To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 3 - NUDA

SniperPatryk - 2013-08-14, 13:10
Temat postu: NUDA
A mnie nie ma od d?u?szego czasu i nie b?dzie a? do BF4, nudzi mnie trójeczka, nie czerpi? ju? przyjemno?ci z gry; na TS jestem czasami do z?apania na kana?ach LoL ;)

PS forum przegl?dam skrupulatnie ^^

KWB_Daras - 2013-08-14, 13:34

zapraszamy do grania w naszym gronie tylko i wy??cznie mi?dzy sob? zazwyczaj wieczorem bo z tego co si? orientuj? to chyba Ci? jeszcze nie widzia?em w meczu PTT v PTT :wink:
sweep - 2013-08-14, 14:00

Jak robisz sobie urlop do premiery bf4 to trza by?o napisa? to w odpowiednim dziale :D
Anyway, jak zaproponowa? Daras spróbuj mo?e zagra? ptt vs ptt, na serwerze 16 slotów teraz pogrywaj? prawie codziennie.

bahama_mama - 2013-08-14, 14:06

Dokladnie, wspolne granie to pomysl z przed wiekow, ktory zostal wcielony w zycie jakis tydzien temu i poki co swietnie to idzie. Oczywiscie jest sporo osob takich jak Sniper_Patryk, ktorym bf3 przejadl sie wszystkimi mozliwymi sposobami to jednak wspolne granie po 5/8 po prostu nie moze sie znudzic bo jest rywalizacja jak i zwiekszanie skilla z kazdym meczem tak wiec jak Sweep juz powiedzial zapraszamy. To nie glupie bieganie po 64 wsrod tlumow bardzo srednich jak nie slabych graczy.

Tak btw, w sekcji bf3 jest cos kolo 70 osob a aktywnie (ostatnie 2-3 tygodnie) widzialem moze z 15 max :) Sa gracze, ktorych widze na innych serwerach z tagiem ptt aczkolwiek w ogole nie ma ich na ts/naszych serwach a sa i tacy, ktorym bf sie przejadl ze nawet juz w ogole nie zagladaja albo po prostu olali sprawe.

ps, gdzies kiedys slyszalem wypowiedz od kogos na ts'ie ze dolaczyl do klanu tylko dlatego zeby miec vip slota na naszym 64. Paranoja. Swoja droga zajebiscie laguje ten serwer i sypie sie tez niemilosiernie przez co z kazdym dniem tracimy graczy jak i serwer staje pusty w godzinach 22/23.

ra131313 - 2013-08-14, 14:19

Bahama dobrze prawi pola? mu
Brutal_Demon - 2013-08-14, 15:35

bahama_mama napisa³/a:

Tak btw, w sekcji bf3 jest cos kolo 70 osob a aktywnie (ostatnie 2-3 tygodnie) widzialem moze z 15 max :) Sa gracze, ktorych widze na innych serwerach z tagiem ptt aczkolwiek w ogole nie ma ich na ts/naszych serwach a sa i tacy, ktorym bf sie przejadl ze nawet juz w ogole nie zagladaja albo po prostu olali sprawe.

ps, gdzies kiedys slyszalem wypowiedz od kogos na ts'ie ze dolaczyl do klanu tylko dlatego zeby miec vip slota na naszym 64. Paranoja.


Dlatego trzeba nied?ugo zrobi? czystk?, PTT jest jak karaluch, gdy pó? roku z hakiem przed BC2, klan i ca?a ekipa (spora i z?yta ze sob?) posypa?a si? przez jednego cz?owieka i zosta? Wodzu, Luk, ja i obecni weterani, bez problemu odbudowali?my wszystko na fundamentach z BC2 razem z mas? charakterystycznych ludzi którzy s? do teraz, postarajmy si? by z BF3 te? zrobi? sta?? ekip?, ale ?eby tak by?o trzeba powa?nie pomy?le? i dzia?a? zdecydowanie bo najgorsz? wad? tego Klanu jest wahanie si?, przyjdzie BF4 i b?dziemy mie? nap?yw nowych ludzi, tych charakterystycznych i tych rzadkich którzy d?ugo nie zostaj? - tak jak zawsze to by?o.

joksikPDG - 2013-08-14, 20:39

bahama_mama napisa³/a:

Tak btw, w sekcji bf3 jest cos kolo 70 osob a aktywnie (ostatnie 2-3 tygodnie) widzialem moze z 15 max :) Sa gracze, ktorych widze na innych serwerach z tagiem ptt aczkolwiek w ogole nie ma ich na ts/naszych serwach a sa i tacy, ktorym bf sie przejadl ze nawet juz w ogole nie zagladaja albo po prostu olali sprawe.

ps, gdzies kiedys slyszalem wypowiedz od kogos na ts'ie ze dolaczyl do klanu tylko dlatego zeby miec vip slota na naszym 64. Paranoja. Swoja droga zajebiscie laguje ten serwer i sypie sie tez niemilosiernie przez co z kazdym dniem tracimy graczy jak i serwer staje pusty w godzinach 22/23.


S? VIP sloty? pierwsze s?ysz? :D

Co do pierwszego akapitu jeste? czo?owym graczem, który nie wchodzi? na ts, wi?c nie racz si? ocenia? innych.

Pogra?bym sparingi 5v5 ale po pierwsze trzeba mie? przeciwko komu po drugie trzeba mie?(w moim przekonaniu) sta?? 5 a nie codziennie zmiany graczy.

Konfucjusz2000 - 2013-08-16, 23:26

W razie czego ci?gle jestem w PTT:)
bahama_mama - 2013-08-16, 23:34

joksikPDG napisa³/a:
bahama_mama napisa³/a:

Tak btw, w sekcji bf3 jest cos kolo 70 osob a aktywnie (ostatnie 2-3 tygodnie) widzialem moze z 15 max :) Sa gracze, ktorych widze na innych serwerach z tagiem ptt aczkolwiek w ogole nie ma ich na ts/naszych serwach a sa i tacy, ktorym bf sie przejadl ze nawet juz w ogole nie zagladaja albo po prostu olali sprawe.

ps, gdzies kiedys slyszalem wypowiedz od kogos na ts'ie ze dolaczyl do klanu tylko dlatego zeby miec vip slota na naszym 64. Paranoja. Swoja droga zajebiscie laguje ten serwer i sypie sie tez niemilosiernie przez co z kazdym dniem tracimy graczy jak i serwer staje pusty w godzinach 22/23.


S? VIP sloty? pierwsze s?ysz? :D

Co do pierwszego akapitu jeste? czo?owym graczem, który nie wchodzi? na ts, wi?c nie racz si? ocenia? innych.

Pogra?bym sparingi 5v5 ale po pierwsze trzeba mie? przeciwko komu po drugie trzeba mie?(w moim przekonaniu) sta?? 5 a nie codziennie zmiany graczy.


Sorry ze z lekkim opoznieniem ale odpisuje.. :)

Joksik, od poczatku jak jestem w klanie wchodzilem zawsze na ts'a czyli od stycznia czy lutego kiedy dolaczylem do klanu. Przestalem wchodzic na jakos 1,5 miesiaca kiedy duzo gralem esl'a i na serwer wchodzilem po prostu sie rozgrzac na 1/2 mapy. Jak widzisz od ponad miesiaca nie ma jakos problemu i w sumie jestem codziennie.

Druga sprawa na koniec ze grajac 64 przy tej ilosci osob co czasem graly i kazdy w tym samym momencie mowil, gdzie, kto, co, jak - sorry ale dla mnie to za duzo bo wkurwia mnie halas gdy chce sie skupic na grze. Napisalem Ci kiedys w innym poscie ze watpie aby komus brakowalo mojej obecnosci na ts'ie i w grze w tym samym momencie :)

MoonCrash - 2013-08-17, 11:50

Ewentulanie zpraszamy by polatc z nami w War Thunder:D
Mi tez trojeczka sie przejad?a i narazie robie sobie przerwe.

KWB_Daras - 2013-08-17, 12:55

I czemu Moon namawiasz go do zlego? Chcesz zeby sie denerwowal bez powodu jak my?
ra131313 - 2013-08-17, 13:03

Wszyscy którzy nale?? do sekcji BF3 mi?o by by?o ?eby chocia? w ten ustalony ostatni pi?tek miesi?ca sie pojawili(to nie taki wielki wysi?ek raz w miesi?cu odpali? BF i pogra? z innymi PTT) znudzi? si? BF czy nie znudzi? to i tak mi?o pogra? z lud?mi z klanu niestety smuci mnie to ?e tak wiele osób jest w sekcji a nie gra wogóle, lub graj? w inne gry nie odpalaj?c BF nawet w ten jeden ostatni pi?tek miesi?ca w który to ustalili?my spotkania. je?li macie do?? conquesta jest jeszcze 16 slotowy serwer na któreym zbieramy si? cz?sto i gramy PTT vs PTT
MoonCrash - 2013-08-17, 14:19

Niech sie uczy poskramia? nerwy jak my:D zmienijsza to prawdopodobienstwo za?mania nerwowego i ataku serca na stare lata, a mo?e odwrotnie? 0.o
Tak czy inaczej tylko najwytrwalsi i ludzie o stalowych nerwach wytrzymoj? w WT, inni juz dawno se powyrywali wlosy na glowie i zaczeli chodzic po ?cianach:D

Ty sie tak ra nie nerwuj:D ?ci?gnij sobie te? WT to se tak?e polatasz, bo ostatnio widzia?em ?e do?? cz?sto wsiada?e? do jeta w bf'ie:p A do pi?tku jeszcze sporo czasu.

SniperPatryk - 2013-08-17, 22:25

sweep napisa³/a:
Jak robisz sobie urlop do premiery bf4 to trza by?o napisa? to w odpowiednim dziale :D


Gdy pisa?em tego posta ?wieci?o s?o?ce, wi?c pijany nie by?em. Daje 100 z?, ?e pisa?em w dziale nieobecno?ci... a to wyl?dowa?o tutaj, zawsze zwracam na to uwag? :D

Eeee wieczorem mam inne rozrywki, bo wolne od uczelni do pazdziernika. Jak jest semestr to siedze i oszukuje sam siebie, ?e si? ucz?, a nie ?wiruje gdzie? z moimi mordami p

Galandir - 2013-09-16, 23:07

Nuda Nuda fiutem wieje lecz na nud? dobra inicjatywka panowie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group