To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

League of Legends - Best Ahri of EU / Bleblus

BleBlus - 2013-10-30, 22:50
Temat postu: Best Ahri of EU / Bleblus
Gram na tym samymy serwerze co wy .
Nick summonera: Best Ahri of Eu
Wiek: 13 ale znacie mnie zreszt? i wiecie jak jest .. :* <3
Jaki typ postaci preferujesz: Mid <333
Ulubione postacie: Ahri Leblanc
Jak d?ugo grasz: 3 lata
Headset: Wszystko jest jak powinno <3
Team Speak 3: Oczywi?cie przez tsa si? dowiedzia?em ?e mam szanse .. By dosta? si? do tej grupy .
Sk?d o nas si? dowiedzia?e?:To ju? jest d?uga opowie?? jestem i gram na waszych serwerach bf3 i gram z wszystkimi w lola od jakiego? roku . Dowiedzia?em si? o was od kolegi i tak ju? zosta?em .
Co? o sobie:Jestem ch?opakiem w gimnazjum . Interesuj? si? muzyk? mam swój zespó? mamy wiele sukcesów jak i w radiach jak i na scenie. W wolnym czasie spotykam si? z przyjació?mi a wieczorami gram sobie w waszym gronie . No i w ko?cu jestem królem gimbazy na waszym team spiku . Pozdrawiam i mam nadziej? , ?e moje podanie o rekrutacje zostanie pomy?lnie rozpatrzone . :oops:

Brutal_Demon - 2013-10-31, 00:11

Cytat:
Team Speak 3: Oczywi?cie przez tsa si? dowiedzia?em ?e mam szanse .. By dosta? si? do tej grupy .


OD KOGO?

BleBlus - 2013-10-31, 00:19

Od Lesia .
StoQroCia - 2013-10-31, 00:55

WoW

nameczyl sie troche z tym podaniem

Qba1818 - 2013-10-31, 08:20

Mi osobi?cie nie przeszkadza, wiadomo jest m?odszy i czasem cos palnie nie tak, ale ogólnie dobrze si? zachowuje ;) Z czasem mu przejdzie, jak dla mnie mo?na by mu da? szans?. Czekamy na reszt? opinii.
Spirit - 2013-10-31, 10:23

My?l? podobnie jak Kuba, jest du?o m?odszy, no ale póki co nie s?ysza?em ?adnych skarg. Tak?e czekam na reszt? opinii, bo my?l?, ?e jest to sytuacja, gdzie wszyscy musz? si? wypowiedzie? ;)
jajeczkoo - 2013-10-31, 12:25

Hmm to tu nie ma wymagan 18 lat? Wydawalo mi sie ze takie tylko osoby do klanu przyjmujemy.
Galandir - 2013-10-31, 13:50

Admin musi by? praworz?dny i surowy zarazem a tak?e wyrozumia?y i ?askawy. Co do wieku to nie mam zdania ale regulamin regulaminem?;)
MOORFEUSZ - 2013-10-31, 15:04

Te? nie mam ?adnych zastrze?e? co do Bleblusia, tylko troch? jego przedmutacyjny g?os mnie irituje.
BleBlus - 2013-10-31, 15:34
Temat postu: odp
Mój g?os jest w trakcie mutacji i niestety jest dziwny i irytuj?cy . Ale w przysz?o?ci b?dzie raczej spoko .
Brutal_Demon - 2013-10-31, 16:04

Galandir napisa³/a:
Admin musi by? praworz?dny i surowy zarazem a tak?e wyrozumia?y i ?askawy. Co do wieku to nie mam zdania ale regulamin regulaminem?;)


Regulamin regulaminem? a czyta?e? go wgl? wska? mi punkt z ograniczeniem wiekowym, tak jak Wodzu kiedy? powiedzia?, ka?da sekcja mo?e ustali? swoje wymagania wiekowe byleby dobrze si? prezentowa?a.

?eby nie by?o, nie jestem za BleBlusiem, ale wi?kszo?? zdecyduje, nie wkurwia mnie a? tak bardzo, ale swojego zdania si? trzymam.

NesteaDrinker - 2013-10-31, 16:28

Dla mnie ?aden problem, nie przeszkadza mi ani jego wiek, ani g?os.
lesiu825 - 2013-10-31, 16:29

Zostajesz przyj?ty na okres próbny, który b?dzie trwa? do dwóch tygodni.


A co do kryteriów, co do wieku to troch? jeste? m?odszy ale zachowujesz si? w porz?dku na naszym ts-ie, skarg na Ciebie nie by?o, grasz dobrze i ju? od d?u?szego czasu. Gdyby nie twój wiek to rekrutacja moim zdaniem na samym pocz?tku by?a by ju? rozstrzygni?ta. Zobaczymy jak przez te dwa tygodnie wszystko si? potoczy.


Ps. W sekcji LoL minimalny wiek kandydata to 16 lat. (To taka informacja dla cz?onków innych sekcji ni? League of Legends)

Pozdrawiam ?ycz? powodzenia.

Br0niu - 2013-10-31, 18:09

Jestem ZA. Gramy od d?u?szego czasu to nie powinno by? problemu.
Galandir - 2013-10-31, 19:18

Brutal_Demon napisa³/a:
Galandir napisa³/a:
Admin musi by? praworz?dny i surowy zarazem a tak?e wyrozumia?y i ?askawy. Co do wieku to nie mam zdania ale regulamin regulaminem?;)


Regulamin regulaminem? a czyta?e? go wgl? wska? mi punkt z ograniczeniem wiekowym, tak jak Wodzu kiedy? powiedzia?, ka?da sekcja mo?e ustali? swoje wymagania wiekowe byleby dobrze si? prezentowa?a.

?eby nie by?o, nie jestem za BleBlusiem, ale wi?kszo?? zdecyduje, nie wkurwia mnie a? tak bardzo, ale swojego zdania si? trzymam.


to prawda, macie racje panie Brutalny Demonie . Jak gracz b?dzie ?ebski i z polotem przy tym grzeczny to czimu niii ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group