To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

SPARINGI - PTT vs JB

KWB_Daras - 2013-10-10, 21:34
Temat postu: PTT vs JB
Wtorek 20:00
JogaBonito

-Daras
-Bahama
-Kretson
-Morczit
-?ampalt

[ Dodano: 2013-10-15, 21:35 ]
pytanie za 100 punktów... dlaczego Bahamy nie by?o a wynik 4:0

bahama_mama - 2013-10-15, 22:51
Temat postu: Re: PTT vs JB
KWB_Daras napisa³/a:
Wtorek 20:00
JogaBonito

-Daras
-Bahama
-Kretson
-Morczit
-?ampalt

[ Dodano: 2013-10-15, 21:35 ]
pytanie za 100 punktów... dlaczego Bahamy nie by?o a wynik 4:0


sorry kurwa, przyjebalem w jajo ale nie ze swojej winy choc klapsy od calego skladu sie naleza.. !! :) Na zjezdzie w 2o14 moge dostac za to nawet paskiem ze spodni Morfiego !

Panowie u mnie dzis i jutro mialo otwarcie nowego kina i dostalem info o zaproszeniu dzisiaj na premiere + musielismy jeszcze rzeczy zrobic przed calym spotkaniem czyli w sumie wstalem o 5 rano prace skonczylem kolo 13 i juz kolo 14 zadzwonil telefon czy nie moge wpasc zaraz na wlasnie drugie kino. Wrocilem do domu jakos 20 minut temu o 21:20.. Kurwa mac dniowka 15 godzin ! Dajcie zyc ! To tyle ze fajny film zobaczylem w nowym kinie na paronamicznym ekranie i zarcie bylo za free + drinki i fajna dupeczka kolo mnie siedziala :D

sorry, na prawde sorry ! Ide sie kapac, kurwa mac prysznic numer 3, wale do lozka na film i kima pewnie za 10 minut bo wstaje jutro na 5 rano.

Niestety chce sie cos od zycia to trzeba pozapierdalac na swoje. Bede na srodowym meczu (jutro) na milion procent !

:brawo: :papa: :> :maruda: :* :spoko: :rotfl: :idea: ;/

MOORFEUSZ - 2013-10-16, 00:12

Wygralim i tak, wrzuc? jutro screeny.
jajeczkoo - 2013-10-16, 08:31

bahama_mama napisa³/a:



sorry kurwa, przyjebalem w jajo ale nie ze swojej winy choc klapsy od calego skladu sie naleza.. !! :) Na zjezdzie w 2o14 moge dostac za to nawet paskiem ze spodni Morfiego !


Morfi smiga w dresach bandyta jeden wiec co najwyzej moze Ci z gumy zapierdolic.

aimathead - 2013-10-16, 12:05

Ja s?ysza?em, ?e w ogrodniczkach, tak?e z wpierdolu nici :|
bahama_mama - 2013-10-16, 13:46

?ahahahahahahahahahahaha :D :D :D :tak: :ban: :ban: :ban:
Brutal_Demon - 2013-10-16, 13:47

?eby? si? nie zdziwi? jak wyjmie ten procesor co go sprzeda? nie mo?e, pewnie go nosi ze sob? wsz?dzie albo na szyi jak Frodo
KWB_Daras - 2013-10-16, 13:54

Srutal_Bemon napisa³/a:
?eby? si? nie zdziwi? jak wyjmie ten procesor co go sprzeda? nie mo?e, pewnie go nosi ze sob? wsz?dzie albo na szyi jak Frodo


Ju? go sprzeda? za pobraniem... My?la?em ?e ju? wszyscy wiedz?

aimathead - 2013-10-16, 15:45

No w?a?nie, za pobraniem. Czyli za moj? rad? a prowizji mi jeszcze morczit nie wyp?aci?. Miejcie na uwadze jaka to niewdzi?czna gadzina ;)
MOORFEUSZ - 2013-10-16, 16:13

Haha Brutal i co ?yso Ci? I w ogóle bahama nie jestem zadowolony z Twojego post?powania, zawiod?em si? na Tobie.
bahama_mama - 2013-10-16, 16:32

MOORFEUSZ napisa³/a:
Haha Brutal i co ?yso Ci? I w ogóle bahama nie jestem zadowolony z Twojego post?powania, zawiod?em si? na Tobie.


Kurwa, Morf wybacz - w prawdziwym meczu bym nie nawalil poza tym i sparow nie odpuszczam.. Roznica miedzy nami jest taka ze Ty jeszcze odrabiasz lekcje, piszesz sprawdziany i chodzisz do tablicy do odpowiedzi a ja musze zapierdalac w realnym swiecie na dosyc wysokiej pozycji i nie moge ot tak powiedziec dla swoich szefow - 'pierdole, nie ide bo mam spara w bf'a' ! ;)

ps, polozylem sie spac 20 minut temu i telefon ze potrzebuja najlepszych ludzi na dzis zeby troche powlazic w dupe dla szefow z UK a ze ja mam dobrego skilla w lizaniu dupy bez rocila to biora mnie chujki wszedzie i zawsze.. :help: :help: :help: :help: :help: :help:

KWB_Daras - 2013-10-16, 16:45

dzi? ci? te? niema?
mam organizowa? zast?pstwo czy jak?

joksikPDG - 2013-10-16, 20:07

bahama_mama napisa³/a:

Ja na 1oo% - swoja droga mysle ze wstepnie wyjsciowa 3 juz jest na kazde spotkanie z racji zgrania, skilla, checi do gry. Mam tu na mysli

- morfi
- daras
- bahama


2 mecze i 2 nieobecno?ci - jeb?em :D :D:D

Brutal_Demon - 2013-10-16, 20:54

Stanowisko tak wysokie, tyle uszanowania, takie grube ryby.
bahama_mama - 2013-10-16, 21:18

Joksik nie podniecaj sie tak bo wypiekow dostaniesz :o :ban:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group