To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - Mapy z DLC na PTT

Stalker2007 - 2013-06-18, 10:19
Temat postu: Mapy z DLC na PTT
Witam, za?o?y?em ten temat aby podyskutowa? o dodatkach do BF3 i o wdro?enie niektórych map z DLC do serwera PTT. Jak sami wiecie Twórcy BF3 robi? wielk? furore pod wzgl?dem DLC ostatnio w prezencie dostali?my za darmo Close Quarters, co daje mo?liwo?? odblokowania nowych broni i map. Teraz jak wiemy wszystkie dodatki do BF3 spadly do 14,99 z?, co nie ukazuje ?e jest to du?a fortuna, a same premium ze 99z? spad?o do 49,50 z?. Wi?c prawie 51%^ posiada o to wymienione wy?ej dodatki. Wi?c prosi?bym szanownych Administratorów Forum i Serwera PTT o pozytywne rozpatrzenie pod wzgl?dem dodania jaki? map z DLC do serwera PTT. Mo?e by? nawet na weekend :) My?l? ?e wi?kszo?ci graczy by si? to bardzo spodoba?o.

Z ca?ym szacunkiem i powa?aniem Stalker2007.

MoonCrash - 2013-06-18, 11:04

Bylo wiele takich tematów, sporo dyskusji, i jak widac jaki jest efekt. Od czasu do czasu jest w??czany dodatek B2K.
Przy dodatkach nasi administratorzy zauwa?yli malejc? ilo?? graczy, co sie przekladalo na spadek w rankingach.
51% to nie 100% w przypadku postawki i tu wraca ponownie dylemat z mal? ilo?ci? graczy na servie.

Tak?e ja bym na twoim miejscu nie liczy? na jakie? zmiany odno?nie maplisty

jajeczkoo - 2013-06-18, 11:06

Temat walkowany wiele razy. Dodatkom mowimy NIE. Do zamkniecia bo szkoda to znowu przerabiac.
Stalker2007 - 2013-06-18, 11:16

Dzi?kuje za opinie Panowie :) Lepiej sprobowa? ni? pó?niej ?alowa? .
Suseel - 2013-06-18, 18:24

A ja bym z checia zobaczyl aftermeczyk u Nas :)
Pelek101 - 2013-06-18, 20:33

Witajcie . Dosy? cz?sto gram na waszym serwie i równie? uwa?am , ?e przyda?y by si? jakies mapy z DLC np wy?ej wymieniony Aftermath . Jak ju? wspomnia?em ju? od dawna gram na serwie i o ile mnie pamie? nie myli kiedys by?o chyba od 20 do 22 Karkand i niestety by?y spadki ilosci graczy ale to by?o jeszcze przed czasami premium . Teraz wi?kszos? ma zakupione premium i mysl? , ?e mo?na by poeksperymentowa? z mapami z DLC je?eli nie wypali zawsze mo?na powróci? do starej map listy i tyle .


P.S Do rozwa?a? o mapach z DLC z wiadomych wzgl?dów wy??czamy CQ bo wi?kszosci mapek z tego dodatku nie widz? przy 64 graczach .

Spirit - 2013-06-18, 22:14

To jak mamy tak? polityk? to nie dziwi? si? ,?e co raz wi?cej graczy od nas gra na innych serwerach ( w tym ja ), bo po prostu wa?kowanie od roku non stop tych samych map jest nudne tym bardziej, ?e ju? na pewno bardzo du?o ludzi ma dodatki. A jak nas obchodzi ranking.....w DLC jest o wiele wiecej map i fajniejszych, przyjemniejszych. Je?eli dalej nasza polityka b?dzie si? sk??da? z map z podstawki, to nie zdzicie si? jak za pare miesi?cy na naszym serwerze z 20 osób z PTT b?dzie gra?o 5 ;)
qoobeq - 2013-06-18, 22:16

Jak juz koledzy wczesniej wspomnieli, wrzucenie jakieg okolwiek dodatku wyludnia strasznie serwer. Nawet Karkand odstrasza graczy.

Co prawda eksperymenty robilismy kiedy Premium bylo znacznie drozsze. Chociaz wydaje mi sie, ze kazdy, kto chcial, kupil Premium znacznie wczesniej, a reszta juz dawno olala BF3. Teraz Premium to taki odgrzewany kotlet.

QuakeSter - 2013-06-19, 13:34

ja bym po eksperymentowal z dodaniem do mapki z aftermatch tym bardziej ?e du?a cz??? z nas czasem gra na serwach z aftermatch
b4son - 2013-06-19, 13:44

te? my?l? ze mozna wlaczyc jakis dodatek wieczorami


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group