To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pomoc Techniczna - TeamSpeak Overlay vs PunkBuster

x_elll_x - 2013-07-19, 11:37
Temat postu: TeamSpeak Overlay vs PunkBuster
Jaki? czas ju? u?ywam TSO, jednak u nas na TS'ie kto? powiedzia? mi, ?e PB za TSO kickuje/banuje. Rzeczywi?cie po przeszukaniu forów potwierdza si? to.

Znalaz?em te? prawdopodobne rozwi?zanie problemu. Naprowadzi? mnie ten sam Kolega, który poinformowa? o banowaniu u?ytkowników TSO przez PB.

Rozwi?zaniem jest PlayClaw. Instrukcj? instalacji znalaz?em na forum jakiego? zagranicznego clanu:

Cytat:

1) Download PlayClaw from here .

2) Install PlayClaw and Open it.

3) Now you need to copy the dll file from the PlayClaw plugin folder to your TeamSpeak 3 plugin folder.
On mine I copied C:\Program Files (x86)\Sytexis Software\PlayClaw\ts3plugins\ts3playclaw64.dll to C:\Program Files\TeamSpeak 3 Client\plugins\.

4) Open TeamSpeak and click Settings > Plugins and make sure that you see the PlayClaw TS3 plugin on the list, then connect to our TeamSpeak 3 server (xxx.xx.xxx.xx:xxxx).

5) Configure the overlay in PlayClaw, Choose what overlays you want to display and where you want the overlays to sit on the screen.
On mine I activated the TeamSpeak overlay and the time over lay and positioned them in the top right of my screen.

4) Done! Now you can join a server and test it out to make sure it works.

This worked for me, but let me know if you have any troubles.

Edit: This is compatible with known anti-cheat tools like Valve Anti Cheat & PunkBuster. For more info about the plugin click here.


Mam nadzieje, ?e si? komu? przyda.

x - cenzura

KWB_Daras - 2013-07-19, 12:55

Ja uzywam Tso od miesiaca i ani razu nie dostapem kicka... Ew bany za cheatowanie co jest nieprawd? :wink:
x_elll_x - 2013-07-19, 13:17

KWB_Daras napisa³/a:
Ja uzywam Tso od miesiaca i ani razu nie dostapem kicka... Ew bany za cheatowanie co jest nieprawd? :wink:


Te? nie mia?em problemów ale wole dmucha? na zimnie. Skoro PB nie akceptuje TSO a toleruje PlayClaw to nie b?d? ryzykowa? :)

jajeczkoo - 2013-07-19, 14:48

Nie wiem kto ci takich bzdur naopowiadal ale niech bedzie. PB nie banuje za tso a ta cala propaganda jest spowodowana tym ze playclaw jest platny :D i ktos kase robi . Tak naprawde to program do nagrywania przechwytywania obrazu.
joksikPDG - 2013-07-19, 15:57

mo?e kiedy? za tso banowa?o, u?ywam od 3 miechów i mi ?adnie wszystko chodzi.
Lobo - 2013-07-19, 23:07

U?ywam od roku bez ?adnych problemów.
qoobeq - 2013-07-20, 00:07

Za duzo piwa z Wami przelalem, zeby potrzebowac Overleya :)

Swojego czasu uzywalem TSO i tez zadnych problemow nie mialem. Dobrze wiedziec, ze jakas alternatywa jest, w kazdym badz razie.

SniperPatryk - 2013-07-20, 23:07

U?ywam TSO od pocz?tku, nigdy nie mia?em z tego powodu problemów :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group