To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

League of Legends - Best Ahri of EU / Bleblus

batar183 - 2013-11-04, 21:56

Spoko ju? kupi?em na szturm rekrutów under 10


Wojtass123 - 2013-11-04, 22:00

Do bfa jeszcze takich tylko brakuje. :D
Edit: Cholera, chcia?em Batarowi piwo za ten post postawi?, ale ju? si? nie da :(

Rampalt - 2013-11-04, 22:09

To nie mój dzia? ale jednak , po przeczytaniu
Spirit - 2013-11-04, 23:10

Po g??bszym zastanowieniu i przeczytaniu wszystkich komentarzy sk?aniam si? ku anulowaniu okresu rekrutacyjnego i zmieni? status na NEGATYWNY. W wymaganiach sekcji da?em wiek mi.n 16 lat i to ju? by?o dla mnie bezwzgl?dne minimum i nie wyobra?a?em sobie jeszcze mniejszego wieku. Dlatego te? Blebu?: mo?esz z nami gra? i siedzie? na ts, ale do sekcji LoL-a niestety si? nie dostajesz ze wzgl?du na niski wiek. Spróbuj za 2 lata.
jajeczkoo - 2013-11-05, 08:14

batar183 napisa³/a:
Spoko ju? kupi?em na szturm rekrutów under 10

Obrazek


Ja tez


Qba1818 - 2013-11-05, 08:52

Spirit napisa³/a:
Po g??bszym zastanowieniu i przeczytaniu wszystkich komentarzy sk?aniam si? ku anulowaniu okresu rekrutacyjnego i zmieni? status na NEGATYWNY. W wymaganiach sekcji da?em wiek mi.n 16 lat i to ju? by?o dla mnie bezwzgl?dne minimum i nie wyobra?a?em sobie jeszcze mniejszego wieku. Dlatego te? Blebu?: mo?esz z nami gra? i siedzie? na ts, ale do sekcji LoL-a niestety si? nie dostajesz ze wzgl?du na niski wiek. Spróbuj za 2 lata.


A ja chcia?bym powiedzie?, ?e sugerujesz si? komentarzami osób nie zwi?zanych z sekcj? lola, co jest wed?ug mnie ma?o obiektywne. Btw. taka sama sytuacja gdybym ja teraz zacz?? wypowiada? si? na temat rekrutów z sekcji Bf 4, a nawet go nie mam albo sekcji Crysis 3, która nie istnieje....

Orenos - 2013-11-05, 10:16

Sekcja Crysis 3 istnieje, to nie mit.Widzia?em j? na w?asne oczy!
Qba1818 - 2013-11-05, 11:16

Orenos napisa³/a:
Sekcja Crysis 3 istnieje, to nie mit.Widzia?em j? na w?asne oczy!


Taaa i jest pod dowództwem klanu "Moc or?a" ;D

batar183 - 2013-11-05, 11:44

Wypowiadam si? na zasadzie ca?okszta?tu PTT, nie patrze teraz co to za sekcja.

Patrze i widz? 13-k?

Qba1818 - 2013-11-05, 12:12

batar183 napisa³/a:
Wypowiadam si? na zasadzie ca?okszta?tu PTT, nie patrze teraz co to za sekcja.

Patrze i widz? 13-k?


Oczywi?cie masz racj?, tylko, ?e granice wiekowe zosta?y stworzone, ?eby broni? si? przed dzieciarni? która gada od rzeczy, robi syf itp. itd. (morfeusz i tak jest w klanie -.-) a ten m?odzik nie jest taki z?y, zachowuje si? ca?kiem w porz?dku, czego nie mo?na powiedzie? o wi?kszo?ci naszych klanowiczy, którzy pono? dokuczaj? mu jak wejdzie na kana? Bf'a i chce pogra?, przypominam, ?e ts jest otwarty dla wszystkich i bez wzgl?du na wiek ka?dy powinien by? traktowany tak jak na to zas?uguje, a nie gnojony za to, ?e ma 13 lat.

jajeczkoo - 2013-11-05, 12:56

Nie no nie robmy sobie jaj, na ts rozmawiamy o roznych rzeczach i jakos srednio mi sie widzi dyskutowac z 13 latkiem jak rowniez mam srednia ochote zeby sluchal 13-sto latek nie zawsze o grzecznych tematach. Kiedys byla afera jak napisalem ze ktos sie wypowiada na temat sekcji b3 pomimo ze w niej nie gra , zostalem upomniany ze klan ptt to nie tylko bf3 i kazdy klanowicz ma prawo wypowiadac sie w temacie. Korzystam z tego przywileju i jestem zajebiscie na nie.

ps//na zlot przyjedzie z rodzicami?

Br0niu - 2013-11-05, 13:47

Zastanawiam si? o co my si? tutaj k?ócimy. O prawo 13-latka do grania z nami czy o ikonk? na TS...
Qba1818 - 2013-11-05, 14:18

Ok, temat do zamkni?cia, mo?esz gra? pod tagiem PTTg, zg?o? si? na rekrutacj? po uko?czeniu 16 lat.
lesiu825 - 2013-11-05, 16:56

Po przeanalizowaniu wypowiedzi Klanowiczów zamykam rekrutacj?, zg?o? si? na rekrutacj? jak osi?gniesz wymagany wiek.

Zapraszam do wspólnej gry.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group