To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Archiwum PTT - STAR WARS: The Old Republic - 2014

Brutal_Demon - 2013-12-11, 14:16
Temat postu: STAR WARS: The Old Republic - 2014
Po rozmowie z Orenosem otwieram nowy temat, mo?e kto? si? skusi na STAR WARS: The Old Republic.

Je?li spe?niasz jeden z poni?szych punktów ta gra jest dla Ciebie, ?ci?gaj gr?!
- Gra?e? i podoba?a Ci si? gra STAR WARS: Knights of The Old Republic (lub cz??? druga)
- Lubisz universum STAR WARS.

Jak wiadomo jest to MMO, czyli craftingi, przedmioty, loot, questy, instancje, wszystko to co zawiera MMO, tyle, ?e w ?wiecie STAR WARS, który jest naprawd? doskonale stworzony, dopracowany, ?cie?ek dialogowych jest w chuj, poniewa? w odró?nieniu od wi?kszo?ci MMO, tutejsze dialogi wygl?daj? jak w Mass Effect lub Wied?minie, wiecie o co chodzi (masz te? cz?sto mo?liwo?? wyboru, który wp?ywa na to jak sko?czy si? dana misja).

* Dwie strony czyli Republika i Imperium, obie maj? do wyboru 4 klasy, w ka?dej mo?na wybra? jedn? z dwóch specjalizacji.
* Obecnie ?wiat SW:TOR liczy 20 PLANET! (nie licz?c operacji, flashpointów, warzonów)
* W ostatnim patchu doszed? tryb bitw w kosmosie, wygl?da to jak War Thunder lub World of Warplanes tyle ?e Universum SW.

Mamy gildie po stronie Imperium jak i po stronie Republiki.

Kiedy? gra?o nas nawet sporo, co wida? na poni?szym filmie :D
Czyli w skrócie od 1 do 50 lvl'a :D w ?rodku filmu wida? ile nas gra?o.


Obecnie gram Ja - Brutal, Orenos, Spirit i Tyrion z tego co mi si? wydaj?.

Je?li chodzi o cen? gry, jest FREE TO PLAY, ale oczywi?cie mo?na kupowa? subskrypcje czyli premium, któr? najlepiej opisz? w sposób taki - subskrypcja jest taka jakby? kupowa? pe?n? gr? ze wszystkimi potrzebnymi elementami, a Free to play, to taki jakby okres próbny. Jest to PIERWSZA gra do, której kupi?em premium (bo zawsze by?em przeciwko)

Cena: z?otówka na dzie? - na to wychodzi.
Masz dwie metody p?atno?ci, co miesi?c 29.99 (subksrypcja ci?g?a - mo?esz przerwa? kiedy chcesz) lub metoda - któr? ja zawsze wybieram - 59z? za 2 miechy suba, jednorazowo, pó?niej mo?esz znowu kupi? kremium lub zosta? w trybie "weterana" - lepsze opcje ni? free to play.

ORENOS PROSZ? CI? ?EBY? DOK?ADNIE WYPISA? W TYM TEMACIE AKTUALNE RÓ?NICE MI?DZY FREE TO PLAY A SUBEM

OSOBY KTÓRE NIE S? ZAINTERESOWANE TEMATEM MAJ? SI? NIE WYPOWIADA?, w przeciwnym wypadku WARN.

P.S Inny filmik z world bossem

Spirit - 2013-12-11, 16:23

Jak najbardziej polecam. Wed?ug mnie jest to obecnie najlepsze MMO z tego wzgl?du, ?e gra?em w wiele tego typu gier i przewa?nie ok. 30 lvl ko?czy?em, bo ju? tak mnie gra nudzi?a. W The Old Republic w?a?nie ko?cz? posta? ( mam 52 lvl, gdzie max to 55 ) i ju? zamierzam stworzy? nowe postaci ( planuj? przej?c wszystkimi postaciami, czyli 6 ). Co miesi?c regularnie wydaj? pieni?dze na subskrypcje i uwierzcie mi, naprawd? warto ;)
ra131313 - 2013-12-11, 17:42

zaciekawi?o mnie : W ostatnim patchu doszed? tryb bitw w kosmosie, wygl?da to jak War Thunder lub World of Warplanes tyle ?e Universum SW.
Mam pytanie s? du?e ograniczenia je?li sie nie kupuje premium? Od dawna sie interesowa?em t? gr?(czyli czy gra? czy nie) ale wiele osób mówi?o ?e jednak jest nastawiona na kase i ci??ko co? osi?gn?? w ramach free to play. to jak to jest panowie ? premium i op?ata co mieszi?czna jest nieodzowna?

Orenos - 2013-12-11, 17:44

ra131313 napisa³/a:
zaciekawi?o mnie : W ostatnim patchu doszed? tryb bitw w kosmosie, wygl?da to jak War Thunder lub World of Warplanes tyle ?e Universum SW.
Mam pytanie s? du?e ograniczenia je?li sie nie kupuje premium? Od dawna sie interesowa?em t? gr?(czyli czy gra? czy nie) ale wiele osób mówi?o ?e jednak jest nastawiona na kase i ci??ko co? osi?gn?? w ramach free to play. to jak to jest panowie ? premium i op?ata co mieszi?czna jest nieodzowna?


Jest wskazana, nied?ugo wypisz? aktualne ró?nice mi?dzy subem a f2p.

sweep - 2013-12-11, 18:25

Otó? je?li liczycie na ten sam poziom gry we F2P co przy subie to lepiej znajd?cie sobie co? lepszego do roboty. Max 20-30lvl to koniec przygody chyba ?e jest si? masochist?, pami?tam jak ja jeszcze na f2p gra?em i bodaj na 19-20 lvlu m?czy?y mnie mentalnie te ograniczenia i w ko?cu kupi?em 2 miechy suba z których by?em zadowolony (pó?niej przesta?em ju? gra? bo kas? na co? innego potrzebowa?em, a teraz to mam i D3 i GW2 i jako? tak do SWTORa nie czuje potrzeby powrotu... no mo?e jak udost?pni? za darmo dodatek dla f2p :P ).

Je?li jednak chce kto? spróbowa? swoich si? to polecam jednak zaopatrzy? si? w tego suba chocia?by na miesi?c, który spokojnie wystarczy ?eby wymaxowa? przynajmniej jedn? posta?. Fabu?a to sama przyjemno??, grywalno?? - zno?na na f2p (do czasu), a po zaopatrzeniu si? w suba jest o niebo lepiej.

PS. Nie chce kto? mo?e 1000 cartel coinsów za 1 miech suba? xP

Spirit - 2013-12-11, 18:47

Tzn moim zdaniem to koszt subskrybcji jest i tak za niski, bo gra jest ?wietna po prostu. Moim zdaniem powinno kosztowa? 50 z? za miesi?c, a tu tylko 30 z? co naprawd? daje wiele.
Brutal_Demon - 2013-12-11, 18:50

Sweep, dodatek ju? chyba jest dla F2P, ale jestem pewien ?e dla weteranów (tych co raz mieli suba) jest na 100%
sweep - 2013-12-11, 20:20

Na forach napisali ?e dost?pne jest tylko dla osób z subem, ale zlukam sobie jeszcze kiedy tak z ciekawo?ci.
Orenos - 2013-12-24, 23:32

Najwi?ksza ró?nica mi?dzy F2P ,a subskrypcj?- subskrybenci dostaj? dodatek Rise of the Hutt Cartel oraz wczesny dost?p do najnowszego dodatku Galactic Starfighter.Jednym s?owem- warto.Chocia?by kupi? suba na miesi?c, wypróbowa?.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group