To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Gie³da - Iphone 5 64GB

bahama_mama - 2013-10-09, 23:30
Temat postu: Iphone 5 64GB
Hej,

Wpadl mi w rece przypadkiem iphone 5 w wersji 64GB. Obudowa troche porysowana ale to najmniejszy problem bo mozna wymienic ewentualnie kupic 'obudowe ochronna' co wszystko ladnie zakryje. Telefon sprawny, aczkolwiek bedzie niebawem pewnie zablokowany na cale UK z tym ze w Polsce dzialac bedzie bez problemu. Nie mam do niego oczywiscie ladowarki bo jest znaleziony a idiota, ktory go zgubil zapewne niebawem dostanie nowy ze swojej polisy ubezpieczeniowej.

Cena nowego to jakos 4k na allegro ale mozna i taniej. Pytanie ode mnie czy ktos chce kupic uzywany z opcja ze bedzie zablokowany na Anglie ale w Polsce bedzie smigac bez problemu.

Zostawilbym sobie choc mi niepotrzebny w sumie ale jak mowie po co mi telefon, ktory dzialac tutaj nie bedzie.

Jezeli ktos ma jakas ciekawa propozycje, prv badz tutaj badz numer telefonu to zadzwonie i pogadamy o detalach. Wysylka do polski 18 funtow kurierem DPD - dostawa w ciagu max 7 dni.

batar183 - 2013-10-10, 08:40

gorzej jak go?ciu mia? w??czon? opcje ?ledzenia telefonu lub jaki? program.
policja mo?e zapuka? do d?wi :P

sweep - 2013-10-10, 11:17

Wystaw na allegro/amazon/ebay, w?tpi? ?eby kto? od nas kupi? od ciebie komórk? z blokad? za 3-4ko?a. Zw?aszcza ?e SGS4 (nowego)mo?na kupi? za oko?o 1,8k.
Emeryt - 2013-10-10, 14:25

za 5 tysia znajomy sprzedaje 2 szt (czarny i bialy), nowe, fabrycznie zapakowane - dostal na firme w Niemcach...
bahama_mama - 2013-10-10, 14:34

No ja nawet nie wiem czy jest tam jakis program, ktory namierza a pewnie nie ma a dwa ze gosciu juz zapewne ma nowego z salonu. Tutaj Szkoci nie wiedza czasem jak sie zmienia ustawienia w kuchence a co dopiero takie rzeczy. Tutaj telefon to dla nich telefon a dwa ze prawie kazdy ma ubezpieczenie od zgubienia, kradziezy, itp. Czasem specjalnie gdzies zostawia zeby dostac nowy bo 'stary' byl juz troche porysowany.

Ten model znalazlem w kinie, dzialal tylko go wylaczylem chwile po tym. Oczywiscie dla mnie cena nie ma znaczenia. Jezeli ktos bylby zainteresowany to dzialajacy sprawny moge oddac za 1000zl albo i ciutke mniej :)

Jak nie bedzie chetnego a innych kolegow w sumie nie posiadam, na facebooku nie bede sie reklamowac to telefon, ktoregos spaceru po prostu wyrzuce do rzeki za domem.

sweep - 2013-10-10, 15:22

Zamiast wyrzuca? lepiej mi wy?lij, zap?ac? za kuriera :D
bahama_mama - 2013-10-10, 15:36

Sweep, dobre - hehehe, moge Ci go sprzedac tanio :)
Wodzu - 2013-10-11, 21:27

Po starej znajomo?ci mog? da? ci 5 stów :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group