To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - WTF????

p4bloz - 2013-04-07, 20:05
Temat postu: WTF????
o co wogole biega. jakis gamo? dostaje ?adnie z TV na noshar canals na pocz?tku rundy i tu trzeba zaznaczy? ?e ju? wystartowa? i nie ?e si? lekko podniós?. Lata? ju? ca?kiem wysoko. I tu bach od razu ban.Mo?e jest jeszcze jaka? niepisana zasada ?e z TV si? strzela dopiero po minucie?? Najpierw p?aczecie ?eby przestrzega? waszych g?upich zasad. no dobra s? jakie s?. Ale jak kto? nie umie gra?, zostaje zabity i za to banowa??? Proponuje si? w g?owe pierd.. pukn??. Jeden co si? rozp?aka? to Quakestar drugiego nie pami?tam. I stosujcie swoje zasady do wszystkich w tym do siebie. Pami?tny ban za zabicie 3 razy z rpg na seine crossing infantry kiedy sam dostaje od was raz po raz. Jak macie tak dalej lami? to dajcie perm bana albo nie grajcie jak macie okres. A no tak nie macie za co da?.
Wodzu - 2013-04-07, 20:39

W?a?nie t? wypowiedzi? zas?u?y?e? sobie na perma, nie b?dziesz nam tu gnojku wyzywa?.

?egnam.

p4bloz - 2013-04-07, 20:58

aa no to spoko. rozumiem ?e bahaman cz jakos tak te? dostanie perma?? czy znowu jakie? dziwne standardy??
to ?e si? zachowujecie sie jakby?cie mieli okres jest wyzywaniem??chyba za du?o osób dosta?o has?o do admina, ale to wasza sprawa. Wcze?niej jako? normalnie to wygl?da?o
gamoniem nazywam specjalnie no bo jak tu inaczej to okre?li? jak typ po prostu dostaje z TV i
za to leci ban. te? nie lubi? jak mnie zabijaj? ale to tylko gra.

Brutal_Demon - 2013-04-07, 21:05

Tyle emocji w tek?cie
Cytat:
ale to tylko gra.
ofkoz

Chyba nie oczekiwa?e? pozytywnego rozpatrzenia sprawy po wbiciu i natychmiastowym obra?aniu naszych adminów i Klanowiczów.

laska z polski - 2013-04-07, 21:06

Ja tu podkre?l? mocny s?owem FUCK YEAH :P
TORO_POLAND - 2013-04-07, 22:51

Ja nic nie mia?em do Ciebie ale Ty dosta?e? bana za ca?okszta?t i je?eli tego nie rozumiesz to tym lepiej, ?e go dosta?e?. To nie jest szko?a podstawowa do, której masz obowi?zek ucz?szcza? wi?c znajd? sobie now? klas? gdzie ludzie, których b?dziesz obra?a? nic nie b?d? mogli zrobi?. Sam napisa?e?, ?e to tylko gra wi?c wyluzuj, przewietrz pokój i znajd? nowy fajniejszy serwer.
QuakeSter - 2013-04-08, 10:00

ja tez nic nie mam ani nie mialem ani do ciebie ani twoich kompanów, ponadto w przeciwie?stwie do ciebie nie obra?am cie i uwa?am za dobrego gracza, jednak je?li chodzi o wasze zachowanie od jakiego? czasu to podzielam decyzj? klanowiczów.

ps. je?li chodzi o incydent z TV to byl baserape ewidentny.

jajeczkoo - 2013-04-08, 12:28

Dobra temat do zamkni?cia da?em bana i tak zostaje Wodzu tak zdecydowa?. Pozosta?o jeszcze setki graczy którzy umiej? zachowa? si? na serwerze a nie non stop jakie? dzikie teksty typu no dawaj bana i obra?anie klanowiczów albo admin noob . Trzeba by?o si? zastanowi? dlaczego spo?ród tysi?cy osób które u nas graja w?a?nie Wy byli?cie na tapecie. Jako? nikt inny nie robi? takich cyrków ja Wy. Pozdrawiam i ?ycz? udanych poszukiwa? serwera gdzie b?dziecie rz?dzi? najlepiej zróbcie sobie zrzut? i wykupcie swój.

PS//
Odwo?anie pisze si? zupe?nie inaczej no chyba ?e Ty masz inne standardy.

sweep - 2013-04-08, 12:44

Standardy wyci?gni?te chyba z gimnazjum. Szkoda.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group