To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pomoc Techniczna - Logitech Z906 - problem z pod??czeniem.

b4son - 2013-04-30, 19:46
Temat postu: Logitech Z906 - problem z pod??czeniem.
Dzisiaj dosz?y do mnie g?o?niki Logitech Z906 jednak po pod??czeniu wszystkiego i wpi?cia do komputera nie by?o s?ycha? d?wi?ku a w konsoli ?wieci? si? tylko "input 5 i aux". Pod??czy?em wszystko jeszcze raz, teraz nic nie dzia?a, nawet konsola si? nie w??cza... Co robi??
qoobeq - 2013-04-30, 20:02

1. Jaki OS?
2. Jaka karta d?wi?kowa?
3. Jakim kablem to pod??czy?e??
4. Czy wcze?niej dzia?a?o wszystko ok?
5. Masz d?wi?k w systemie (skacze ci suwak w panel sterowania/d?wi?k)?
6. O jakiej konsoli mówisz?

b4son - 2013-04-30, 20:17

win7 64, karta VIA HD Audi, kabel z zestawu wcze?niej mia?em logitech x540 i by?o dobrze, jak pod??cze s?uchawki to dzia?aj?, suwak nie skacze, a mówi?em o konsoli od g?o?ników któr? uda?o mi si? uruchomi?, wiem ?e powinno si? ?wieci? input 1 a jest 5 i AUX

EDIT konsola si? wy??czy?a i znów nie mog? jej w??czy?...
EDIT2 znalaz?em zdj?cie konsoli, mo?e w czym? pomo?e u mnie sie tak samo ?wieci...

qoobeq - 2013-05-01, 06:49

Jak nie mo?esz zmieni? wej?cia, bo zak?adam, ?e wykombinowa?by?, ?eby wcisn?? guzik pod lampkami. To odpowied? jest prosta. G?o?niki masz spierdolone.

Zastanawia mnie tylko, czy przypadkiem czego? nie spierdzieli?e? przy pod??czaniu (ten Aux który si? ?wieci). Nie próbujesz przypadkiem podpi?? kompa do tego przez konsole a nie wej?cia z ty?u suba?

Chocia? patrz?c na to:

http://forums.logitech.co...lem/td-p/646918

Spróbuj zresetowa? konsole, niektórym to pono? pomog?o. Jak nie to, id? wymie? to gówno na nowe, albo najlepiej nie kupuj wi?cej g?o?ników Logitecha :P

PS. Co ciebie pogi??o, ?eby kupowa? g?o?niki Logitecha za tyle kasy? Logitecha? No kurde, przecie? to brzmi jak puszki po ananasach wpi?te w gniazdko 220v, zero wysokich, p?askie ?rednie i ten super zjebany bass, który twoi s?siedzi pokochaj?.

b4son - 2013-05-01, 11:13

w konsoli sa wejscia tylko na sluchawki i mikro takze nawet jakbym chcial to nie daloby rady. Ogolnie jestem ogarniety w logitechu i pasuje mi ta firma, wszyscy mowili ze z906 sa najlepsze do kompa albo jako w miare tanie i mocne kino domowe w koncu ma ten certyfikat thx.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group