To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield - 20.12.2013

KWB_Daras - 2013-12-20, 00:29
Temat postu: 20.12.2013
~~ Brak planów, zbiórka 19:30 to mo?e jak? lig? ciepniem
oyci3c - 2013-12-20, 02:06

Albo zebra? ok. 10 osób i zrobi? prawdziwy team, który najpierw posparuje i si? ogra.
Pytanie z pocz?tku - gdzie idziemy? To powinno by? znane na ka?dej mapie ka?dej osobie oraz zmiennikowi tej osoby.
Nie poci?gniecie daleko jad?c na fixed 5 os oraz mieszaj?c si? po mapie czy wyk?ócaj?c "nie ja sam kurwa id? na A Wy w 4 na C".
Nie to, ?e si? wtr?cam i wym?drzam ale ja w CTF gra?em ligowe mecze jak niektórzy robili kloce w pieluchy:) Troch? profesjonalizmu Panowie.

KWB_Daras - 2013-12-20, 10:57

oyci3c napisa³/a:
Albo zebra? ok. 10 osób i zrobi? prawdziwy team, który najpierw posparuje i si? ogra.
Pytanie z pocz?tku - gdzie idziemy? To powinno by? znane na ka?dej mapie ka?dej osobie oraz zmiennikowi tej osoby.
Nie poci?gniecie daleko jad?c na fixed 5 os oraz mieszaj?c si? po mapie czy wyk?ócaj?c "nie ja sam kurwa id? na A Wy w 4 na C".
Nie to, ?e si? wtr?cam i wym?drzam ale ja w CTF gra?em ligowe mecze jak niektórzy robili kloce w pieluchy:) Troch? profesjonalizmu Panowie.


To teraz ty bedziesz robil kloce w pieluchy a my bedziemy grac. Sorry nie moglem sie powstrzymac :D . 10os to duzo za duzo. Optymalnie jest zlota 5 + 1 rezerwa ale czasem sie zlozy ze niebedzie 2 a wtedy jest lapanka. Co do ustawien na mapie wszyscy wszystko wiedza ale jestesmy na etapie testow co by bylo gdyby...

Qoobeq i Knockout wpadnijcie dzis na 18.

oyci3c - 2013-12-20, 11:03

No skoro twierdzisz, ?e 10 os tu du?o z du?o to hf:)
Apostata - 2013-12-20, 12:10

Niezale?nie od meczy mo?na dzisiaj zebra? 10 osób i zrobi? na kilku mapach symulacj? respów coby taktyk? poprawi?.

Np:
Mamy przej?te A+B, stoimy na tych flagach. Przeciwnik ma przej?te C. Czy zawsze (dajmy 20 kills) b?dzie resp wroga na C czy random psikus na A/B.


Wiadomo, ?e w momencie jak mamy 3 flagi, przeciwny team respi randomowo.

bahama_mama - 2013-12-20, 17:14

caly ten syf z random spawnami wzial sie z tego ze dzieciaki plakaly bo nie mogly wyjsc z respa w bf3. Caly placz o m16 spowodowal ze nie ma tego w bf4. Jest natomiast ace23 czy jak ta bron sie nazywa i placza ze tez jest zle.

Random spawny maja o tyle zalete ze gra jest nieprzewidywalna aczkolwiek mozna to ogarnac. Wystarczy poczytac fora, wypowiedzi ludzie a wszystko maja opatentowane tak ze nie musicie siedziec na serwie i sprawdzac co i jak.

Z drugiej strony wlasnie taki sposob jest najlepszy na bycie jednym z lepszych badz najlepszym. Barcelona nie patrzyla jak inni graja tylko grala swoje i byli mistrzami przez ponad 5 lat.

Od siebie moge poradzic ze trzeba duzo samemu po mapie biegac, sprawdzac gdzie mozna sie przyczaic, gdzie sie najlepiej ustawic, wyczuc jedna bron i jak najwiecej tylko nia grac. Kolejna rzecz ze polecam samemu wystrzelac kilka tysiecy pociskow w pusta sciane zeby opanowac recoil i celnosc.

qoobeq - 2013-12-20, 20:25

Daras jak potrzebujesz mnie tego samego dnia to puszczaj PW. Jak jestem w ci?gu pracuj?cym, cz?sto o 10 tn? komara. Dzisiaj dymam ostatni?, od jutra atakuj?.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group