To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 2 - Nowy rekrut

Adam - 2009-08-11, 20:02
Temat postu: Nowy rekrut
NICK: antom55

WIEK: 40 lat

ULUBIONA KLASA: Medyk

ULUBIONY POJAZD/POJAZDY:

ULUBIONA BRO?/BRONIE: L85A1

JAK DLUGO GRASZ: nied?ugo

KILKA S??W DLACZEGO CHCESZ DO NAS DOJ??: Od czego by tu zacz?? mo?e tak... Moimi sasiadami s? Matiax i Andrew wiec to chyba wiele t?umaczy:) gram bo mnie Andrzej zmolestowa? i raczej nie mam innego wyj?cia hehe, a on potrafi byc m?czacy ale to pewnie wiecie... Gra?em z wami kilka razy i podoba mi si? atmosfera i zgrany team. marazie jeszcze s?abo mi idzie ale my?l? ?e z wasz? pomoca si? podci?gn?.... inaczej sasiedzi daja mi popali? hehe... :)

Pozdrawiam

Andrew - 2009-08-11, 20:06

Ha!!!!! nareszczie ostatnio na piwku z Matiaksem przekonywali?my kandydata :) grywa z nami czasem wieczorami wiec pewnie juz go znacie;) Co prawda nie zawsze mo?e by? obecny bo ma?e dzieci w domu poch?aniaja du?o czasu ale jak si? da to jest :)

Ch?opak solidny i szybko sie uczy wiec pod okiem Pitera i reszty napewno sie wyrobi

OVER

Nika - 2009-08-11, 20:19

Oczywi?cie ?e kojarz? antoma :) Graj z nami :arrow: szukaj nas tu --> http://www.game-monitor.c...&vars=&game=bf2 , wchod? na TSa ;)
Andrew - 2009-08-11, 21:07

no na TS ju? mu namiary da?em :)
Nika - 2009-08-11, 21:13

To dobrze:) Do us?yszenia na TS ;)
Marcinayer - 2009-08-11, 21:50

Witam! kolega mieszka kilka blok?w dalej wiec raczej nie mam wyboru i musz? go poprze? ;D Inaczej m?g?by mnie pewnego wieczoru spotka? na ciemnej ulicy i sie policzy? ;)

Pogramy Zobaczymy (:

Pozdrawiam!

Andrew - 2009-08-11, 22:53

dobre dobre hehehe :)
CapoSVD - 2009-08-12, 15:36

Noooo... :D dobrze ze piszesz podanie bo czasem cie widujemy jak z nami grasz ;) Ja jestem na tak ( gdybym by? na nie to by mnie andrzej matiax i marcin pobili) :mrgreen:
Nika - 2009-08-12, 15:41

Ja jak na razie nie jestem ani na tak ani na nie ;) Musisz najpierw z nami pogada? i pogra? :)
PiTeRsOn - 2009-08-12, 17:44

w tej sprawie lece za kobiecym glosem ;) :mrgreen: ale szczerze powiem ze widac postepy gdyz obserwowalem Ciebie od poczatku... wiadomo zly dzien i dobry dzien czasem sie trafia ;) Wedlug mnie pozytywnie ale jak narazie jestem na nie ;) gdyz musisz sie pokazac na TS i hmmhh wchodzic kiedy grasz bo inaczej nici... Mati i And Cie zna wiec ja nie mam watpliowsci pod wzgledem charakteru ;) ale jednak... musisz pokazac swa sile w walce :!: ;)


"Z czasem poznasz charakter Hitlera, wystarczy go zrozumiec"

Pozdrawiam :!: 8)

Adam - 2009-08-13, 20:53

Witam wszystkich.Mam nadiej? ?e dacie mi szans? przekona? Was do przyj?cia mnie w wasze szeregi.Pozdrawiam antom55
CapoSVD - 2009-08-14, 15:30

Adam napisał/a:
Witam wszystkich.Mam nadiej? ?e dacie mi szans? przekona? Was do przyj?cia mnie w wasze szeregi.Pozdrawiam antom55


Spokojnie ty tutaj masz wp?ywy :mrgreen:

HaWoK(PL) - 2009-08-15, 12:32

Ja jestem za doros?y widze ?o?nierz i w dodatku nast?pny ze ?l?ska:)
PiTeRsOn - 2009-08-15, 20:54

HaWoK(PL) napisał/a:
Ja jestem za doros?y widze ?o?nierz i w dodatku nast?pny ze ?l?ska:)

slaskie parowki :mrgreen: :P

matiax - 2009-08-16, 16:22

oj Piter ;) nie dasz rady zje?? tylu ?l?skich par?wek ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group