To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 4 - Admini serwera BF4

Wodzu - 2014-03-27, 20:44
Temat postu: Admini serwera BF4
Admini :

harakiri
morpheus
knockout
bason
tyrion
daras
vigilante/nesc
oyciec
kretson

Zasadnicze pytanie czy macie zamiar zajmowa? si? serwerem czy tylko cieszy? si? posiadaniem admina ?

Wasza administracja serwerem aktualnie jest znikoma b?d? ?adna.Prosz? o okre?lenie si? wy?ej wymienionych czy chc? by? nadal adminami czy rezygnuj? ?

KnockOut - 2014-03-27, 22:01

Posiada?em mini-admina w bf3 i szczerze nie wiedzia?em ?e w 4 równie? posiadam.
Mam mo?liwo?? dawa? kick i kill ? Nie gram za cz?sto du?o roboty ale je?li b?d? na naszym serwerze ch?tnie b?d? pe?ni? nadal tak? funkcje.

Kretsonn - 2014-03-27, 22:45

Czekam na nastepny dodatek i bede gra?.
KWB_Daras - 2014-03-27, 23:28

Jak jestem to si? zajmuje.
MOORFEUSZ - 2014-03-28, 01:00

Nie gram ju? w bf'a od jakiego? czasu i w najbli?szej przysz?o?ci nie zamierzam wróci? do tej dziwnej gry. Jak chcecie mo?ecie mi zabra? admina :)
bahama_mama - 2014-03-28, 12:46
Temat postu: Re: Admini serwera BF4
Wodzu napisa³/a:
Admini :

harakiri
morpheus
knockout
bason
tyrion
daras
vigilante/nesc
oyciec
kretson

Zasadnicze pytanie czy macie zamiar zajmowa? si? serwerem czy tylko cieszy? si? posiadaniem admina ?

Wasza administracja serwerem aktualnie jest znikoma b?d? ?adna.Prosz? o okre?lenie si? wy?ej wymienionych czy chc? by? nadal adminami czy rezygnuj? ?


Wodzu, polowa z Twojej listy nie gra w bf'a badz gra mega sporadycznie. Kolejna sprawa jest, ktora ja osobiscie zauwazylem to nadmierna ilosc banow, dawanych przez ludzi pod wplywem emocji badz w ogole bez wyraznego powodu. Nie widze (przynajmniej jak ja gram) aby osoba byla wczesniej kickowana badz informowana ze jezeli nie zmieni zachowania czy czegos co nie odpowiada adminowi to bedzie musiala sie pozegnac z serwerem.

Dla mnie na chwile obecna prawdziwym adminem naszego serwera jest - rwij_papucie. Podchodzi do sprawy sumiennie, wyjasnia problemy, ocenia zachowanie gracza przed podjeciem decyzji, czasem nawet robi konsultacje na ts'ie jezeli chce kogos zbanowac za uzywanie cheatow, doklada sie do serwa regularnie, administratuje go odpowiednio i nie mowie tutaj o dawaniu kickow/banow. Nie chodzi tutaj o slodzenie i wchodzenie w dupe bo nie mam powodow poniewaz osobiscie papuc jest moim kumplem ale jednak trzeba zauwazyc ze on jedyny na prawde prowadzi to jak trzeba. Dodam ze jak kazdy czlowiek i papuc popelnil wedlug mnie kilka bledow na admince i czasem zbanowal kogos kto zbanowany byc nie powinien ale zawsze potrafil naprawic swoj blad tak wiec jest git !

ps, wiem ze gra jest dziadowska, wszyscy to wiemy. Niektorzy dowiedzieli sie troche pozniej niz inni ale jednak. Nie zmienia to faktu ze skoro czasem w to gramy to i admini, ktorzy maja 'wladze' powinni wywiazywac sie z tego obowiazku odpowiednio. Ja osobiscie bym zmienil liczbe adminow a takze dodal nowe twarze, ktore graja regulanie i mogli by trzymac porzadek (o ile potrzeba) na serwerze.

aimathead - 2014-03-28, 13:24

Po cz??ci si? z baham? zgadzam. Wi?kszo?ci z tych osób ju? dawno nie widzia?em na serwerze. Nie zgadzam si? natomiast co do stwierdzenia, ?e rozdawana jest nadmierna ilo?? kicków czy banów. Aktywno?? adminów jest znikoma a cz??? z nich za cz?sto wdaje si? w niepotrzebne dyskusje czy pyskówki zamiast kara?. Robi si? przez tylko niepotrzebny syf i bagno na czacie. Przewinienie -> kick/kill + powód. A jak kto? chce dyskutowa? to zaprosi? go na forum.

I pytanie techniczne. Mo?na w opisie serwera, tego podczas ?adowania dopisa? zasady?
Krótkie - No baserape, teamkill, vehicle steal

b4son - 2014-03-28, 16:20

Przez ostatni tydzie? nie gra?em w bfa, przez za bardzo irytuj?c? liczb? bugów ale jak jestem to zwracam uwag? na to co kto robi, i staram si? ogarnia? jak jest jaki? syf. G?ównie poprzez kille, bany mo?e z 3 polecia?y :P
KWB_Daras - 2014-03-28, 17:23

aimathead napisa³/a:
I pytanie techniczne. Mo?na w opisie serwera, tego podczas ?adowania dopisa? zasady?
Krótkie - No baserape, teamkill, vehicle steal


I jakby jeszcze napomnie? o emblemacie to by by?o miód malina bo wczoraj klient z "sierpem i m?otem" dziwi? si? ?e dosta? kicka, i twierdzi? ?e to nic z?ego... :ban:

Umys?u si? nie zmieni ale mo?na go cho? troch? sprostowa?

ra131313 - 2014-03-29, 11:29

KWB_Daras napisa³/a:
aimathead napisa³/a:
I pytanie techniczne. Mo?na w opisie serwera, tego podczas ?adowania dopisa? zasady?
Krótkie - No baserape, teamkill, vehicle steal


I jakby jeszcze napomnie? o emblemacie to by by?o miód malina bo wczoraj klient z "sierpem i m?otem" dziwi? si? ?e dosta? kicka, i twierdzi? ?e to nic z?ego... :ban:

Umys?u si? nie zmieni ale mo?na go cho? troch? sprostowa?


musisz go?cowi odda? te swoje pó?kule to mo?e zrozumie chocia? w?tpie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group