To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

SPARINGI - clanbase 8vs8

qoobeq - 2013-06-20, 22:44

bahama_mama napisa³/a:
Qoobeq - zagral podobnie ale chyba najwiecej bo cos kolo 7-8


Wracam do ESL jak tylko bede mial troche wolnego, ten tydzien przesiedzialem caly w pracy, w weekend 2 imprezy, ktorych nie moge opuscic, bo albo ziuta mi jaja urwie, albo tesciowa strzeli focha.

Qba1818 - 2013-06-21, 02:08

KWB_Daras napisa³/a:
Temat jest 3 dni i widz? tylko par? osób które si? jasno zadeklarowa?y ?e chc? co? dla klanu (bo jasne ?e nie dla siebie) zrobi?. A takie podej?cie jak qba napisa? ?e mamy si? wstydzi? tego ?e próbowali?my w równej walce odnie?? sukces dla mnie jest smutne poniewa? sam do grupy si? nie zg?asza a zaczyna stawia? warunki "bo b?dzie wstyd"... Sam gra? nie b?dziesz a nies?dze aby ktokolwiek z czegokolwiek si? na?miewa?. A skoro reprezentujesz jaki? poziom to ch?tnie w grupie ochotników Ci? zobacz?...

A postami typu "nie bo b?dzie wstyd" moim zdaniem nic nie wnosisz do tematu

Ca?y czas czekam na wysyp ochotników chc?cych zagra?, nawet 8 aktywnych graczy mo?e wystarcze? je?eli nikt nie "poleci w kulki" (nie mówi? ?e masz rzuci? wszystko i.gra? ale chyba doros?y cz?owiek potrafi oceni? czy i ile czasu mo?e po?wi?ci?)

Ps. Zegar tyka
Ps2. Boty na publiku tyo nawet baba potrafi zla?



S?uchaj Daras ja nie neguj? waszej postawy i zapa?u. To nie jest tak,?e nie gram w battlefielda i si? wypowiadam bo to bo tamto. Chodzi mi tylko o to, ?e do takiej gry potrzeba w pe?ni zaanga?owanej dru?yny( z poka?n? liczb? zast?pców) i ch?ci do ?wiczenia, nie do pogrania, bo na eslu to jeste?my pro.. Trzeba za?o?y? dru?yn?, która w pe?ni zaanga?uje si? w gr?. Dlatego musz? si? zgodzi? z przedmówc?, ?e lepiej b?dzie o czym? takim pomy?le? w bf4. Wtedy o ile pozwoli mi sprz?t masz mój miecz bo w bf 3 to jest spalona pozycja, nie ma szans, ?eby teraz co? osi?gn??.

P.S. Radzi?bym wam pogada? z qoobqiem , uwa?am, ?e to jeden z bardziej skillowych graczy w naszym klanie nawet je?eli zajmie lokat? o 10 ni?ej od Ciebie powiniene? si? go s?ucha?. Ze wzgl?du na nasze pami?tne czasy squad rusha gdzie rozegrali?my pami?tne 3 mecze, opiewane victori? i smutkiem, które nauczy?y nas pokory. Innymi s?owy po paru wskazówkach sancheza zacz??em inaczej patrze? na t? gr?, u?wiadomi?em sobie, ?e napierdalanie ile wlezie nie jest dobre, a wr?cz destrukcyjne dla zespo?u( w momencie gdy masz staty 70:1, a masz 0 pkt przej?tych( to dok?adnie odzwierciedla?y nasze sparingi, gdzie ludzie nie wiedzieli co maj? robi?)) Wi?c rada ode mnie miej staty 1:1029481029480 i my?l tylko jak mo?esz pomóc dru?ynie.
P.S.3 Wiem, ?e wi?kszo?? uzna moj? wypowied? za bezsensowne pierdolenie nie warte uwagi, ale mo?e co? wam to u?wiadomi.
P.S.3 qoobeq wiem, ze zajeba?o troch? wazelin? ale jestem podpity co = si? jestem bardziej mi?y ;*

KWB_Daras - 2013-06-21, 14:20

Qba1818 napisa³/a:

S?uchaj Daras ja nie neguj? waszej postawy i zapa?u. To nie jest tak,?e nie gram w battlefielda i si? wypowiadam bo to bo tamto. Chodzi mi tylko o to, ?e do takiej gry potrzeba w pe?ni zaanga?owanej dru?yny( z poka?n? liczb? zast?pców) i ch?ci do ?wiczenia, nie do pogrania, bo na eslu to jeste?my pro.. Trzeba za?o?y? dru?yn?, która w pe?ni zaanga?uje si? w gr?. Dlatego musz? si? zgodzi? z przedmówc?, ?e lepiej b?dzie o czym? takim pomy?le? w bf4. Wtedy o ile pozwoli mi sprz?t masz mój miecz bo w bf 3 to jest spalona pozycja, nie ma szans, ?eby teraz co? osi?gn??.

P.S. Radzi?bym wam pogada? z qoobqiem , uwa?am, ?e to jeden z bardziej skillowych graczy w naszym klanie nawet je?eli zajmie lokat? o 10 ni?ej od Ciebie powiniene? si? go s?ucha?. Ze wzgl?du na nasze pami?tne czasy squad rusha gdzie rozegrali?my pami?tne 3 mecze, opiewane victori? i smutkiem, które nauczy?y nas pokory. Innymi s?owy po paru wskazówkach sancheza zacz??em inaczej patrze? na t? gr?, u?wiadomi?em sobie, ?e napierdalanie ile wlezie nie jest dobre, a wr?cz destrukcyjne dla zespo?u( w momencie gdy masz staty 70:1, a masz 0 pkt przej?tych( to dok?adnie odzwierciedla?y nasze sparingi, gdzie ludzie nie wiedzieli co maj? robi?)) Wi?c rada ode mnie miej staty 1:1029481029480 i my?l tylko jak mo?esz pomóc dru?ynie.
P.S.3 Wiem, ?e wi?kszo?? uzna moj? wypowied? za bezsensowne pierdolenie nie warte uwagi, ale mo?e co? wam to u?wiadomi.
P.S.3 qoobeq wiem, ze zajeba?o troch? wazelin? ale jestem podpity co = si? jestem bardziej mi?y ;*


Po raz kolejny piszesz to co wszyscy Ci którzy powinni wiedzie? wiedz?...

A co do mojej gry niemam nic sobie do zarzucenia

Konfucjusz2000 - 2013-06-21, 15:59

Pax mi?dzy chrze?cijany... :)
Qba1818 - 2013-06-21, 23:17

KWB_Daras napisa³/a:
Qba1818 napisa³/a:

S?uchaj Daras ja nie neguj? waszej postawy i zapa?u. To nie jest tak,?e nie gram w battlefielda i si? wypowiadam bo to bo tamto. Chodzi mi tylko o to, ?e do takiej gry potrzeba w pe?ni zaanga?owanej dru?yny( z poka?n? liczb? zast?pców) i ch?ci do ?wiczenia, nie do pogrania, bo na eslu to jeste?my pro.. Trzeba za?o?y? dru?yn?, która w pe?ni zaanga?uje si? w gr?. Dlatego musz? si? zgodzi? z przedmówc?, ?e lepiej b?dzie o czym? takim pomy?le? w bf4. Wtedy o ile pozwoli mi sprz?t masz mój miecz bo w bf 3 to jest spalona pozycja, nie ma szans, ?eby teraz co? osi?gn??.

P.S. Radzi?bym wam pogada? z qoobqiem , uwa?am, ?e to jeden z bardziej skillowych graczy w naszym klanie nawet je?eli zajmie lokat? o 10 ni?ej od Ciebie powiniene? si? go s?ucha?. Ze wzgl?du na nasze pami?tne czasy squad rusha gdzie rozegrali?my pami?tne 3 mecze, opiewane victori? i smutkiem, które nauczy?y nas pokory. Innymi s?owy po paru wskazówkach sancheza zacz??em inaczej patrze? na t? gr?, u?wiadomi?em sobie, ?e napierdalanie ile wlezie nie jest dobre, a wr?cz destrukcyjne dla zespo?u( w momencie gdy masz staty 70:1, a masz 0 pkt przej?tych( to dok?adnie odzwierciedla?y nasze sparingi, gdzie ludzie nie wiedzieli co maj? robi?)) Wi?c rada ode mnie miej staty 1:1029481029480 i my?l tylko jak mo?esz pomóc dru?ynie.
P.S.3 Wiem, ?e wi?kszo?? uzna moj? wypowied? za bezsensowne pierdolenie nie warte uwagi, ale mo?e co? wam to u?wiadomi.
P.S.3 qoobeq wiem, ze zajeba?o troch? wazelin? ale jestem podpity co = si? jestem bardziej mi?y ;*


Po raz kolejny piszesz to co wszyscy Ci którzy powinni wiedzie? wiedz?...

A co do mojej gry niemam nic sobie do zarzucenia


Sorry panie Pro nie przypierdalam si? wi?cej moje zdanie i opinia w temacie si? chuja licz?.

qoobeq - 2013-06-22, 13:05

Masz u mnie piwko :)
KWB_Daras - 2013-06-23, 13:45

Ja proponuj? zrobi? podsumowanie kto chce gra? ?eby by?o wiadomo na czym stoimy bo niewiem czy w ogóle znajdzie si? sk?ad
QuakeSter - 2013-06-23, 15:35

1. Quake
KWB_Daras - 2013-06-23, 16:32

2. Ninja Aimbot aka KWB_Daras
Suseel - 2013-06-23, 17:00

Jakbym mial czas, takim twardym rezerwowym moge byc :D
TORO_POLAND - 2013-06-23, 17:32

Ja w sumie mog?
Apostata - 2013-06-23, 22:23

YEY
hunterPL96 - 2013-06-23, 23:56

oj, wyczuwam wpi*rdol :)
bahama_mama - 2013-06-23, 23:58

hunterPL96 napisa³/a:
oj, wyczuwam wpi*rdol :)


true, true.. Podobaja mi sie wielkie oczy chlopakow co pierwszy czy drugi raz graja esl'a i jedyne bezpieczne miejsce na mapie to wlasny resp :D

qoobeq - 2013-06-24, 00:29

Ja bym chetnie pogral, ale zapowiada sie, ze weekend przed spotkaniem tez bede mial zawaony :(

Apropo esla, gra sie tak:
http://youtu.be/UOiK7ndUw8w



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group