To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Pomoc Techniczna - Kradze¿ konta origin!

Luk - 2013-11-30, 17:21
Temat postu: Kradze¿ konta origin!
Panowie ku przestrodze ostrzegam was by?cie dobrze zabezpieczyli swoje konta origin i tym podobne.

Kto? w?ama? mi si? na konto i mi je bezczelnie ukrad?... Na pocz?tku nie moglem si? zalogowa?, wi?c pomy?la?em ?e has?a nie pami?tam no i jak je chcia?em odzyska? to pokaza?o mi si? ?e mój adres e-mail nie istnieje. No to wpisa?em login swojego ?o?nierza, by upewni? si? czy konto w ogóle istnieje i okaza?o si? ?e mail poszed?, ale nie do mnie tylko do z?odzieja... Przez chwile nie wiedzia?em co zrobi?, ale wszed?em na t? stron? i wybra?em zaloguj za pomoc? konta facebook i dzi?ki temu zalogowa?em si? na konto origin na ich stronie internetowej. Od razu zmieni?em mail z jakiego? hotmail.com na swój w?asny, ale has?a nie moglem zmieni?, bo musia?em wpisa? stare, które zna? tylko z?odziej... Tak wi?c musia?em otworzy? aplikacje origin i wybra? opcje przypomnienia has?a. Na szcz??cie mail tym razem dotar? do mnie i od razu zmieni?em has?o oraz ustawi?em weryfikacje urz?dze? przez, które b?d? si? logowa? na swoje konto i wam tez polecam to zrobi?.

Nie mam poj?cia jak komu? uda?o si? przyw?aszczy? sobie moje konto, ale osoba ta widocznie by?a zbyt g?upia, by na dobre to konto przej??... Tak?e na wszelki wypadek powi??cie swoje konta fb i psn z origin, by potem ?atwo odzyska? swoje konto bez dzwonienia do ea.

Zapomnia?em sobie spisa? adres e-mail z?odzieja, a wtedy móg?bym t? spraw? zg?osi? do ea i za?atwi? na dobre tego cwaniaczka...

qoobeq - 2013-11-30, 17:38

Dzi?ki.

Swoj? drog?, to chyba zdarza si? to do?? cz?sto. Kilka tygodni temu, jeden z moich znajomych napisa? ?aman? angielszczyzn?, ?e w?a?nie dosta? to konto i czy przypadkiem nie wiem czego? o poprzednim w?a?cicielu, bo chcia?by si? dowiedzie? tego i owego.

b4son - 2013-11-30, 17:48

Dzi?ki, ju? sobie ustawi?em.

Dla tych co nie wiedz? gdzie to jest:
Origin>Konto i prywatno??>Bezpiecze?stwo>Weryfikacja logowania.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group