperek

Przypominam, ?e w tym momencie po mapie w USA biega jeszcze 15 snajperów, ka?dy z nich zostanie zabity przez admina jak tylko zastrzeli kogo? ze snajperki. Jedziemy dalej:

- ka?dy dalej mo?e zrespi? si? jako snajper
- dopóki Morfi i Patryk ?yj?, ka?dy z tych snajperów zostanie ukarany, tylko i wy??cznie za zabicie kogo? ze snajperki

Za?ó?my. ?e M00rfi ginie:
- wyskakuje komunikat, M00rfi zgin??
- pierwsza osoba która zabije kogo? ze snajperki, dostanie licencj? snajpera
- reszta b?dzie zabijana przez admina
- i tak w kó?ko

Pokurwione to jak nie wiem, ale chyba jedyny sposób, który cho? troch? zbli?a si? do limitowania snajperów. Jakie s? tego konsekwencje, chyba nie musz? si? rozpisywa?. Pluginu nie ma nawet w oficjalnych statystykach.

PS. Ja nie znalaz?em, ?adnego serwera nawet z takimi limitem. Jedyne co dorwiesz to:
- w ogóle ?adnych snajperów - respi? snajperem oczywi?cie si? mo?esz, ale dostaniesz killa/kicka za u?ycie snajperki (tylko i wy??cznie)
- snajperzy dla VIPów - na takiej samej zasadzie

Rampalt - 2013-04-03, 18:05

Doceniam , ?e wyja?ni?e? to w miar? przyst?pnie . Pojebane to jest , mo?e zainstalujmy pluga na par? dni , dajmy w opisie itd. zobaczymy co si? stanie . Oczywi?cie je?li my?licie , ?e to serwerowi zaszkodzi i nie powinni?my tego robi? , piszcie .
Pozostawiam decyzj? ludziom procon'om :drunk:

qoobeq - 2013-04-03, 18:16

Rampalt napisa³/a:
Pozostawiam decyzj? ludziom procon'om :drunk:


Jako lud? procon mówi?: nie :)
Plugin dzia?a nieprzejrzy?cie, stricte nie ogranicza wcale liczby snajperów, bo:
- je?eli chcesz by? 'legalnym snajpuchem' to musisz zrespi? si? jako snajper
- czeka?, a? jeden z oficjalnych snajpuchów zginie
- zabi? kogo? ze snajperki zaraz po jego ?mierci
- nie da? si? zabi?, bo zabawa zaczyna si? od nowa

Wrzucenie czego? takiego zamknie nam serwer w 3 dni. Ju? pomijam fakt, ?e projekt ten porzucono w pocz?tkowej fazie, ?adnych par? miesi?cy temu. Nie jest to nawet osobny plugin a skrypt do InsaneLimiter'a. Stabilno?? jest oczywi?cie osobn? histori?.

PS. To co jest napisane w opisie serwera (only 2 snipers; fast vehicles; Joe Pesci tu by?; Megan Fox obta?ta Ci pisora za 10 kili na serwie) i to jak na prawd? jest.... chyba wiadomo :)

Brutal_Demon - 2013-04-03, 18:43

Moje zdanie takie: prze?yli?cie na?cie miesi?cy z debilami i noobami, prze?yjecie i te kolejne czy ile ich tam do ko?ca jest, wiadomo, ?e to wkurwia, ale mo?na popróbowa? innymi klasami albo to prze?kn??, znale?? plusy, chyba, ?e wszystkim tak zale?y na statach.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group