To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Nasze Serwery - PTT-Klan.pl | 16 INFANTRY ONLY |

jajeczkoo - 2013-08-02, 01:59
Temat postu: PTT-Klan.pl | 16 INFANTRY ONLY |
http://battlelog.battlefi...-INFANTRY-ONLY/



wp?aty ne serw. 16 plus procon

QuakeSter 60 z?
Rwij 144zl

aimathead - 2013-08-02, 09:58

<KONCERT ?YCZE?>

Propozycja zmian w mapli?cie:

Bazar cq
Metro cq
Sekwana do wyjebania -> ssie pauke
Noshar daj moze TDM bo cq ssie pauke
Ziba TDM
Scrapmetal TDM
i mapki AM -> cq bo widze ze cz??? jest TDM a cz??? cq large i znów suse? b?dzie si? gubi? :P

zajebiste te? s? mapy z Armored Kill na TDM :>

</KONCERT ?YCZE?>

sweep - 2013-08-02, 10:45

Z tego co s?ysza?em PB wypierdziela ostro no i masz sta?ego bota który swój zespó? ci?gle morduje :D Proponuje wy??czy? naliczanie deadów za teamkill je?li owy jest w??czony :P

PS. Maplista Aima (prócz armoredkill) jest ca?kiem dobra.

QuakeSter - 2013-08-02, 11:28

bez przesady z ta maplist?, Ja bym dal na taki serv max 4 mapy. Moja sugestia to :

Bazar CQ
Metro CQ
Bazar Talah TDM
Seine Crossing CQ

MoonCrash - 2013-08-02, 11:44

Tylko nie sekwana, jak ja widze t? mape to od razu wychodze z ka?dego servera:D
aimathead - 2013-08-02, 11:52

I co 3 na 4 mapy z podstawki? Ma?o Ci ich z naszego 64? S? ju? tak ograne, ?e osobi?cie chce mi si? po nich rzyga?.
b4son - 2013-08-02, 12:05

ja bym dal z podstawki bazar i kana?y(tdm) i reszte map z dodatkow.
QuakeSter - 2013-08-02, 12:07

mysle ze bedziemy zmieniac z czasem sie dotrze co powinno byc . Jak na razie licze na to ze bedziemy grac przede wszystkim miedzy soba ptt vs ptt :)
jajeczkoo - 2013-08-02, 12:44

Jest 10 map

bazar cq small
noshahar canals tdm
azadi palace cq small
talah market tdm
markaz monolith cq small
ziba tower tdm
metro cq small
talah market assault 64 nie ma cq small tej mapy
scrapmetal tdm
epicenter cq small

KnockOut - 2013-08-02, 13:09

Panowie a mo?e na razie powyrzuca? podstawki i pobawi? si? na nowych mapkach ?

CQ ma super mapki jak na gr? po 8 graczy, jak aima napisa? mapy z dodatku Armored Kill na TDM super si? gra... (jestem pewien ?e niektórzy nie grali nawet na nich w tym trybie :P )
No i mapki z AM. Mo?e po kolei dodatkami b?dziemy sobie szli ? I ''zwiedzali'' ;]
Co? nie b?dzie odpowiada?o to out a na koniec zrobimy wybrana mieszank?. Paczki z mapami ;]

KWB_Daras - 2013-08-02, 15:21

Moj koncert zyczen to teheran cq sm i demawend cq sm. Te mapy sa dobre przy malej ilosci graczy. Zaraz pewnie bedzie 10 megatywnych komentarzy :wink:
bahama_mama - 2013-08-02, 15:42

Na serwerze 99,9% czasu bedziemy grac tylko my tak wiec osobiscie Pany uwazam ze obojetnie jaka map lista tam bedzie to bedzie dobrze bo w trakcie grania jedno haslo o zmiane mapy i gramy to co chcemy grac w danym momencie. O to wlasnie chodzilo przy zakupie serwa czyli o wlasny k?t gdzie gra swoja ekipa i zmieniamy co chcemy i kiedy chcemy.

ps, popieram Darasa - musicie sprawdzic teheran/demavend small + mapy od Aima mnie ciekawia (tdm na Armored Kill)

Dzis piatek, wiec bedziemy testowac ^^ :twisted: :oops: :x :lol: 8) :? :wink: :] :!: :idea: :help: :rotfl:

ps2, seine jest mega przy 5/5 lub 8/8 na cq. Mega taktyczna mapa, to nie cq 64

Suseel - 2013-08-02, 19:00

Generalnie ok tylko bro? bo?e szczyt g?upoty ! Ta mapa jest tak spierdolona ze w ogole nie ma sensu o tym dyskutowa?, chodzbym tam kurwa gra? 1na1 to jestem pewien ze spotkam goscia w ktoryms z tych jebanych korytarzykow; ]

Z sentymentu to Caspiana SQ bym pogral :D
A tak to podstawki dla mnie moze nie byc :)

jajeczkoo - 2013-08-27, 09:42

Serwer jednak w uzytku wiec jak by ktos mial ochote na wsparcie zapraszam

16105014161000009064833818
ING Bank ?l?ski S.A.
Nazwa i adres: ZIELONKA KAMIL
BARWINEK 3/37
25-150 KIELCE

w tytyle nick to bede dopisywal na stronie

edit//
Mija juz prawie miesiac od postawienia 16stki i teraz pytanie czy jest ja sens utrzymywac, gra ktos tam w ogole. Jak wiadomo mnie nie ma od 20stego i jestem w ciemnej dupie(czytaj ?eba) wiec nie wiem czy gracie na tym serwie. Oplaca sie przedluzac czy bedziemy szukac jak kiedys cos wolnego?

x_elll_x - 2013-08-27, 10:49

Ludziska graj?. Ch?tnie si? dorzuc?. Ko?o Pi?tku zrobi? przelew.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group