To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pytania i Problemy - Nowy zasilacz

MOORFEUSZ - 2013-09-22, 14:35
Temat postu: Nowy zasilacz
Witam, dzi? wstaj?c o godzinie porannej z pe?ni nadziej? na spo?ytkowanie najbli?szego czasu przed ekranem ledwoym czarnym, wcisn??em przycisk "Power" i si? nie stane?o. Po g??bszej analizie przez ze mnie przeprowadzonej i po rozebraniu ca?ego kompa na cz??ci pierwsze stwierdzi?em ?e najprawdopodobniej spali? mi si? zasilacz. I tu powstaje pytanie jaki zasilacz kupi? ?eby jeszcze obs?u?y? stare bebechy ale ?eby nada? si? ju? pod i7-3960X, 8gb ramu, kart? chyba geforce 770, taki granicach oko?o 400-500z?.
qoobeq - 2013-09-22, 20:07

http://allegro.pl/corsair...3539141840.html
Suseel - 2013-09-22, 21:23

Mija sie z celem wyrzuca? 5 stowek na zasilacz, chyba ze ktos ma nadmiar kasy .
KnockOut - 2013-09-22, 21:54

A na korb? ma sobie zrobi kompa ?
qoobeq - 2013-09-22, 23:12

Mija sie z celem kupwac zasilacz za 200 ktory nie dosc ze bedzie resetowal ci kompa przy wiekszym obciazeniu (blue screeny z tego tytulu tez nie sa rzadkie) to jeszcze zjara ci plyte.

Standardy w tej kwesti sie nie zmieniaja. Pobor mocy idzie raczej w dol niz w gore, wiec bezpiecznie jest stwierdzic, ze dobry zasilacz bedzie sluzyl Ci przez lata. Corsair daje do tego np. 5 letnia gwarancje na lepsze modele.

bahama_mama - 2013-09-23, 12:49

Dokladnie, zasilacz to podstawa w sumie jak kazda rzecz w kompie. Ja dla przykladu mam Coolermaster, 1000w.

Nie filozofia jest kupic mocny sprzet ale skad moc dla niego ? Druga sprawa, mozesz kupic na wypasie plyte, karte, procka ale bez odpowiedniej obudowy i chlodzenia komp co chwile bedzie sie wieszac w trakcie gry. Kolejna sprawa, kupisz gowniana plyte glowna a mocna karte i proc i tez kupa.

Tak wiec najlepiej, kupowac wszystko z glowa i na przyszlosc tak zeby co roku nie zmieniac czegos niepotrzebnie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group