To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Media - South Park - The Stick of Truth

MoonCrash - 2014-03-05, 22:11
Temat postu: South Park - The Stick of Truth
:D MUNKRUSZ TIWI! ;p
Eh i musialem skleja? za pomoca jakiego? gownianego darmowego programu bo SV odmowil pos?uszenstwa;/

x_elll_x - 2014-03-05, 22:39

"Siema to jest So? Park...." :D
Brutal_Demon - 2014-03-05, 22:50

Dobrze Moon, nagrywaj filmy, nagraj jeszcze par? i wymienimy sie w polecanych
MoonCrash - 2014-03-05, 22:54

jak juz co? to solt:P

Z tym jedym odcinkiem dzisiaj sie caly dziej jebalem, napierw nagralem okazalo sie ze sv nie otwiera pliku konwertowanego jednym kodekiem, potem sony vegas mi se zjebal jak nagralem 2gi raz. pozniej wrzucilem filmik 22 min i nie wiedzialem ?e yt ma jakies gowniane ograniczenia na darmowym koncie do 15 min:P i znów ci?? w programie i znów wrzuca? na yt..eh:P

[ Dodano: 2014-03-05, 23:01 ]
munkrusz i jego szybkie pisanie wlasnego nicku:D hehe]


ra131313 - 2014-03-06, 16:25

MoonCrash napisa³/a:
jak juz co? to solt:P

Z tym jedym odcinkiem dzisiaj sie caly dziej jebalem, napierw nagralem okazalo sie ze sv nie otwiera pliku konwertowanego jednym kodekiem, potem sony vegas mi se zjebal jak nagralem 2gi raz. pozniej wrzucilem filmik 22 min i nie wiedzialem ?e yt ma jakies gowniane ograniczenia na darmowym koncie do 15 min:P i znów ci?? w programie i znów wrzuca? na yt..eh:P

[ Dodano: 2014-03-05, 23:01 ]
munkrusz i jego szybkie pisanie wlasnego nicku:D hehe]

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/8hBeCjzsCL4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


podajesz numer telefonu dostajesz sms z kodem wpisujesz na youtube i wrzucasz ponad 15 minutowe nagrania bez problemu tak na marginesie :)

MoonCrash - 2014-03-06, 17:10

Ok tylko mi jeszcze napisz gdzie na yt trzeba wejsc by dostac ten kod:P

Komu? wogole sie podoba to co nagrywam? bo nie wiem czy mam wrzuca? dalsze cz??ci gdy? poniewa? w tej grze jest maly problem z save game:P

ra131313 - 2014-03-06, 20:11

MoonCrash napisa³/a:
Ok tylko mi jeszcze napisz gdzie na yt trzeba wejsc by dostac ten kod:P

Komu? wogole sie podoba to co nagrywam? bo nie wiem czy mam wrzuca? dalsze cz??ci gdy? poniewa? w tej grze jest maly problem z save game:P


pod??aj za instrukcjami gdy wrzucasz ponad 15 minutowy film po prostu youtube bedzie sie plu? ?e film za du?y i potrzebna weryfikacja konta czy co? takiego, potwierdzasz i tam w kolejnych krokach wybierasz weryfikacje sms podajesz numer tel. dostajesz esa z kodem który wklepujesz w rubryke tyle. :) nagrywaj nagrywaj PTT television musi by?

MoonCrash - 2014-03-06, 20:55

To znow musze wrzucic plik i czekac 2h?;D nie wie ktos gdzie tam mozna to zrobic bez wrzucania wiekszego pliku ponownie?:P
MOORFEUSZ - 2014-03-06, 21:10

Munkrusz -,-

Wchodzisz w "prze?lij" i na dole masz "zwi?ksz swój limit"

MoonCrash - 2014-03-06, 23:12

Dzieki morfi:D to sie nazywa konkretna odpowiedz:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group