To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

SPARINGI - clanbase 8vs8

KWB_Daras - 2013-06-18, 13:49

nie mo?na podchodzi? do tego ?e jak dostaniemy wpierdol to b?dzie wstyd... najwi?kszy wstyd jest gdy si? z kim? umawiasz na mecz a oni nie przychodz? bez uprzedzenia... Z listy obecnej klanowiczów spokojnie bym skr?ci? ?wietny sk?ad bo ca?kiem sporo jest tutaj dobrych piechociarzy... a co do treningów to s? one niezb?dne, bez treningu to mo?na co najwy?ej wpierdziel od publika zebra?. Je?eli b?d? osoby ch?tne (to znaczy aktywne na forum jak i w grze to bardzo ch?tnie zagram)
joksikPDG - 2013-06-18, 15:09

par? osób odpada bo 14-15 mamy spotkanie, a mecze trwaj? od 08.07 do 02.08
jajeczkoo - 2013-06-18, 15:12

joksikPDG napisa³/a:
par? osób odpada bo 14-15 mamy spotkanie, a mecze trwaj? od 08.07 do 02.08


i to takich ogarnietych...

hunterPL96 - 2013-06-18, 23:33

rwij_papucie napisa³/a:
joksikPDG napisa³/a:
par? osób odpada bo 14-15 mamy spotkanie, a mecze trwaj? od 08.07 do 02.08


i to takich ogarnietych...


Papu?, czy? by? nie wierzy? w nasze umiej?tno?ci strzeleckie ;p
Tak na powa?nie to racja ?e kilka ogarni?tych osób odpadnie.

jajeczkoo - 2013-06-19, 06:46

hunterPL96 napisa³/a:
rwij_papucie napisa³/a:
joksikPDG napisa³/a:
par? osób odpada bo 14-15 mamy spotkanie, a mecze trwaj? od 08.07 do 02.08


i to takich ogarnietych...


Papu?, czy? by? nie wierzy? w nasze umiej?tno?ci strzeleckie ;p
Tak na powa?nie to racja ?e kilka ogarni?tych osób odpadnie.


Nie, ja wiem ze strzelac umiemy tylko strzelac a trafiac to dwie rozne rzeczy. :D

KWB_Daras - 2013-06-19, 15:07

Moim zdaniem temat do zamkniecia...

Ps. Clanbase gra sie 8v8 a zglosilo sie 6?

Ps2. 14-15 to dwa dni a reszta?

Apostata - 2013-06-19, 17:19

Jakby co to ja ch?tny, odpisuje tak pó?no bo do niedzieli jestem na Helu. Jak sk?ad b?dzie to trzeba co? potrenowa?.

PS. Daras wbijaj na spotkanie klanowe.

QuakeSter - 2013-06-20, 11:27

Cytat:
KWB_Daras
Wys?any: Wczoraj 15:07 Temat postu:
Moim zdaniem temat do zamkniecia...

Ps. Clanbase gra sie 8v8 a zglosilo sie 6?

Ps2. 14-15 to dwa dni a reszta?


Niby dlaczego temat do zamkni?cia ?

KWB_Daras - 2013-06-20, 13:19

dlatego ?e wi?kszo?? woli bi? s?abszych ni? samemu dosta? wpierdziel...

na przyk?ad podam mecz z PTG gdzie po zamieszczeniu tematu po 90 minutach by?o 8 ch?tnych a tutaj po 3 dniach mamy 7 ch?opa...

nawet jak si? znajdzie ten "13" wojownik to b?dzie cud ?eby si? zebra? na treningi wszyscy oraz na mecz... niech co? komu? wypadnie i b?dzie syf...

a ?eby co? zagra? to nie mo?na przyj?? 10 minut przed meczem i bez ?adnej taktyki zagra? bo b?dzie tak jak bahama mówi ?e nas w 5 minut w respa wcisn? i b?dzie pograne...

do tego trzeba umie? si? jeszcze "porozumie?" z cz?onkami dru?yny co oznacza ?e musimy gra? razem i si? nauczy? w?asnych stylów gry, ogarn?? taktyki...

QuakeSter - 2013-06-20, 14:28

My?l? ?e znalazloby si? tutaj 8 co chc? tak dza?a? jak napisa?e?
Qba1818 - 2013-06-20, 14:37

Kiedy? my?leli?my, ?e si? 4 znalaz?o i wysz?o jak wysz?o, jak chcecie powa?nie o tym my?le? to powinni?cie mie? co najmniej 12-14 osób i regularnie trenowa?, ?eby tak jak ju? wcze?niej wspomnia?em nie narobi? se wstydu.
KWB_Daras - 2013-06-20, 15:19

Temat jest 3 dni i widz? tylko par? osób które si? jasno zadeklarowa?y ?e chc? co? dla klanu (bo jasne ?e nie dla siebie) zrobi?. A takie podej?cie jak qba napisa? ?e mamy si? wstydzi? tego ?e próbowali?my w równej walce odnie?? sukces dla mnie jest smutne poniewa? sam do grupy si? nie zg?asza a zaczyna stawia? warunki "bo b?dzie wstyd"... Sam gra? nie b?dziesz a nies?dze aby ktokolwiek z czegokolwiek si? na?miewa?. A skoro reprezentujesz jaki? poziom to ch?tnie w grupie ochotników Ci? zobacz?...

A postami typu "nie bo b?dzie wstyd" moim zdaniem nic nie wnosisz do tematu

Ca?y czas czekam na wysyp ochotników chc?cych zagra?, nawet 8 aktywnych graczy mo?e wystarcze? je?eli nikt nie "poleci w kulki" (nie mówi? ?e masz rzuci? wszystko i.gra? ale chyba doros?y cz?owiek potrafi oceni? czy i ile czasu mo?e po?wi?ci?)

Ps. Zegar tyka
Ps2. Boty na publiku tyo nawet baba potrafi zla?

QuakeSter - 2013-06-20, 15:30

ja bym juz zacz? tworzy? list? kto sie deklaruje na cos takiego, i mysle ?e mo?na spróbowa?, jednak wydaje mi si? ?e tu potrzebne jest zielone ?wiat?o od Wodza.

[ Dodano: 2013-06-20, 15:36 ]
A tak w woli skomentowania, jak ju? wcze?niej kto? sie wypowiedzial lepiej sprobowac i nie zalowac ze sie nie probowalo, a taki brak wiary w nasze mozliwosci itp w niczym nie pomaga, to zwykle tchurzostwo , post sluzy zebraniu potencjalnie zainteresowanych , inne komentarze nic nie wnosz?, jedyne co to pokazuj? jakie kto ma podejscie.

bahama_mama - 2013-06-20, 19:18

Temat warty uwagi ale z nastawieniem na BF4, ktorych wychodzi 28 pazdziernika wiec za jakies 4 miesiace. Obecny Battlefield potraktowalbym juz tylko i wylacznie jako platforme do treningow. Chyba wszyscy wiemy ze obecna wersja nie nadaje sie do zadnego esportu o czym swiadczy pierwszy lan w Pradze, ktory bedzie po 2 latach od wydania gry tak wiec przegrac w tego szrota cokolwiek to zaden wstyd aczkolwiek wypada cos reprezentowac.

Co ja polecam, zebrac sobie piateczke zawodnikow i pograc troche versusow na ESL w party - czyli was 5 przeciwko innej 5 (mieszanej badz tez jak wy jakiejs ekipie). Wtedy zobaczycie przede wszystkim:

- jak ludzie graja
- jak sie ustawiaja na mapach
- ile razy uda wam sie wyjsc z respa
- ile razy uda sie zebrac ekipe 5 zawodnikow

Uwazam ze jest u nas kilku dobrych graczy, ktorzy bez problemow mogliby tworzyc zgrana ekipe w 5vs5 (najbardziej popularne) ale niestety nie ma komu zebrac chlopakow, czesc juz jest wypalona ta gra (nie dziwie sie), itp.

Ostato wrzucilem temat bo sam gram od dluszego czasu juz tylko 5/5 (oczywiscie wpadajac na nasz serwer rowniez) i wszyscy zainteresowani tematem chyba wiedza jak bylo ?

KWB_Daras - zagral chyba 3-4 razy
Qoobeq - zagral podobnie ale chyba najwiecej bo cos kolo 7-8
Apostate - 1-2 mecze max
Quakester - 1/2 mecze
KnockOut - 1 mecz chyba (albo w ogole, nie wiem czy pamiec mi dobrze dziala :D )

Na tym skonczyl sie temat w/w zawodnikow. Nikt nie pisze na prv w sprawie meczu, nikogo z was nie widzialem aby sam gral a przede wszystkim grajac samemu z ogarnietymi zawodnikami w druzynie mozna sie najwiecej nauczyc.

U nas w klanie wiekszosc jak nie wszystkie pomysly koncza sie na forum a tu trzeba grac pany a nie pisac.

Z tym CB na prawde polecam sobie odpoczac i skupic sie na 5vs5 i tutaj szukac swojego domu. Dlaczego ? Prosta sprawa, bedzie problem bo wjedzie ogarniety tank, przyleci ogarnieta heli i szybko w respie caly team bedzie siedzial.

Prosze sprawdzic sobie filmy na yt z clan base 8/8 polskiej reprezentacji (chyba vice lub vice/vice mistrze swiata) i zobaczyc rowniez mecze 5/5 polskich mistrzow europy. Tak mniej wiecej to wyglada a chlopaki graja to od 2 lat tak wiec co chcecie w 2/3 tygodnie osiagnac ? Dodam ze tak graja i pozostale dobre, znane teamy ze swiata i jest to po prostu 'standardowy' poziom.

I zaden wstyd przegrac bo nikogo to tam obchodzic nie bedzie ale po prostu czy w ogole jest sens wychodzic z niczym ? Na prawde uwazam ze jak chcecie cos budowac to polecam zlozyc zespol do gry 5/5 (oczywiscie nie sama piatke wyjsciowa bo moze to byc i 10 osob a wtedy razem bedziemy grali i zawsze dostepny sklad bedzie tym wyjsciowym). Przy czyms takim sam z checia pomoge aczkolwiek u mnie zaangazowania nie brakuje. Pytanie komu jeszcze ;)

Powodzenia tak czy owak !

KWB_Daras - 2013-06-20, 20:39

bahama_mama napisa³/a:
KWB_Daras - zagral chyba 3-4 razy


15 w tym ostatni wczoraj(o 2 w nocy czyli jeszcze dzi?) i od dzi? zaczynam spowrotem



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group