To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Nasze Serwery - 64 CONQUEST !!! | Gameservers

qoobeq - 2013-11-04, 08:38
Temat postu: 64 CONQUEST !!! | Gameservers
Jak chyba wszyscy zauwa?yli?cie nasza nowa 64-ka sypie si? jak t?pa szesnastolatka. Lagi znikaj? przy ograniczeniu slotów do 48.

Support z GS w odpowiedzi na moje marudzenie napisa? co? takiego:

Cytat:
We have been trying a different hardware configuration in other locations, which other high slot servers have reported an improvement in performance with. We can set up a demo server on your account that will run for 3 days that you can use to see if that makes a difference. We do not have this hardware configuration in our Poland location, so we would need to relocate the server to either Frankfurt or Moscow for the test.

If this something you would be interested in trying out?


Czyli pokrótce:
Serwer w PL maj? s?aby i mog? nas przerzuci? do Germanii lub na Wschód, ?eby przez kilka dni testowa? inn? maszyn?. Co robimy Panowie?

N3SC - 2013-11-04, 08:43

Ja jestem za Niemcami, pingi mniejsze ich serwery si? nie sypi?.
Harakiri - 2013-11-04, 08:47

Jestem za, pogramy przez kilka dni na testowej maszynie i zobaczymy czy b?dzie poprawa.

Je?eli tak to przeniesiemy si? na sta?e.

jajeczkoo - 2013-11-04, 09:20

Decyzja jest tylko sluszna i jedna czyli germany, u tych lajz nic nie laguja serwery.
x_elll_x - 2013-11-04, 09:44

Wybieram mniejsze z?o: germa?cy.
Luk - 2013-11-04, 10:38

Jak to zwykle bywa trzeba opu?ci? swój kraj i i?? w stron? Niemiec.
Apostata - 2013-11-04, 11:44

Dodatkowa sprawa techniczna odno?nie konfiguracji. Serwer type "Official" nie dopuszcza m.in, kickowania, przestawiania graczy (balancer), itd - dlatego tylko kickowanie punkbusterem dzia?a/dzia?a?o.

Przy ustaweniu "Ranked" dzia?a wszystko, dzi?ki czemu plugin MULTIbalancer te?.

Parametr "vars.gameModeCounter" zmienia preset z "Normal" na "Custom" (pewnie to naprawi? w przysz?o?ci). Tylko ma?o kto wchodzi na serwery inne ni? normal bo takie domy?lnie ustawia wyszukiwarka w battlelogu.

EDIT:
Je?eli w konfigu zostawimy defaultowe 100% tickets i po restarcie zmienimy r?cznie t? warto?? przez procona to preset zostaje "Normal" :) ... tylko trzeba to robi? z ?apy po ka?dym restarcie serwera.

sweep - 2013-11-04, 14:08

?eby emigrowa? do innego kraju ju? nawet w grze... Co za cholerne czasy!

:D

Wojtass123 - 2013-11-04, 16:24

Jestem za przeniesieniem.
Apostata - 2013-11-04, 17:00

Qoobeq wkleil, ?e mog? nam utworzy? nowy - testowy serwer na 3 dni, aby zobaczy? czy hosting niemiecki na mocniejszych maszynach b?dzie stabilniejszy. Dopiero po testowaniu b?dzie podejmowanie decyzji o przeniesieniu.
qoobeq - 2013-11-04, 22:56

http://battlelog.battlefi...ameServers-com/

Wrzu?cie info w razie lagów.

sweep - 2013-11-05, 14:57

Trza b?dzie go wpierw zape?ni? :D
KnockOut - 2013-11-05, 22:41

daj qoobeq ,, tt ''z du?ej :P
qoobeq - 2013-11-08, 03:57

No wi?c mamy serwer we Frankfurcie, na Battlelogu podaje lokalizacj? Polska, a jak wygooglujesz IP to wyjdzie Ci Fili w Junajted Stejts. I we? si? tu kurde po?ap.
jajeczkoo - 2013-11-08, 08:29

qoobeq napisa³/a:
No wi?c mamy serwer we Frankfurcie, na Battlelogu podaje lokalizacj? Polska, a jak wygooglujesz IP to wyjdzie Ci Fili w Junajted Stejts. I we? si? tu kurde po?ap.


To taka zmylka dla ddosow :D .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group