To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 2 - Sok??

Polskisokol - 2009-10-01, 23:42
Temat postu: Sok??
NICK: polski.sokol92

WIEK: 17 lat

ULUBIONA KLASA: Mechanik/ Snajper

ULUBIONY POJAZD/POJAZDY:Czo?g

ULUBIONA BRO?/BRONIE: Snajperka

JAK DLUGO GRASZ: 4 lata z przerwami

KILKA S??W DLACZEGO CHCESZ DO NAS DOJ??: Klan si? posypa?, ja wracam po dw?ch latach zn?w do gry i uwa?am, ?e wst?pienie do klanu to dobra decyzja trzeba go odbudowa? i trzeba pokrzepi? ?wie?? krwi?. Czuje si? jednym z ojc?w tego klanu po tak d?ugim czasie cz?onkostwa. Mam nadzieje ,?e moja rekrutacja przeb?dzie pomy?lnie. Wale to co si? dzia?o pod moj? nieobecno?? to co si? dzia?o jak by?em warto wspomina? a to co b?dzie to b?d? m?g? zmieni? je?li b?dzie ?le. :)

Brutal_Demon - 2009-10-02, 00:48

Jestem na NIE





;p ?artuje, jasne ja nie mam nic przeciwko tylko ciekaw jestem kto Ci? oficjalnie przyjmie, bo Pitera nie ma a wodzu si? nie odzywa

matiax - 2009-10-02, 00:52

By?y CL zostaje rekrutem - hehehehe
Spox klan jest otwarty na stare i nowe g?by (byle w miar? ?adne ;) )
Co do rekrutacji to na razie w klanie jest wi?cej szar? ni? trep?w wi?c jeden trep wi?cej o 50% podnosi liczebno?? klanu hehehehehe

Do zobaczenia na TSie i serwerkach

Wodzu - 2009-10-03, 10:56

Witam Soko?a my?l? ?e w tym przypadku rekrutacja jest tylko formalno?ci? i nie ma potrzeby by przeprowadza? tu okres testowy.Znamy si? kup? czasu stary druhu, witamy z powrotem w szeregach.
Polskisokol - 2009-10-03, 14:42

Dzi?kuj?, zdaje sobie spraw? ,?e czeka nas du?o pracy i czasu ogarni?cie tego burdelu bo inaczej nazwa? tego nie mo?na ale ten klan ma moje ca?kowite poparcie i zrobi? co w mojej mocy by go odbudowa? i ustabilizowa
matiax - 2009-10-03, 16:15

Ja tak?e witam w szeregach ;)

Spoko burdelu nie ma bo juz po burdach i burdelu ;) teraz spokojny czas na odbudowanie szereg?w i ?ycie klanowe na TSie

Tester - 2009-10-04, 01:43

Nie ma to jak na starych ?mieciach co sok?? ?:D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group