To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Skargi i Zażalenia - poglos

19seflik64 - 2009-09-08, 13:38
Temat postu: poglos
mam tako sprawe czy ktos moze wiem co mam zrobic jezeli wchodze na ts i mam co chwile poglos...

Z GORNY THX

CapoSVD - 2009-09-08, 16:01

po 1 sprawd? swoj sprz?t ( podociskane kabelki itp.)

Spr?buj TS'a w??czy? jeszcze przed innymi programami ( ja gdy BF2 w??czam pierwszego wszyscy krzycz? zebym naprawi? mikrofon) Albo go poprostu przeinstaluj

Je?li masz mikrofon z gornych p??ek i masz do niego sterowniki to sproboj wszystko usun?? w pi*du i przeinstalowa?. Je?li nie pomo?e warto zainwestowa? w n?wk?

Hmm... Jak to wogole nie zadzia?a to mo?e formacik... :/ :?: :roll:

Andrew - 2009-09-08, 17:01

s?ownictwo!!!!!!!!!!
CapoSVD - 2009-09-08, 17:03

Andrew napisał/a:
s?ownictwo!!!!!!!!!!


Oj przepraszam andrzejku zaraz wszystko poprawie lub zacenzuruje ale niektore s?owa to cytaty :P ;)

matiax - 2009-09-08, 20:29

pog?os sie robo cz?sto jak za g?o?no masz suwak output volume w zak?adce settings - sound input output settings w tSie. Ja mam np na pierwszej kresce po im wy?ej tym g?o?niej i robi mi sie pog?os

No chyba ?e pog?os w stylu echo ;) to co m?wisz zaraz s?yszysz w swoich s?uchawkach co jest bardzo denerwuj?ce ;) - wtedy trzeba zrobi? wycisz w opcjach regulacji g?o?no?ci na ikonce g?o?no?ci ko?o zegara systemowego

CapoSVD - 2009-09-08, 22:24

Ja mia?em takie cu? ze inny s?ysz? siebie w g?o?nikach we wszystkich komunikatorach :/
PiTeRsOn - 2009-09-08, 23:15

masz podpowiedz ;) za inne biore oplaty ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group