To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Banicja - ban

Mesneey - 2013-11-25, 16:59
Temat postu: ban
heja :) . Wczoraj dosta?em banika za ''baserape'' od ''papucie'' , zestrzeli?em go nawet nie wiedzia?em ?e na respie , po za tym rusza? sie , nie afkowal.No ale có? przepraszam za to , i jak mo?na prosze o odbanowanie :)
b4son - 2013-11-25, 17:36

Z tego co wiem to mimo tego ?e dru?yna mia?a przej?te punkty wali?e? na respa, to czy kto? gra czy jest afk nie ma znaczenia - baserape to baserape. Papu? da? bana to pro? go o wybaczenie ;)
Mesneey - 2013-11-25, 18:06

ok :)
bahama_mama - 2013-11-25, 18:30

Wydaje mi sie ze zwykle zwrocenie uwagi badz kick bylby bardziej sprawiedliwym wyjsciem chyba ze nie bylo to raz czy dwa z Twojej strony ;)
Mesneey - 2013-11-25, 19:21

bodaj?e pierwszy raz. Te? mi sie tak wydaje.. nie odrazu ban.
jajeczkoo - 2013-11-25, 19:44
Temat postu: Re: ban
Mesneey napisa³/a:
heja :) . Wczoraj dosta?em banika za ''baserape'' od ''papucie'' , zestrzeli?em go nawet nie wiedzia?em ?e na respie , po za tym rusza? sie , nie afkowal.No ale có? przepraszam za to , i jak mo?na prosze o odbanowanie :)


Zaden to argument ze sie ruszal, resp to resp dopoki ktos z respa nie wali do Ciebie nie mozesz Ty walic w niego prosta zasada no chyba ze przejales wszystkie punkty i nie ma co robic na serwie wtedy zasada basrapu nie obowiazuje. Ban sciagniety warunkowo, zobacze ze znow mierzysz w respa bedzie kara :D .

ra131313 - 2013-11-25, 20:06
Temat postu: Re: ban
rwij_papucie napisa³/a:
Mesneey napisa³/a:
heja :) . Wczoraj dosta?em banika za ''baserape'' od ''papucie'' , zestrzeli?em go nawet nie wiedzia?em ?e na respie , po za tym rusza? sie , nie afkowal.No ale có? przepraszam za to , i jak mo?na prosze o odbanowanie :)


Zaden to argument ze sie ruszal, resp to resp dopoki ktos z respa nie wali do Ciebie nie mozesz Ty walic w niego prosta zasada no chyba ze przejales wszystkie punkty i nie ma co robic na serwie wtedy zasada basrapu nie obowiazuje. Ban sciagniety warunkowo, zobacze ze znow mierzysz w respa bedzie kara :D .


dok?adnie, na przysz?o?? je?li kto? zacznie do ciebie wali? z respa np. PLOT mo?esz odpowiedzie? ogniem ,wtedy i tylko wtedy gdy kto? zaczepi cie pierwszy ze swojego respa wtedy mo?esz odpowiedzie? ogniem xd. tak? ot zasade przyje?o si? stosowa?

x_elll_x - 2013-11-25, 22:15

Jestem jednak za banem... ewidentny aimbot!
Mesneey - 2013-11-25, 22:40

x_elll_x napisa³/a:
Jestem jednak za banem... ewidentny aimbot!
?oo hehe. Wy?lij na pb ss i b?dzie po sprawie :o jak tak twierdzisz :> ? czy tam nagraj nie wiem co .

[ Dodano: 2013-11-25, 22:50 ]
ra131313 napisa³/a:
rwij_papucie napisa³/a:
Mesneey napisa³/a:
heja :) . Wczoraj dosta?em banika za ''baserape'' od ''papucie'' , zestrzeli?em go nawet nie wiedzia?em ?e na respie , po za tym rusza? sie , nie afkowal.No ale có? przepraszam za to , i jak mo?na prosze o odbanowanie :)


Zaden to argument ze sie ruszal, resp to resp dopoki ktos z respa nie wali do Ciebie nie mozesz Ty walic w niego prosta zasada no chyba ze przejales wszystkie punkty i nie ma co robic na serwie wtedy zasada basrapu nie obowiazuje. Ban sciagniety warunkowo, zobacze ze znow mierzysz w respa bedzie kara :D .


dok?adnie, na przysz?o?? je?li kto? zacznie do ciebie wali? z respa np. PLOT mo?esz odpowiedzie? ogniem ,wtedy i tylko wtedy gdy kto? zaczepi cie pierwszy ze swojego respa wtedy mo?esz odpowiedzie? ogniem xd. tak? ot zasade przyje?o si? stosowa?
ok zapami?tam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group