To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Media - Elll Channel

x_elll_x - 2014-03-11, 10:38
Temat postu: Elll Channel
Panowie, powoli i nie?mia?o rozpoczynam wielk? holly... a nie jutjubow? i t?iczow? karier?. Na razie testowo, mam nadziej? ?e rozwinie si? to w co? ciekawego :)


jajeczkoo - 2014-03-11, 11:27

Ja pierdole kolejny fluorek co nie umie grac a kreci. Najpierw sie skilla podciaga do fragmovie.
x_elll_x - 2014-03-11, 11:46

rwij_papucie napisa³/a:
Ja pierdole kolejny fluorek co nie umie grac a kreci. Najpierw sie skilla podciaga do fragmovie.


Ja pierdole kolejny ?eton co nie do ko?ca zna temat a si? wypowiada. Najpierw ?askawie zorientuj si? a pó?niej wypowiadaj.

aimathead - 2014-03-11, 11:47

Papu? jeszcze nie wiesz w jakie "bendzie grau gry" a ju? zjeba? :P

Musisz te? uwa?a?, ?eby nie wygry?? brutala z interesu

x_elll_x - 2014-03-11, 11:52

aimathead napisa³/a:
Papu? jeszcze nie wiesz w jakie "bendzie grau gry" a ju? zjeba? :P

Musisz te? uwa?a?, ?eby nie wygry?? brutala z interesu


Tak... to jest mój CEL muahahha... wygryz? Brutala z interesu fragpodnietami z bf19 muahahahaha.

A tak na powa?nie planowane gry to:

- DayZ SA
- Diablo 3 SoR
- Space Engineers
- ...

Lista Otwarta

jajeczkoo - 2014-03-11, 12:03

x_elll_x napisa³/a:
rwij_papucie napisa³/a:
Ja pierdole kolejny fluorek co nie umie grac a kreci. Najpierw sie skilla podciaga do fragmovie.


Ja pierdole kolejny ?eton co nie do ko?ca zna temat a si? wypowiada. Najpierw ?askawie zorientuj si? a pó?niej wypowiadaj.


Nie trzeba byc geniuszem zeby sie kapnac ze bedziesz steamowal swoje marne wypociny wlasnie probujac grac, wiec nie pierdol mi tu o zetonach bo jestes cienki w huj jak zdecydowana wiekszosc tych pseudo graczy. Myslisz ze pokazesz swojego ryja i troche popierdolisz jak cie cisna inni to bedziesz zajebisty. Zal. Temat doskonala znam wiec nie pieprz i jestem zorientowany. Dawaj od razu linka do tych wypocin na pewno odwiedze i napisze dobre slowo. Kazdy robi sobie beke z takich kolesi i napierdala ze smiechu do upadlego a Ty zapewne bedziesz wystepowal pod tagiem ptt jak sie rozkrecisz i dodasz bf-a do swojego steamlandu. Beda sie ze smiechu zwijac jak z fluorka czy z cytrynki z gravity.

Pierwszy moj post nie byl wcale atakiem na twoja osobe tylko probowalem Ci uswiadomic zeby cos steamowac to trzeba byc dobrym w tym co sie robi. Brutal nagrywa ale jak przyjdzie mu cos zapuscic np z bf to jest w pierwszej trojce, Ty niestety zamiatasz srodek tabeli przewaznie.
Drugi post, tak jak najbardzie Cie atakuje za zetona bo nie potrafisz przyjac krytyki na klate tylko od razuy placzesz.


ps logo fajne

x_elll_x - 2014-03-11, 12:21

rwij_papucie napisa³/a:
x_elll_x napisa³/a:
rwij_papucie napisa³/a:
Ja pierdole kolejny fluorek co nie umie grac a kreci. Najpierw sie skilla podciaga do fragmovie.


Ja pierdole kolejny ?eton co nie do ko?ca zna temat a si? wypowiada. Najpierw ?askawie zorientuj si? a pó?niej wypowiadaj.


Nie trzeba byc geniuszem zeby sie kapnac ze bedziesz steamowal swoje marne wypociny wlasnie probujac grac, wiec nie pierdol mi tu o zetonach bo jestes cienki w huj jak zdecydowana wiekszosc tych pseudo graczy. Myslisz ze pokazesz swojego ryja i troche popierdolisz jak cie cisna inni to bedziesz zajebisty. Zal. Temat doskonala znam wiec nie pieprz i jestem zorientowany. Dawaj od razu linka do tych wypocin na pewno odwiedze i napisze dobre slowo. Kazdy robi sobie beke z takich kolesi i napierdala ze smiechu do upadlego a Ty zapewne bedziesz wystepowal pod tagiem ptt jak sie rozkrecisz i dodasz bf-a do swojego steamlandu. Beda sie ze smiechu zwijac jak z fluorka czy z cytrynki z gravity.

Pierwszy moj post nie byl wcale atakiem na twoja osobe tylko probowalem Ci uswiadomic zeby cos steamowac to trzeba byc dobrym w tym co sie robi. Brutal nagrywa ale jak przyjdzie mu cos zapuscic np z bf to jest w pierwszej trojce, Ty niestety zamiatasz srodek tabeli przewaznie.
Drugi post, tak jak najbardzie Cie atakuje za zetona bo nie potrafisz przyjac krytyki na klate tylko od razuy placzesz.


Wybuch godny papcia... ty mój extra skillowy kolego z pierwszych miejsc. Ci??kie dni, ?e si? tak rzucasz jak rybka na brzegu czy co?... Ul?y?o ju?? Ci?niesz tekstami jakbym ci co najmniej butelka wódki zajeba? na poprzednim zlocie a przecie? nawet mnie wtedy tam nie by?o. Daj se na wstrzymanie... ?yj i daj ?y? innym a nie spinasz si? bo najwyra?niej masz z?y dzie?.

jajeczkoo - 2014-03-11, 12:23

Tak okresu dostalem a wczoraj mialem pms. Ide do apteki po tampony i masc na bol dupy.

Powodzenia w projekcie. :D

x_elll_x - 2014-03-11, 12:28

rwij_papucie napisa³/a:
Tak okresu dostalem a wczoraj mialem pms. Ide do apteki po tampony i masc na bol dupy.

Powodzenia w projekcie. :D


Dzi?ki papciu... b?d? my?la? o tobie :D

jajeczkoo - 2014-03-11, 12:34

U mnie zawsze mozesz liczyc na cieple slowo. :D
x_elll_x - 2014-03-11, 12:39

rwij_papucie napisa³/a:
U mnie zawsze mozesz liczyc na cieple slowo. :D


Senkju... dobra ko?czmy t? rozmow? bo jeszcze dziwne rzeczy o nas pomy?l? :P Tym bardziej, ?e mi?dzy czasie pad?y s?owa "ma?? na ból dupy" :D

MoonCrash - 2014-03-11, 15:45

Teraz czekam az mnie Papuc zjebie za granie w South Park:D hehe
jajeczkoo - 2014-03-11, 15:59

MoonCrash napisa³/a:
Teraz czekam az mnie Papuc zjebie za granie w South Park:D hehe


Wszystkowiedzacych i nie grajacych specjalistow od bf 4 nie wolno napierdalac.

aimathead - 2014-03-11, 16:29

rwij_papucie napisa³/a:
MoonCrash napisa³/a:
Teraz czekam az mnie Papuc zjebie za granie w South Park:D hehe


Wszystkowiedzacych i nie grajacych specjalistow od bf 4 nie wolno napierdalac.


Nied?ugo u mooncrasha recenzja BF5. Pewnie powie, ?e gówno :(

Tak czy inaczej, stay tuned!

Brutal_Demon - 2014-03-11, 17:03

Ja to bym bardzo chcia?, ?eby mnie kto? od nas wygryz? bo móg?bym si? podczepi? i kto? by mnie wybi?, bo na YT jak wida? tylko pierdolone kolesiostwo dzia?a i nic wincyj, a w kupie ra?niej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group